Geri Dön

Son dakika... Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı! Organ nakli bekliyor

Arabesk müziğin ünlü ismi Hakan Taşıyan, klip çekimi sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Karaciğer ve böbrek yetmezliği olan 47 yaşındaki şarkıcının acil şekilde organ nakline ihtiyacı olduğu öğrenildi.

Son dakika... Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı! Organ nakli bekliyor

Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı. Karaciğer ve böbrek yetmezliği olduğu öğrenilen sanatçı, tedavisinin ardından Ankara'da bulunan evine gönderildi.

Ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından “Sevgili dostlarımız, değerli sanatçımız Hakan Taşıyan bugün itibariyle sağlık sorunları nedeniyle ağır durumdadır. Organ nakline ihtiyacı vardır. Kendisini tekrar aramızda görmek için destek lazım desteklerinizi bekliyoruz” açıklaması yayımlandı.

Bu mesaj sonrası Hakan Taşıyan’ın 30 yıllık arkadaşı, prodüktörü Taner Solak, Odatv'ye yaptığı açıklamada, “Klip çekimimiz vardı. Bir gün önce, ayağının ağrıdığını söyledi, ancak klip çekimini zor da olsa tamamlayabildik. Bu olaydan önce de yüzü, vücudu şişiyordu, ‘hızlı bir şekilde kilo alıyorum’ diyordu” ifadelerini kullandı.

Hakan Taşıyan’ın Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığını ifade eden Taner Solak, “Karaciğer ve böbrek yetmezliği olduğu söylendi. Sağlık sorunlarının duyurulmasını hiç istemez. Bu nedenle bu konuda hiç yardım istemedi. Açıklama yapmak durumunda kaldık, çünkü Hakan Taşıyan’ın acil bir şekilde organ nakline ihtiyacı var. Bu tedavinin çok yüksek maliyetlerde ameliyatlar olduğunu öğrendik. Devlet büyüklerimizden ve sevenlerinden destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Son dakika... Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı Organ nakli bekliyor

Magazin Haberleri Bülteni (30 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet