Geri Dön

Eren Hacısalihoğlu ile görüntülenen Ece Erken'den muhabirlere uyarı!

Uğradığı silahlı saldırı sonucu avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, eşinin vefatının ardından zor günler geçiriyor. Önceki gün oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile görüntülenen sunucu, fotoğraflarının çekildiğini fark edince muhabirleri uyardı.

Eren Hacısalihoğlu ile görüntülenen Ece Erken'den muhabirlere uyarı!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu (42), 27 Ocak tarihinde Yeşilköy'de uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Avukat eşinin vefatıyla sarsılan Ece Erken, şimdilerde zor günleri atlatmaya çalışıyor.

Bir süredir içine kapanan sadece sosyal medya aracılığıyla sevenleriyle iletişime geçen ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda oğlunun doğum gününü kutlamıştı. Ancak Ece Erken, yaşadığı bir olayla adeta çıldırmıştı.

"BİR BAKTIM BANKA HESABIMA BLOKE GELMİŞ"

Ünlü sunucu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında "Şu an oğlumu çocuk oteline götürüyorum bir bakıyorum hesabıma bloke gelmiş. Neden çünkü Şafak'a ‘Abi' diyen, peşinde gezen 'Param yok, bana borç al' diyen, ölümüne sebebiyet veren şahıs tedbir kararı aldırmış" demişti.

Ece Erken bu konunun peşini bırakmayacağını belirterek, "Daha önce hapis yatan şerefsizle her türlü savaşacağım" ifadelerini kullanmıştı.

Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümüyle suçladığı kişi hakkında ağır ithamlarda bulunan Erken, 'Sokağa çıkarken utanman, ölüme sebebiyet vermekten kahrolman gerekirken uyduruk çekler yazıp ölen eşime iftira atıyorsun. Kasti benim hesabıma yaptığın bu blokeyle birlikte senin namussuz yaşamını, hapislerde çürüyeceğin günleri Allah nasip etsin ve yaptığın dolandırıcılığı herkese ispat edeceğim" demişti.

Eren Hacısalihoğlu ile görüntülenen Ece Erkenden muhabirlere uyarı

"ALLAH SENİ KURTARMIŞ"

Vefat eden eşine de seslenen ünlü sunucu, "En yakınların mal kaçırdı, ‘Çavuş’ soyadlı birinin üstüne yaptılar her şeyi… ‘Arkadaşım’ dediğin dolandırıcı şerefsiz çıktı. Borcu varken ‘borcu var’ dedi. Ah be Şafak’ım hiç dostun, hiç adam yokmuş çevrende. Allah seni kurtarmış" notunu düşmüştü.

"UMARIM BAŞINIZA GELMEZ"

Bu olayın ardından günler sonra Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun evinin izinsiz kiraya verildiğini söylemişti. "Her gün yeni bir şey öğreniyorum" diyerek tepkisini sosyal medya hesabından dile getiren ünlü sunucu, "Arkasından para için yapılan çirkinliklerin daha ne kadar süreceğini merak ediyorum. Ne yaşandıysa paylaşacağım elbet, çok az zaman kaldı. Kim ne haksızlık, dolandırıcılık yaptıysa, kim eşime ait olan evi izinsiz kiraya verdiyse, en az katiller kadar ifşa olacaklar! Ama hayat ne garip, bu ucuzluklara artık şaşırmıyorum. Meğer hepsi açmış. Başınıza gelmedikçe anlamazsınız. Umarım gelmez" demişti.

Eren Hacısalihoğlu ile görüntülenen Ece Erkenden muhabirlere uyarı

"ŞAFAK’IN DA ARKADAŞIYDI"

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre; Ece Erken önceki gün Akmerkez’deydi. Oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile bir kahvecide sohbet ederken objektife yansıyan ünlü sunucu, fotoğraflarının çekildiğini fark edince açıklama yapma gereği duydu.

Ünlü isim, “Lütfen yanlış bir şey yazılmasın. Eren, Şafak’ın da çok yakın arkadaşıydı. Aile dostumuzdur" ifadelerini kullandı.

Eren Hacısalihoğlu ile görüntülenen Ece Erkenden muhabirlere uyarı

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber