Cadde 'Her şeyimi kaybettim' diyen Serdar Ortaç'tan radikal karar! 'Artık bıraktım'

'Her şeyimi kaybettim' diyen Serdar Ortaç'tan radikal karar! 'Artık bıraktım'

04.06.2024 - 10:37 | Son Güncellenme:

Sosyal medya platformlarında yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine konu olan ve yıllardır MS hastalığıyla mücadele ettiği bilinen Serdar Ortaç, yayınladığı son videosunda kötü alışkanlıklarını bıraktığını açıkladı.

Son zamanlarda sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınlarla ve yaptığı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç hakkında geçtiğimiz günlerde bir iddia ortaya atılmıştı.

Haberin Devamı

Sosyal medya kullanıcılarından biri, Ortaç'ın sahneye sarhoş çıktığını ve şarkı sözlerini unuttuğunu söylemişti. İzleyici, iddiasına ünlü şarkıcının ayakta durmakta zorlandığını da eklemişti.

"SAĞLIĞIMI KAYBETTİM"

Son olarak TikTok'ta yayın açan Ortaç, hayatıyla ilgili pişmanlıklarını anlatmıştı. "Her şeyimi kaybettim" diyen ünlü isim konuşmasının devamında şu ifadeleri kullanmıştı:

Sağlığımı da kaybettim. Babam, kardeşim, gitaristim öldü. Boşandım. O en hafifi. Kaybedecek bir şeyim yok yani. Magazinde ne dedikleri önemli değil. Evim yansa bakmam yani. Hata yaptığımı biliyorum. İçmezsem hata yapmam.

ALKOLÜ VE SİGARAYI BIRAKTI

Harbiye konseri sonrası kendisine yöneltilen eleştirilerle gündem olan Ortaç, bu sefer bir itirafta bulundu. Sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, alkol ve sigarayı bıraktığını duyurdu.

Her şeyimi kaybettim diyen Serdar Ortaçtan radikal karar Artık bıraktım

"TERTEMİZ BİR SAYFAYLA BAŞLAYACAĞIM"

Ortaç sosyal medya hesabından yayınladığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:  Bugün içkiyi ve sigarayı bırakmamın ikinci günü. Konsere tertemiz bir sayfayla başlayacağım. Doktoruma teşekkür ediyorum beni tedavi ettiği için.

Haberin Devamı

Yazarlar