Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Son dakika Şafak Mahmutyazıcıoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu haber sayfamızda...

Şafak Mahmutyazıcıoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 405 şafak mahmutyazıcıoğlu haberi bulunmuştur.
Ece Erken'in takıntılı hayran isyanı: Beni dağa kaldırmakla tehdit ediyor!
Ece Erken'in takıntılı hayran isyanı: Beni dağa kaldırmakla tehdit ediyor! Ece Erken'in başı, daha önce de kendisi ve merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu tehdit eden takıntılı hayranı E.Ç ile bir kere daha dertte. Erken, "Bu şahıs nasıl benim kapımın önüne kadar gelebiliyor? Neden hâlâ dışarıda? Şizofreni teşhisi konup neden tedavi görmüyor? Beni dağa kaldırmakla tehdit ediyor" diyerek isyan etti.
6.02.2024 Cadde
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin karara cumhuriyet savcısından itiraz
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin karara cumhuriyet savcısından itiraz Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin kararın ardından cumhuriyet savcısı Bölge Adliye Mahkemesi’ne istinaf dilekçesi sundu. Dilekçede sanıklar Ali Yasak ve Kadir Yasak'ın ‘haksız tahrik altında kasten öldürme’ suçundan ayrı ayrı cezalandırılmalarına karar verilmesi gerekirken bu sanıklar hakkında haksız tahrik indirimi yapılmayarak fazla ceza tayin edildiğini belirtildi. Sanıklar Seccad Yeşil ve Serkan Dakman'ın ‘haksız tahrik altında kasten öldürmeye yardım etme’ suçundan cezalandırılmasına karar verilmesi gerekirken bu sanıklar hakkında ‘kasten öldürme’ suçundan mahkumiyet kararı verildiği ve haklarında haksız tahrik indiriminin uygulanmadığı da cumhuriyet savcısı tarafından belirtildi.
24.01.2024 Gündem
Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu davası sonrası paylaştı: Neyse ki her şey bu dünyayla sınırlı değil!
Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu davası sonrası paylaştı: Neyse ki her şey bu dünyayla sınırlı değil! Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Kadir Yasak tarafından ateş edilerek öldürülmüştü. Saldırıyı gerçekleştiren isim müebbet hapis cezasına çarptırılırken Ece Erken cezanın ardından sosyal medyada paylaşım üstüne paylaşım yaptı.
23.01.2024 Cadde
Yeni emekli olacaklar ve EYT’liler dikkat: Toplu maaşlara ek zam farkı
Yeni emekli olacaklar ve EYT’liler dikkat: Toplu maaşlara ek zam farkı Emekliliği 2023 yılında hak etmiş ancak ödemeleri henüz almamış bir EYT’li toplu maaşlarını nasıl alacak? Yeminli Mali Müşavir Ahmet Kurtuluş merak edilen soruyu milliyet.com.tr'ye cevapladı.
23.01.2024 Ekonomi
Milyonlarca çalışanın gözü şubat maaşlarında! Özel sektöre zam oranı ne olur? İşte en güçlü tahmin
Milyonlarca çalışanın gözü şubat maaşlarında! Özel sektöre zam oranı ne olur? İşte en güçlü tahmin Yeni yıl itibarıyla pek çok sektörde maaş zamları belli oldu. Asgari ücrete yüzde 49.11, memur ve memur emeklilerine yüzde 49.25, SSK ve Bağkur emeklilerine ise yüzde 42.60 oranında zam yapıldı. Geriye bir tek özel sektör çalışanları kaldı.
23.01.2024 Ekonomi
Eğitim sitelerinde +18 reklamlar
Eğitim sitelerinde +18 reklamlar Türkiye’de birçok eğitim kurumunun sitesine gizlice +18 içerikli, yasa dışı reklamlar eklendi. Durumu fark eden üniversiteler, reklamları silmeye başlasa da liselerin sitelerinde dahi bu tarz reklamlara rastlamak mümkün
23.01.2024 Gündem
Kapıyı kırıp girdiler! Korkunç manzara: Vahşet yaşanmış
Kapıyı kırıp girdiler! Korkunç manzara: Vahşet yaşanmış Amasya’da nöbetçi eczanede görev yapan eczane teknisyeni, iş yerinin kapısını kırarak içeri giren iki saldırganın bıçaklı saldırısına uğradı. Teknisyenin kanlar içinde kaldığı o anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
22.01.2024 Gündem
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin davada karar
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin davada karar Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 20 kişinin yargılandığı davada karar açıklandı.
22.01.2024 Haberler
Son dakika... Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin davada karar
Son dakika... Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin davada karar Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 20 kişinin yargılandığı davada karar açıklandı. Mahkeme Kadir Yasak ve Ali Yasak’ın da arasında olduğu 4 sanığı, “kasten öldürme” suçundan müebbet hapis cezasına çarptırdı. Tutuklu 3 sanık ise kararla birlikte tahliye edildi.
22.01.2024 Gündem
Şafak Mahmutyazıcıoğlu davasında mütalaa! 'Daha büyük bir mesele var'
Şafak Mahmutyazıcıoğlu davasında mütalaa! 'Daha büyük bir mesele var' Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 20 kişinin yargılandığı davada esasa ilişkin mütalaa açıklandı.
4.12.2023 Gündem
Ahmet Nur Çebi'den Burak Yılmaz, Tadic, Sergen Yalçın ve Halil Dervişoğlu cevabı!
Ahmet Nur Çebi'den Burak Yılmaz, Tadic, Sergen Yalçın ve Halil Dervişoğlu cevabı! Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kongre kararı alınmasının ardından suskunluğunu bozdu. Alexander Djiku transferini Şenol Güneş'in istemediğini belirten Başkan Çebi, "Halil Dervişoğlu'nun babası Şenol Güneş'e yalvardı" ifadelerini kullandı. Çebi, Sergen Yalçın'ın ayrılık sürecini de anlattı.
22.11.2023 Beşiktaş
Ece Erken: Oğluma bıraktıklarıma çökecekler var!
Ece Erken: Oğluma bıraktıklarıma çökecekler var! Ece Erken, 2014'te Serkan Uçar'le hayatını birleştirmiş, Nisan 2015'te Eymen ismini verdikleri oğlunun doğumuyla ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Aynı yıl boşanan Erken, velayeti kendisinde olan çocuğuna yıllardır kendisinin baktığını söylüyor. "Eymen'in masraflarını hep ben karşıladım" diyen ünlü isim, eski eşine göndermede bulunmayı da ihmal etmedi.
8.11.2023 Cadde
Ece Erken'den eski eşi Serkan Uçar'a: Evladına yine zarar verdin!
Ece Erken'den eski eşi Serkan Uçar'a: Evladına yine zarar verdin! Sunucu Ece Erken, 2014 yılında Serkan Uçar ile dünyaevine girmiş, Nisan 2015'te Eymen ismini verdikleri oğlunu kucağına almıştı. Anne olduktan kısa süre sonra boşanan Erken, velayeti kendisinde olan çocuğunun yurt dışına çıkmasına izin vermeyen eski eşiye karşı karşıya geldi.
5.11.2023 Cadde
Fikret Orman'ın TOGG ile Etiler turu!
Fikret Orman'ın TOGG ile Etiler turu! Beşiktaş Kulübü eski başkanı Fikret Orman ile sevgilisi Tuğba Coşkun, önceki gece Etiler trafiğinde TOGG marka araç içinde objektiflere yansıdı.
24.10.2023 Cadde
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin dava ertelendi
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin dava ertelendi Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 20 kişinin yargılandığı davada, mütalaasının hazırlanması için dosya Cumhuriyet Savcısı'na gönderildi. Sanıkların tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme erteledi.
9.10.2023 Gündem
Ece Erken: Şafak, Eymen’e çok güzel babalık yaptı!
Ece Erken: Şafak, Eymen’e çok güzel babalık yaptı! Sunucu Ece Erken, eski eşi Serkan Uçar ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu Eymen'in, rahmetli eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu çok sevdiğini söyledi. Ünlü isim, silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Mahmutyazıcıoğlu'ndan bahsederken gözleri doldu.
30.09.2023 Cadde
Ece Erken'den eski eşine sert sözler: 'Ferrari aldım gel seni gezdireyim' diyor!
Ece Erken'den eski eşine sert sözler: 'Ferrari aldım gel seni gezdireyim' diyor! Ocak 2022'de avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesiyle yıkılan Ece Erken; 2014–2015 yılları arasında evli kaldığı, oğlu Eymen'in babası Serkan Uçar hakkında yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.
15.08.2023 Cadde
Seren Serengil'den Ece Erken'e: Neyin şahitliğini yapacağım?
Seren Serengil'den Ece Erken'e: Neyin şahitliğini yapacağım? Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davada, hakkında 3 kez zorla getirilme kararı verilen Seren Serengil duruşmaya katıldı, tanık olarak dinlendi.
17.07.2023 Gündem
Ece Erken, eşinin davasına katılmadı
Ece Erken, eşinin davasına katılmadı Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesine ilişkin davada Ece Erken davaya katılma talebinden vazgeçti.
8.06.2023 Gündem
Ece Erken davaya katılmaktan vazgeçti! 'Çok yalnız bırakıldım'
Ece Erken davaya katılmaktan vazgeçti! 'Çok yalnız bırakıldım' Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 27 Ocak 2022 tarihinde Bakırköy’de ortağı olduğu balıkçı restoranında vurularak öldürülmesine ilişkin açılan davada, ünlü sunucudan şaşırtan bir hamle geldi. Erken, kendi el yazısı ile yazdığı dilekçede, “Davaya katılma talebimden vazgeçiyorum. Rabbime ve yüce Türk adaletine güveniyorum” dedi.
7.06.2023 Cadde
Ece Erken kaybettiği eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlilik yıl dönümünü kutladı
Ece Erken kaybettiği eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlilik yıl dönümünü kutladı Ece Erken, geçtiğimiz yıl Bakırköy’de sahibi olduğu balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını haybeden avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evliliğininin ikinci yıl dönümünü kutladı. Eşinin vefatının ardından zor günler geçiren 45 yaşındaki sunucu, sosyal medya hesapından duygusal paylaşımlar yaptı.
4.06.2023 Cadde
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davasında Ece Erken: Yazışmalar elimde
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davasında Ece Erken: Yazışmalar elimde Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili görülen davada tanıkların dinlenmesine devam edildi. Duruşmada Ece Erken mahkemeye yeni delil sundu. 
28.03.2023 Gündem
Ece Erken ölen eşi için adliyede: Ben ve tüm Türkiye katledilişini izledik!
Ece Erken ölen eşi için adliyede: Ben ve tüm Türkiye katledilişini izledik! Bakırköy'de Ece Erken'in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 27 Ocak günü ortak olduğu balık restoranında vurularak öldürülmesine ilişkin olayın davasının görülmesine devam ediliyor. Ece Erken de duruşmaya katılmak için Bakırköy Adliyesi’ne geldi. Erken, dava öncesi eşiyle paylaştığı fotoğrafına duygusal bir not düştü.
28.03.2023 Cadde
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayet davası, Ece Erken adliyeye geldi
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayet davası, Ece Erken adliyeye geldi Sunucu Ece Erken eşi, Beşiktaş eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayet davasının bugünkü duruşması katılmak için Bakırköy Adalet Sarayı'na geldi.
28.03.2023 Haberler
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayet davası, Ece Erken adliyeye geldi
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayet davası, Ece Erken adliyeye geldi Sunucu Ece Erken eşi, Beşiktaş eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayet davasının bugünkü duruşması katılmak için Bakırköy Adalet Sarayı'na geldi.
28.03.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.