Geri Dön

'İbrahim Tatlıses çok ağladı, çok kırıldı'

Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk olan şarkıcı Yılmaz Morgül, Derya Tuna ve eski eşi İbrahim Tatlıses hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'İbrahim Tatlıses çok ağladı, çok kırıldı'

Sarıyer'de Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

"BEN DE İZİN VERMEM"
'Söylemezsem Olmaz' canlı yayınına telefonla bağlanan Yılmaz Morgül, "Benim de siteme bir misafirim gelse bende böyle bir şeye izin vermem. Derya Hanım çok efendi, hanım hanımcık birisidir. Yardımlar yapan, merhametli, yufka yürekli biridir. Derya Hanım'ı tanımasam 'olabilir' derdim ama öyle biri değil. Orası Derya Hanım’ın bahçesi değil" dedi.

"İBRAHİM TATLISES'İN SÖYLEMEDİĞİ ŞEYLER VAR"
Ünlü şarkıcı, "Adalet Hanım için İbrahim Bey’in yaptıklarını bilirim, iyiliklerini bilirim. Adalet Hanım’ın çocukları evlenirken, İbrahim Tatlıses’in turnede olduğu ve çok yoğun çalıştığı bir dönemdi. Yurt dışında konserlerdeydi. Ahmet’in düğününde hepimiz vardık. İbrahim Tatlıses’in söyleyemediği şeyler var. Çok hassas bir adamdır. Çocukları arasında kırgınlıklar yaşanıyor. Tatlıses’in çok gönlünü kırdılar. Çok ağladı, çok kırıldı. İbrahim Tatlıses hiçbir çocuğu arasında ayrım yapmadı. Hiçbir evladını ayırmadı. Burada kırılan hep baba oldu. Bütün çocuklarına, 'Lütfen babanıza karşı söylemlerinizde, tavırlarınızda hareketlerinizde daha duyarlı olun' diyorum" ifadelerini kullandı.

 

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber