Geri Dön

Emina Jahovic: Mustafa Sandal maddi krizde değil!

Mustafa Sandal’ın “Pandemi nedeniyle maddi krizdeyim” diyerek tazminatın düşürülmesi için dava açmaya hazırlandığı Emina Jahovic, Sırp medyasına konuştu: Krizde değil. 73 bin 680 euro alacağım var. Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım.

Emina Jahovic: Mustafa Sandal maddi krizde değil!

Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal'ın kendisine ödemeyi taahhüt ettiği nafakayı 26 ay boyunca vermediği iddiasıyla ünlü şarkıcı hakkında icra takibi başlattı. Nafaka davasında son hamle Sandal'dan geldi. Popçunun "Pandemi nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşıyorum" diyerek aylık 25 bin TL olan nafakanın 10 ya da 15 bin TL'ye düşürülmesi için mahkemeye gideceği iddia edildi.

"TÜRK ADALETİNE GÜVENİM TAM"
Eski eşinin hamlesiyle ilgili ülkesi Sırbistan'daki gazetecilere konuşan Emina Jahovic, rest çekti. Musti'nin kendisine 26 ay boyunca tek kuruş ödemediğini ve toplam nafaka borcunun 73 bin 580 euro olduğunu belirtti.

Takvim'de yer alan habere göre; şarkıcı, "Şu anda söylediği gibi krizde olmadığını biliyorum. Davamın sonuna kadar arkasındayım ve Türk adaletine güvenim tam. Adaletin yerini bulacağına inanıyorum. Mahkemede sadece kendim için değil benimle aynı durumda olan eşlerinden boşanmış tüm kadınlar için savaşıyorum" ifadelerini kullandı.

"ÇALIŞIR ONA DA BAKARIM"
Mustafa Sandal'ın maddi kriz yaşadığına inanmadığını söyleyen Emina Jahovic, "Eğer gerçekten maddi bir krizdeyse ben çalışır ona da yardımcı olurum; ama buna inanmıyorum" sözleriyle eski eşine sitem etti.

Magazin Haberleri Bülteni (19 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet