Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Son dakika Şafak Mahmutyazıcıoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu haber sayfamızda...

Şafak Mahmutyazıcıoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 322 şafak mahmutyazıcıoğlu haberi bulunmuştur.
FED FAİZ KARARI TOPLANTISI NE ZAMAN? 2022 YILI HAZİRAN FED FAİZ KARARI TOPLANTISI HANGİ GÜN?
FED FAİZ KARARI TOPLANTISI NE ZAMAN? 2022 YILI HAZİRAN FED FAİZ KARARI TOPLANTISI HANGİ GÜN?FED faiz kararı ile ilgili araştırmalar sürüyor. 2022 Haziran ayının FED toplantısı hangi tarihte yapılacak merak ediliyor. Yılın 4. FED faiz kararı için sabırsızlık başladı. İşte 2022 Haziran FED faiz kararı toplantısı tarihi...
19.05.2022Ekonomi
Ece Erken gelen telefon faturasına isyan etti: Kira gibisiniz!
Ece Erken gelen telefon faturasına isyan etti: Kira gibisiniz!Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi ve Ece Erken'in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında Yeşilköy'de bulunan balıkçısında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Eşinin vefatıyla sarsılan Erken, geçtiğimiz ay hesabına bloke konulduğu için isyan etmişti. Erken şimdi de gelen telefona faturasına tepki gösterdi.
19.05.2022Cadde
Soy ismi açıklaması
Soy ismi açıklamasıEce Erken, silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun soy ismini Instagram’dan kaldırması hakkında ‘Söylemezsem Olmaz’a konuştu.
18.05.2022Cadde
Ece Erken: Ailesinin yaptıklarından sonra 'Mahmutyazıcıoğlu' soyadını taşımak istemiyorum
Ece Erken: Ailesinin yaptıklarından sonra 'Mahmutyazıcıoğlu' soyadını taşımak istemiyorumEce Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy’de sahibi olduğu restoranda 27 Ocak akşamı uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Erken'in reddimiras kararı sonrası eşinin soyadını sosyal medya hesabından kaldırması gündem oldu. Kan donduran cinmayette iddianame hazırlanırken, ünlü sunucudan “İdam isterdim. Bunların hepsinin ölmesi gerekiyor" açıklaması geldi. İşte son dakika gelişmeleri...
17.05.2022Cadde
1.5 ay önce ‘Şafak’ı vuracağız’ dediler
1.5 ay önce ‘Şafak’ı vuracağız’ dedilerŞafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde 10 sanığa ağırlaştırılmış müebbet istendi. Hazırlanan iddianamede sanıkların mesajlarında, ‘Özür dilemezse Şafak’ı vuracağız’ ifadelerini kullandığı belirtildi.
17.05.2022Gündem
Muhsin Yazıcıoğlu'nun koruma polisinin ölümüne soruşturma
Muhsin Yazıcıoğlu'nun koruma polisinin ölümüne soruşturmaAnkara'da, kendi otomobilinin altında kalan polis memuru Erol Yıldız (49), hayatını kaybetti. Bir süre BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yakın korumalığını yapan Yıldız, Yazıcıoğlu ölümüyle ilgili davanın 23 Mayıs'ta görülecek duruşmasında tanık olarak dinlenecekti. Öte yandan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun koruma polisi Erol Yıldız'ın ölümüne ilişkin soruşturma başlattı.
16.05.2022Gündem
Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 'özel güvenlik' açıklaması
Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 'özel güvenlik' açıklamasıEmniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Özel güvenlik görevlilerinin görev alanlarında kanunca tanımlanmış yetkilerini belirtildiği şekilde kullanmalarında engel bir durum bulunmamaktadır." denildi.
16.05.2022Gündem
Cinayet sonrası Ece Erken'e gelen telefon! Tek tek anlattı, dikkat çeken detaylar ortaya çıktı
Cinayet sonrası Ece Erken'e gelen telefon! Tek tek anlattı, dikkat çeken detaylar ortaya çıktıÜnlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. 61 sayfalık iddianamenin hazırlandığı bildirilirken Kadir Yasak, Seccad Yeşil ve Serkan Dakman hakkında da istenen cezalar açıklandı. Öte yandan iddianamede yer alan detaylar da ortaya çıkarken Ece Erken olay günü yaşadıklarını anlattı.
16.05.2022Gündem
Ece Erken'den 'soyadı' isyanı: Kimse boş yapmasın!
Ece Erken'den 'soyadı' isyanı: Kimse boş yapmasın!Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının sonrası zor günler geçiren Ece Erken, geçtiğimiz ay reddimiras yaptığını açıklamıştı. Son olarak Instagram'da soyadını güncelleyen ünlü sunucu, bu hamlesini eleştirenlere yanıt verdi.
16.05.2022Cadde
Reddimiras yapan Ece Erken'den 'soyadı' hamlesi!
Reddimiras yapan Ece Erken'den 'soyadı' hamlesi!Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesinin ardından zor günler geçiren Ece Erken, geçtiğimiz ay reddimiras yaptığını açıklamıştı. Ünlü sunucudan çok konuşulacak yeni bir son dakika hamlesi geldi. Ece Erken, söz konusu kararıyla ilgili olarak bir takipçisinin sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.
15.05.2022Cadde
Ece Erken'den doğum günü paylaşımı: Oğlum için kanat çırpmaya devam edeceğim
Ece Erken'den doğum günü paylaşımı: Oğlum için kanat çırpmaya devam edeceğimEce Erken'in eşi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu, Ocak 2022'de uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirmişti. Yaşadığı büyük acı sonrası zor günler geçiren ünlü sunucu, 44'üncü yaş gününü oğlu ile birlikte pasta keserek kutladı. O anları takipçileriyle de paylaşan Erken'in duygu yüklü mesajı dikkatlerden kaçmadı.
11.05.2022Cadde
Ece Erken'e 'reddimiras' sorusu!
Ece Erken'e 'reddimiras' sorusu!Ece Erken'in eşi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu, Ocak 2022'de uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Yaşadığı tarifsiz acı sonrası zor günler geçiren 43 yaşındaki sunucu, hakkında çıkan 'miras' haberlerinden bunaldı ve reddimiras yaptığını açıkladı. Gündem olan kararından sonra ilk kez görüntülenen Erken, moralsiz haliyle dikkat çekti.
26.04.2022Cadde
Reddimiras yaptı
Reddimiras yaptıEce Erken, avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesinden sonra reddimiras yaptı.
26.04.2022Cadde
Ece Erken 'miras' kararını açıkladı!
Ece Erken 'miras' kararını açıkladı!Sunucu Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında Yeşilköy'de bulunan balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Yaşadığı tarifsiz acı sonrası zor günleri atlatmaya çalışan Erken, aldığı 'miras' kararını duyurdu.
25.04.2022Cadde
Eren Hacısalihoğlu ile görüntülenen Ece Erken'den muhabirlere uyarı!
Eren Hacısalihoğlu ile görüntülenen Ece Erken'den muhabirlere uyarı!Uğradığı silahlı saldırı sonucu avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, eşinin vefatının ardından zor günler geçiriyor. Önceki gün oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile görüntülenen sunucu, fotoğraflarının çekildiğini fark edince muhabirleri uyardı.
26.04.2022Cadde
Ece Erken'in isyanı: Bu ucuzluklara artık şaşırmıyorum!
Ece Erken'in isyanı: Bu ucuzluklara artık şaşırmıyorum!Uğradığı silahlı saldırı sonucu avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece erken, eşinin vefatının ardından zor günler geçiriyor. Geçtiğimiz haftalarda banka hesabına bloke konulduğunu duyuran Erken, bu kez de Mahmutyazıcıoğlu'nun evinin izinsiz kiraya verilmesine tepki gösterdi.
19.04.2022Cadde
Bircan Bali ile Ömer Gezen nikâh tazeleyecek!
Bircan Bali ile Ömer Gezen nikâh tazeleyecek!Bircan Bali, Mart 2021'de canlı yayında boşandığını açıklamıştı. YouTube'da yayınlanan programında kızı Saygı'nın babası Ömer Gezen'i ağırlayan ve "Beni aldattın mı?" sorusunu yönelten 34 yaşındaki sunucu, üç yıl önce nikah masasına oturduğu avukat hakkında magazin gündemine bomba gibi düşen bir itirafa imza attı. İşte detaylar...
13.04.2022Cadde
Banka hesabına bloke konulan Ece Erken: Ah be Şafak’ım hiç dostun yokmuş!
Banka hesabına bloke konulan Ece Erken: Ah be Şafak’ım hiç dostun yokmuş!Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi ve Ece Erken'in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında Yeşilköy'de bulunan balıkçısında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Eşinin vefatıyla sarsılan Erken, oğlu Eymen'in doğum gününde yaşadığı büyük şoku sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
8.04.2022Cadde
Ece Erken'den oğlu Eymen'e: Hayata tutunuyorsam en büyük sebebim sensin
Ece Erken'den oğlu Eymen'e: Hayata tutunuyorsam en büyük sebebim sensinUğradığı silahlı saldırı sonucu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, hem acısını hem de öfkesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Zor günler geçiren Erken, son olarak oğlu Eymen'in doğum gününü duygusal bir yazıyla kutladı.
8.04.2022Cadde
Ece Erken: Eymen için ayaktayım!
Ece Erken: Eymen için ayaktayım!Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Zor günleri atlatmaya çalışan sunucu, geçtiğimiz gün oğlu Eymen'le birlikte Vadistanbul'da görüntülendi.
24.03.2022Cadde
Ece Erken'den eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na: İnşallah cennetten bizi izliyorsundur!
Ece Erken'den eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na: İnşallah cennetten bizi izliyorsundur!Uğradığı silahlı saldırı sonucu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, duygularını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Zor günler geçiren Erken, son olarak eşi Mahmutyazıcıoğlu ile karelerini takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü ismin, paylaşımına düştüğü not, herkesi duygulandırdı.
24.03.2022Cadde
Ece Erken'den Demet Akalın paylaşımı! 'İlk günden beri yanımdaydın'
Ece Erken'den Demet Akalın paylaşımı! 'İlk günden beri yanımdaydın'Uğradığı silahlı saldırı sonucu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, hem acısını hem de öfkesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Zor günler geçiren Erken, son olarak uzun zamandır küs olduğu Demet Akalın'la ilgili bir paylaşım yaptı.
23.03.2022Cadde
Ece Erken: Dinlenmeye ihtiyacım var
Ece Erken: Dinlenmeye ihtiyacım varEce Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Zor günleri geride bırakmaya çalışan sunucu, oğlu Eymen ve annesi Nurhan Serpici ile birlerlikte Vadistanbul'da objektiflere yansıdı.
17.03.2022Cadde
Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüyle yıkılan Ece Erken: Küçük şeylerle mutluyduk!
Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüyle yıkılan Ece Erken: Küçük şeylerle mutluyduk!Uğradığı silahlı saldırı sonucu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, hem acısını hem de öfkesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Zor günler geçiren Erken, Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünden bir gece öncesine ait videoyu yayınladı.
15.03.2022Cadde
Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüyle yıkılan Ece Erken: Küçük şeylerle mutluyduk!
Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüyle yıkılan Ece Erken: Küçük şeylerle mutluyduk!Uğradığı silahlı saldırı sonucu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, hem acısını hem de öfkesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Zor günler geçiren Erken, Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünden bir gece öncesine ait videoyu yayınladı.
15.03.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.