Cadde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'dan 'kalpli' paylaşım

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'dan 'kalpli' paylaşım

08.05.2023 - 11:51 | Son Güncellenme:

Ünlü oyuncular Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol hakkında sık sık aşk iddiası ortaya atılıyor. İkili, söylentileri yalanlasa da yaptıkları paylaşımlarla dedikoduları yeniden alevlendiriyor. Çelikkol'un paylaştığı son fotoğraf yine akıllarda soru işareti bıraktı.

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalaydan kalpli paylaşım

İlk kez 'Siyah Beyaz Aşk' dizisinde izleyici karşısına birlikte çıkan İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay, o dönemde birbirine çok yakıştırılmıştı. İkilinin dostluğu, diziden sonra da devam etmişti.

Haberin Devamı

Son olarak dijital bir platformda yayınlanan 'Kuş Uçuşu' dizisinde birlikte rol alan oyuncu ikiliden Akalay, geçtiğimiz şubat ayında yakın dostunun doğum gününü şu mesajla kutlamıştı:

İbom! Canımn içi, çocuk ruhlu, yüce gönüllü, koca adam.Yanımda olduğun her güne minnettarım. İyi ki doğdun paşam! Bir ömür ayrılmasın yollarımız, hayat yayla gibi o vefalı kalbine hep ferah ve huzurlu gelsin! İyi ki varsın can yoldaşım.

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalaydan kalpli paylaşım

ESKİ GÜNLERİ YAD ETTİLER

Sık sık birlikte vakit geçiren Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol, birkaç ay önce arkadaş grubuyla Sarıyer'de bir araya gelmişti. Mekan çıkışında basın mensuplarıyla sohbet eden Akalay, “İbo (İbrahim Çelikkol) gitti yakalayamadınız, yakın arkadaşlarımız ile beraber bayram yemeği yedik. Eski günleri yâd edip, hasret giderdik" demişti.

DEDİKODULARI ALEVLENDİRDİ

Son dönemde haklarında çıkan aşk söylentileriyle gündeme gelen Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol, bu dedikoduları yeniden alevlendirdi. İbrahim Çelikkol, önceki gün Akalay ile fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu bu paylaşımına siyah kalp emojisi koydu.

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalaydan kalpli paylaşım

Haberin Devamı

"HAYATIMDA HİÇ KİMSE YOK"

Akalay, özel hayatıyla ilgili sorulara ise "Hayatımda hiç kimse yok. Gayet iyi, mutluyum şu anda. İşimde fazlasıyla uğraşıyorum. Biraz böyle bir odakta iyiyim şu an ama bir gün bir şey olursa siz de görüyorsunuz ben de çok saklamıyorum zaten" yanıtını vermişti.

"İBRAHİM CANIM DOSTUM"

Akalay, geçtiğimiz ağustos ayında meslektaşıyla hakkında çıkan 'aşk' söylentilerine, "İbrahim benim canım dostum, arkadaşım. Eski eşi Mihre de arkadaşım. Ne diyeceğimi de şaşırdım artık. Bir kadınla bir erkek arkadaş olamaz mı? Üzülüyorum bu haberlere" diyerek sitem etmişti.

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalaydan kalpli paylaşım