Ece Erken Kimdir

Ece Erken Kimdir

Ece Erken (d. 11 Mayıs 1978, Çorlu), Türk sunucu ve oyuncu. Baba tarafı Samsunludur. Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'ni bitirdi. Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs'ta Bayrak Radyo Televizyon'da başladı. Sonra Ankara'da Radyo Vizyon'da ve Radyo Genç'te çalıştı. Ardından İstanbul'a geldi ve Kral TV'de işe başladı. Kral TV'den sonra Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva'da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra Kanal 6, Number One TV, Genç TV'de çalıştı. Ayrıca 4 yıl Show TV'de program yaptı. 2000 yılında TGRT kanalında Nilgün dizisinde başrolde oynadı. 2002 yılında Aşk ve Gurur dizisinde rol aldı. 2003'te Lise Defteri adlı dizide Nil rolünde oynadı. atv'de Mavi Şeker adlı programın sunuculuğunu yaptı, fakat program 2009 yılı sonunda reyting nedeniyle ekranlara veda etti. atv'de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın sunuculuğunu yaptı. FOX TV'de Aç Aç Kazan adlı programı sundu. 2011 yılında Kanaltürk'te Davut Güloğlu ile Hayata Gülerken adlı eğlence programını, ardından Beyaz TV'de yayımlanan Tatlım Benim adlı programı sundu. 2015-2017 yılları arasında ile TRT 1'de yayımlanan İyi Fikir programının sunuculuğunu yaptı.

Ece Erken Kimdir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.731 ece erken kimdir haberi bulunmuştur.
Ünlü isimler asrın felaketinde hayatını kaybedenleri andı!
Ünlü isimler asrın felaketinde hayatını kaybedenleri andı! Türkiye tam bir yıl önce asrın felaketini yaşadı. Güneydoğu'nun 11 kenti, 7.7 ve 7.6'lık iki depremle yerle bir oldu. Sanat ve eğlence dünyasının birbirinden ünlü isimleri, tüm ülkeyi yasa boğan depremlerin yıl dönümünde büyük üzüntülerini paylaştı.
6.02.2024 Cadde
Ece Erken'in takıntılı hayran isyanı: Beni dağa kaldırmakla tehdit ediyor!
Ece Erken'in takıntılı hayran isyanı: Beni dağa kaldırmakla tehdit ediyor! Ece Erken'in başı, daha önce de kendisi ve merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu tehdit eden takıntılı hayranı E.Ç ile bir kere daha dertte. Erken, "Bu şahıs nasıl benim kapımın önüne kadar gelebiliyor? Neden hâlâ dışarıda? Şizofreni teşhisi konup neden tedavi görmüyor? Beni dağa kaldırmakla tehdit ediyor" diyerek isyan etti.
6.02.2024 Cadde
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin karara cumhuriyet savcısından itiraz
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin karara cumhuriyet savcısından itiraz Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin kararın ardından cumhuriyet savcısı Bölge Adliye Mahkemesi’ne istinaf dilekçesi sundu. Dilekçede sanıklar Ali Yasak ve Kadir Yasak'ın ‘haksız tahrik altında kasten öldürme’ suçundan ayrı ayrı cezalandırılmalarına karar verilmesi gerekirken bu sanıklar hakkında haksız tahrik indirimi yapılmayarak fazla ceza tayin edildiğini belirtildi. Sanıklar Seccad Yeşil ve Serkan Dakman'ın ‘haksız tahrik altında kasten öldürmeye yardım etme’ suçundan cezalandırılmasına karar verilmesi gerekirken bu sanıklar hakkında ‘kasten öldürme’ suçundan mahkumiyet kararı verildiği ve haklarında haksız tahrik indiriminin uygulanmadığı da cumhuriyet savcısı tarafından belirtildi.
24.01.2024 Gündem
Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu davası sonrası paylaştı: Neyse ki her şey bu dünyayla sınırlı değil!
Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu davası sonrası paylaştı: Neyse ki her şey bu dünyayla sınırlı değil! Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Kadir Yasak tarafından ateş edilerek öldürülmüştü. Saldırıyı gerçekleştiren isim müebbet hapis cezasına çarptırılırken Ece Erken cezanın ardından sosyal medyada paylaşım üstüne paylaşım yaptı.
23.01.2024 Cadde
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin davada karar
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin davada karar Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 20 kişinin yargılandığı davada karar açıklandı.
22.01.2024 Haberler
Son dakika... Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin davada karar
Son dakika... Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin davada karar Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 20 kişinin yargılandığı davada karar açıklandı. Mahkeme Kadir Yasak ve Ali Yasak’ın da arasında olduğu 4 sanığı, “kasten öldürme” suçundan müebbet hapis cezasına çarptırdı. Tutuklu 3 sanık ise kararla birlikte tahliye edildi.
22.01.2024 Gündem
Şafak Mahmutyazıcıoğlu davasında mütalaa! 'Daha büyük bir mesele var'
Şafak Mahmutyazıcıoğlu davasında mütalaa! 'Daha büyük bir mesele var' Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 20 kişinin yargılandığı davada esasa ilişkin mütalaa açıklandı.
4.12.2023 Gündem
Ece Erken'i duygulandıran fotoğraf! 'Dereceye girememişim'
Ece Erken'i duygulandıran fotoğraf! 'Dereceye girememişim' Sosyal medyada eski gazete sayfalarına yer veren bir hesap, Ece Erken'i çocukluk yıllarına götürdü. Ünlü sunucunun, Güzel Çocuklar Yarışması'ndaki nostaljik fotoğrafı büyük ilgi gördü.
23.11.2023 Cadde
Ece Erken'den eski eşine isyan: Mahkemeyle cevap vereceğiz!
Ece Erken'den eski eşine isyan: Mahkemeyle cevap vereceğiz! Ece Erken, 2014'te Serkan Uçar'le hayatını birleştirmiş, Nisan 2015'te Eymen ismini verdikleri oğlunun doğumuyla ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Aynı yıl boşanan Erken, eski eşinin onayına takıldı. Oğluyla birlikte tatile gitmek için Serkan Uçar'ın onayına ihtiyaç olduğunu söyleyen Erken, isyan etti.
13.11.2023 Cadde
Ata’yı andılar
Ata’yı andılar Ünlü isimler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 85’inci yıl dönümünde sosyal medya hesaplarından yayınladıkları mesajlarla andı.
11.11.2023 Cadde
Ünlü isimlerin 10 Kasım paylaşımları
Ünlü isimlerin 10 Kasım paylaşımları Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 85’inci yıl dönümünde anılıyor. Magazin dünyasının ünlü isimleri de sosyal medya hesapları üzerinden 10 Kasım mesajları paylaştılar.
10.11.2023 Cadde
Ece Erken: Oğluma bıraktıklarıma çökecekler var!
Ece Erken: Oğluma bıraktıklarıma çökecekler var! Ece Erken, 2014'te Serkan Uçar'le hayatını birleştirmiş, Nisan 2015'te Eymen ismini verdikleri oğlunun doğumuyla ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Aynı yıl boşanan Erken, velayeti kendisinde olan çocuğuna yıllardır kendisinin baktığını söylüyor. "Eymen'in masraflarını hep ben karşıladım" diyen ünlü isim, eski eşine göndermede bulunmayı da ihmal etmedi.
8.11.2023 Cadde
Ece Erken'den eski eşi Serkan Uçar'a: Evladına yine zarar verdin!
Ece Erken'den eski eşi Serkan Uçar'a: Evladına yine zarar verdin! Sunucu Ece Erken, 2014 yılında Serkan Uçar ile dünyaevine girmiş, Nisan 2015'te Eymen ismini verdikleri oğlunu kucağına almıştı. Anne olduktan kısa süre sonra boşanan Erken, velayeti kendisinde olan çocuğunun yurt dışına çıkmasına izin vermeyen eski eşiye karşı karşıya geldi.
5.11.2023 Cadde
Ünlü isimlerden savaşa tepki! 'Yüreğimiz acıyor'
Ünlü isimlerden savaşa tepki! 'Yüreğimiz acıyor' İsrail ve Hamas arasında patlak veren savaşta 11. güne girildi. İsrail’in Gazze saldırıları sonrası sivil ölümler gittikçe artıyor. Sanat dünyasının ünlü isimleri de bu zulme karşı sessiz kalamadı, sosyal medya hesaplarından tepkilerini gösterdi.
17.10.2023 Cadde
'Eymen'in göz zevkine çok güveniyorum'
'Eymen'in göz zevkine çok güveniyorum' Sunucu Ece Erken, 2015 yılında boşandığı Serkan Uçar ile birlikteliğinden dünyaya gelen sekiz yaşındaki oğlu Eymen ile birlikte önceki gün İstinyePark'ta objektiflere yansıdı.
14.10.2023 Cadde
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin dava ertelendi
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin dava ertelendi Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 20 kişinin yargılandığı davada, mütalaasının hazırlanması için dosya Cumhuriyet Savcısı'na gönderildi. Sanıkların tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme erteledi.
9.10.2023 Gündem
Ece Erken: Şafak, Eymen’e çok güzel babalık yaptı!
Ece Erken: Şafak, Eymen’e çok güzel babalık yaptı! Sunucu Ece Erken, eski eşi Serkan Uçar ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu Eymen'in, rahmetli eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu çok sevdiğini söyledi. Ünlü isim, silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Mahmutyazıcıoğlu'ndan bahsederken gözleri doldu.
30.09.2023 Cadde
Yoğurt gerçeği: Türkler karıncayla mayaladı! 'Sütten yapıldı ama sütten daha faydalı'
Yoğurt gerçeği: Türkler karıncayla mayaladı! 'Sütten yapıldı ama sütten daha faydalı' İlk izleri 7 bin yıl önce Mezopotamya’da keşfedilen yoğurt bugün Türklerle özdeşleşmiş durumda. Peki inek, manda, keçi gibi çeşitlere sahip yoğurdun hangisi daha faydalı? Neden süt laktoz intoleransı yaratırken, sütten yapılan yoğurt herhangi bir sıkıntıya yol açmaz? Tarihten bu yana yoğurdun vücutta yarattığı etkileri Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Esin Korkut'a sorduk.
30.09.2023 Genel Sağlık
Ece Erken: Çılgınca spor yapıyorum, hedefim büyük!
Ece Erken: Çılgınca spor yapıyorum, hedefim büyük! Ünlü sunucu Ece Erken, önceki gün bir AVM'de kameralara yansıdı. Ayaküstü gazetecilerle konuşan erken, spor yapmaya ağırlık verdiğini açıkladı.
20.09.2023 Cadde
Ece Erken'den eski eşine sert sözler: 'Ferrari aldım gel seni gezdireyim' diyor!
Ece Erken'den eski eşine sert sözler: 'Ferrari aldım gel seni gezdireyim' diyor! Ocak 2022'de avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesiyle yıkılan Ece Erken; 2014–2015 yılları arasında evli kaldığı, oğlu Eymen'in babası Serkan Uçar hakkında yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.
15.08.2023 Cadde
Taksim bombacısından mahkemede ilk savunma!
Taksim bombacısından mahkemede ilk savunma! Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde 13 Kasım 2022 tarihinde terörist Ahlam Albashır tarafından gerçekleştirilen 6 kişinin öldüğü 99 kişinin yaralandığı bombalı saldırıya ilişkin açılan davanın görülmesine devam edildi. İlk kez savunma yapan Ahlam Albashır, çantada bombayı görünce polisi aradığını fakat Türkçe bilmediğini söyledi.
17.07.2023 Gündem
Seren Serengil'den Ece Erken'e: Neyin şahitliğini yapacağım?
Seren Serengil'den Ece Erken'e: Neyin şahitliğini yapacağım? Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davada, hakkında 3 kez zorla getirilme kararı verilen Seren Serengil duruşmaya katıldı, tanık olarak dinlendi.
17.07.2023 Gündem
Buse Varol'dan Alişan'ın doğum gününde aşk dolu paylaşım! 'Benim canım kocam'
Buse Varol'dan Alişan'ın doğum gününde aşk dolu paylaşım! 'Benim canım kocam' Şarkıcı Alişan, 47'nci yaşına bastı. Ünlü sanatçının doğum gününde eşi Buse Varol sosyal medya hesabından romantik bir paylaşıma imza atarken, Alişan'ın genç yaşta kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş da duygu dolu bir paylaşımda bulundu.
19.06.2023 Cadde
Ece Erken, eşinin davasına katılmadı
Ece Erken, eşinin davasına katılmadı Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesine ilişkin davada Ece Erken davaya katılma talebinden vazgeçti.
8.06.2023 Gündem
Ece Erken davaya katılmaktan vazgeçti! 'Çok yalnız bırakıldım'
Ece Erken davaya katılmaktan vazgeçti! 'Çok yalnız bırakıldım' Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 27 Ocak 2022 tarihinde Bakırköy’de ortağı olduğu balıkçı restoranında vurularak öldürülmesine ilişkin açılan davada, ünlü sunucudan şaşırtan bir hamle geldi. Erken, kendi el yazısı ile yazdığı dilekçede, “Davaya katılma talebimden vazgeçiyorum. Rabbime ve yüce Türk adaletine güveniyorum” dedi.
7.06.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ece Erken Kimdir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.