Cadde Sahneye sarhoş çıkmıştı! Serdar Ortaç 'Her şeyimi kaybettim' dedi

Sahneye sarhoş çıkmıştı! Serdar Ortaç 'Her şeyimi kaybettim' dedi

28.05.2024 - 16:33 | Son Güncellenme:

Son dönemde yaptığı TikTok yayınlarıyla adından söz ettiren Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde sahneye alkollü çıkmasıyla gündem olmuştu. Ünlü şarkıcı, yaptığı son canlı yayında "Her şeyimi kaybettim, evim yansa bakmam" dedi.

Son zamanlarda sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınlarla ve yaptığı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde eski eşi Chloe Loughnan hakkında konuşmuştu.

Haberin Devamı

"YAZIK ERKEKLERE"

Kadınlara dair sözleri büyük tepki çeken 53 yaşındaki Ortaç, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara; ayıp, yazık lan erkeklere. Ben verdim eski karıma tüm ipleri, ne oldu? Ağzıma s..tı! İki tane göğsü var diye, o kadar.

"KOCAM GİBİ BAKTIM"

Hakkında sık sık açıklamalarda bulunan eski kocasına Chloe'den de yanıt gelmişti. Güzel isim katıldığı bir programda şu ifadeleri kullanmıştı:

Evliyken benim hakkımda güzel konuşuyordu. Boşandıktan sonra kötü konuşmaya başladı. Anlaşarak boşandık ve eski kocamın avukatıyla yürüttük bu süreci. Ben bir şey istemedim. 8 senemi paylaştım, ben onun karısıydım kocam gibi baktım.

SAHNEYE ALKOLLÜ ÇIKTI

Uzun yıllardır MS hastalığıyla mücadele eden Serdar Ortaç hakkında geçtiğimiz gün bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medya kullanıcılarından biri, Ortaç'ın sahnete sarhoş çıktığını ve şarkı sözlerini unuttuğunu söyledi. İzleyici, iddiasına ünlü şarkıcının ayakta durmakta zorlandığını da ekledi.

Sahneye sarhoş çıkmıştı Serdar Ortaç Her şeyimi kaybettim dedi

"SAĞLIĞIMI KAYBETTİM"

Son olarak TikTok'ta yayın açan Ortaç, hayatıyla ilgili pişmanlıklarını anlattı. "Her şeyimi kaybettim" diyen ünlü isim konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı: 

Haberin Devamı

Sağlığımı da kaybettim. Babam, kardeşim, gitaristim öldü. Boşandım. O en hafifi. Kaybedecek bir şeyim yok yani. Magazinde ne dedikleri önemli değil. Evim yansa bakmam yani. Hata yaptığımı biliyorum. İçmezsem hata yapmam.

Sahneye sarhoş çıkmıştı Serdar Ortaç Her şeyimi kaybettim dedi