Hakan Taşıyan

Hakan Taşıyan

Son dakika hakan taşıyan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hakan taşıyan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hakan taşıyan haber sayfamızda...

Hakan Taşıyan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.106 hakan tasiyan haberi bulunmuştur.
Hakan Taşıyan kaç yaşında, kimdir? Hakan Taşıyan aslen nereli, evli mi?
Hakan Taşıyan kaç yaşında, kimdir? Hakan Taşıyan aslen nereli, evli mi?Arabesk fantezi müzik şarkıcısı olan Hakan Taşıyan, aynı zamanda oyuncu olarak da karşımıza çıkıyor. Son dönemde sağlık sorunları yaşayan sanatçı, Ankara'da doğdu. Taşıyan'ın sevenleri ise, 'Hakan Taşıyan kim, kaç yaşında, şarkıları neler?' sorularını aratıyor. İşte, Hakan Taşıyan'ın biyografisi...
10.03.2021Cadde
Böbrek nakli olan Hakan Taşıyan'dan haber var!
Böbrek nakli olan Hakan Taşıyan'dan haber var!Ankara Şehir Hastanesi'nde çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gören Hakan Taşıyan'a geçtiğimiz günlerde karaciğer nakli yapılmıştı. Dün de kız kardeşinden alınan böbrek Taşıyan’a nakledildi. Ünlü sanatçının son durumuyla ilgili bilgi sosyal medya hesabından paylaşıldı.
10.03.2021Cadde
Hakan Taşıyan'ın böbrek nakli bugün yapılacak
Hakan Taşıyan'ın böbrek nakli bugün yapılacakGeçtiğimiz günlerde karaciğer nakli olan Hakan Taşıyan'dan haber var... Ankara Şehir Hastanesi'nde yaklaşık dört aydır tedavi gören ünlü sanatçıya bugün böbrek nakli yapılacak.
9.03.2021Cadde
Hakan Taşıyan'ın son durumuyla ilgili yeni açıklama
Hakan Taşıyan'ın son durumuyla ilgili yeni açıklamaAnkara Şehir Hastanesi'nde yaklaşık dört aydır tedavi gören şarkıcı Hakan Taşıyan'ın (48) böbrek ve karaciğer nakline ihtiyacı olduğu açıklanmıştı. Perşembe günü karaciğer nakli olan Taşıyan'ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama geldi.
7.03.2021Cadde
Karaciğer  nakli oldu
Karaciğer nakli olduAnkara Şehir Hastanesi’nde çoklu organ yetmezliği sebebiyle dört aydır tedavi gören Hakan Taşıyan’a karaciğer nakli yapıldı.
6.03.2021Cadde
Milliyet'te Haftanın Özeti (5 Mart 2021)
Milliyet'te Haftanın Özeti (5 Mart 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları;
5.03.2021Haberler
Hakan Taşıyan karaciğer nakli oldu! İşte son durumu...
Hakan Taşıyan karaciğer nakli oldu! İşte son durumu...Ankara Şehir Hastanesi'nde yaklaşık dört aydır tedavi gören şarkıcı Hakan Taşıyan'a (48) karaciğer nakli yapıldı. Sağlık durumuyla ilgili bilgi verilen sanatçıya, birkaç gün içinde kız kardeşinin böbreğinin nakledileceği belirtildi.
5.03.2021Cadde
Son Dakika: Hakan Taşıyan'dan umut verici haber
Son Dakika: Hakan Taşıyan'dan umut verici haberAnkara Şehir Hastanesi’nde yaklaşık dört aydır tedavi gören ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan (48) sağlığına kavuşabilmek için karaciğer nakli bekliyordu. Bugün doktorlardan umut verici bir haber geldi.
4.03.2021Cadde
Karaciğer nakli olması gereken Hakan Taşıyan için donör aranıyor!
Karaciğer nakli olması gereken Hakan Taşıyan için donör aranıyor!Yaklaşık dört aydır tedavi gören ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan (48), sağlığına kavuşabilmek için karaciğer nakli bekliyor. Taşıyan'ın arkadaşı Hakan Yılmaz, "Böbreğini kız kardeşinden alacaklar. Ancak karaciğer nakli ile gerçekleşeceği için bekliyoruz. Ailesindeki tüm yakınlarının kontrolleri yapıldı ancak hiçbirinin dokusu uyuşmadı" dedi.
28.02.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (27 Şubat 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (27 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
27.02.2021Haberler
Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sağlık durumu nasıl?
Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sağlık durumu nasıl?Yaklaşık dört aydır hastanede tedavi gören ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Taşıyan'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği belirtildi.
27.02.2021Cadde
Hakan Taşıyan'a kardeşinden böbrek, oğlundan karaciğer nakli yapılacak
Hakan Taşıyan'a kardeşinden böbrek, oğlundan karaciğer nakli yapılacakArabesk müziğin ünlü isimlerinden Hakan Taşıyan (47), karaciğer ve böbrek nakli için operasyon geçirmeye hazırlanıyor.
11.12.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (9 Aralık 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (9 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
9.12.2020Magazin
Hakan Taşıyan: Dualarınızı eksik etmeyin
Hakan Taşıyan: Dualarınızı eksik etmeyinBöbrek ve karaciğer nakli olması gereken Hakan Taşıyan, yeniden hastaneye kaldırıldı. Aile yakınları, ünlü şarkıcı için organ bağışçısı oldu. Yarın operasyon geçirecek olan Taşıyan, sevenlerinden dua istedi.
8.12.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (8 Aralık 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (8 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları
8.12.2020Magazin
Milliyet'te Gündem (8 Aralık 2020)
Milliyet'te Gündem (8 Aralık 2020)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları
8.12.2020Haberler
Son dakika: Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu
Son dakika: Hakan Taşıyan'ın sağlık durumuSanat camiasından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle 'felaket tellalı' lakabıyla tanınan Onur Akay, arabesk müziğin sevilen isimlerinden Hakan Taşıyan'ın hastaneye kaldırıldığını ve organ nakline ihtiyacı olduğunu duyurdu.
7.12.2020Cadde
Yardım istedi
Yardım istediOrgan nakli bekleyen Hakan Taşıyan, Instagram hesabından maddi yardım istedi.
3.11.2020Cadde
Son dakika...Hakan Taşıyan'dan sevindirici haber
Son dakika...Hakan Taşıyan'dan sevindirici haberArabesk müziğin ünlü ismi Hakan Taşıyan, klip çekimi sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış, acil şekilde organ nakline ihtiyacı olduğu haberleri gündeme gelmişti. Hakan Taşıyan'dan güzel haber geldi. Ünlü sanatçının tedavisine başlandı.
21.10.2020Cadde
Son dakika... Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı! Organ nakli bekliyor
Son dakika... Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı! Organ nakli bekliyorArabesk müziğin ünlü ismi Hakan Taşıyan, klip çekimi sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Karaciğer ve böbrek yetmezliği olan 47 yaşındaki şarkıcının acil şekilde organ nakline ihtiyacı olduğu öğrenildi.
20.10.2020Cadde
Sanatçı ve fenomenler 'Hatıran yeter' şarkısı ile evde kal mesajı verdi
Sanatçı ve fenomenler 'Hatıran yeter' şarkısı ile evde kal mesajı verdiTürkiye’de, farklı mekanlardan bir araya gelen sanatçı ve fenomenler, “hatıran yeter” şarkısı ile evde kal mesajı verdi.Sanatçı ve fenomenleri bir araya getiren yönetmen Mustafa Sarıkaya, Ahmet Selçuk İlkan, Hakan Taşıyan, Nilgün Kızılcı, Oğuz Aksaç olmak üzere 34 yorumcu ve müzisyen ile irtibata geçerek sanatın evden de sürdürülebileceği mesajını vermek için proje başlattı.
24.04.2020Yaşam
Yeni evi, Sabiha Gökçen Havalimanı
Yeni evi, Sabiha Gökçen HavalimanıBayram Tepeli, 27 yıl yaşadığı Atatürk Havalimanı taşınınca Sabiha Gökçen Havalimanı’na yerleşti
27.10.2019Gündem
Sanatçı Dilber Ay’ın cenazesi evine getirildi
Sanatçı Dilber Ay’ın cenazesi evine getirildiGeçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden sanatçı Dilber Ay’ın cenazesi Ankara’dan alınarak evine getirildi. Dilber Ay’a Düzce’de evine gelen sanatçı Hakan Taşıyan “Allah nur içinde yatırsın” dedi.Ankara’da akraba ziyareti sırasında rahatsızlanan ve kaldırıldı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybeden Sanatçı Dilber Ay’ın cenazesi Düzce’deki evine getirildi. Evinin bahçesinde helallik alındı dua edildi.
11.09.2019Magazin
Sanatçı Dilber Ay son yolculuğuna uğurlandı
Sanatçı Dilber Ay son yolculuğuna uğurlandıGeçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Dilber Ay’ın cenazesi Ankara’dan alınarak evine getirildi. Sanatçının Düzce’deki evine gelen şarkıcı Hakan Taşıyan, “Allah nur içinde yatırsın” dedi. Aynı mahalledeki Yeşil Cami'ye getirilen Dilber Ay'ın naaşı, ikindi vakti kılınan namazın ardından Düzce Şehir Mezarlığına defnedildi.
30.04.2019Cadde
Sanatçı Dilber Ay son yolculuğuna uğurlandı
Sanatçı Dilber Ay son yolculuğuna uğurlandıGeçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Dilber Ay’ın cenazesi Ankara’dan alınarak evine getirildi. Sanatçının Düzce’deki evine gelen şarkıcı Hakan Taşıyan, “Allah nur içinde yatırsın” dedi. Aynı mahalledeki Yeşil Cami'ye getirilen Dilber Ay'ın naaşı, ikindi vakti kılınan namazın ardından Düzce Şehir Mezarlığına defnedildi.
30.04.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

hakan taşıyancaddemagazinvideobülten

Hakan Taşıyan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.