Derya Tuna

Derya Tuna

Son dakika DERYA TUNA haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan DERYA TUNA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan DERYA TUNA haber sayfamızda...

Derya Tuna

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 908 derya tuna haberi bulunmuştur.
İdo Tatlıses maç izlediği anları paylaştı! Video izleyenleri kahkahaya boğdu
İdo Tatlıses maç izlediği anları paylaştı! Video izleyenleri kahkahaya boğdu Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, geçtiğimiz akşam oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçını izlerken çekilen videosunu sosyal medya hesabında yayınladı. Arkadaşlarıyla eğlenen ünlü ismin paylaşımı, kısa sürede gündem oldu.
21.05.2024 Magazin
İdo Tatlıses maç izlediği anları paylaştı! Video izleyenleri kahkahaya boğdu
İdo Tatlıses maç izlediği anları paylaştı! Video izleyenleri kahkahaya boğdu Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, geçtiğimiz akşam oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçını izlerken çekilen videosunu sosyal medya hesabında yayınladı. Arkadaşlarıyla eğlenen ünlü ismin paylaşımı, kısa sürede gündem oldu.
21.05.2024 Cadde
İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli hayranlarını korkuttu! 'Geçecek'
İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli hayranlarını korkuttu! 'Geçecek' Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında nikah masasına oturan Yasemin Şefkatli, 22 Ocak'ta ikiz bebeklerine kavuştu. Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran isim, hastane odasından yaptığı paylaşımla sevenlerini endişelendirdi.
20.05.2024 Cadde
Mehmet Ali Erbil dans etti! Arap turistlerden para topladı
Mehmet Ali Erbil dans etti! Arap turistlerden para topladı Kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile sık sık TikTok'tan canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil, bu sefer farklı bir konuyla gündeme geldi. Ünlü şovmen, gittiği bir kafede dans ederek Arap turistlerden para topladı.
6.05.2024 Magazin
Mehmet Ali Erbil dans etti! Turistlerden para topladı
Mehmet Ali Erbil dans etti! Turistlerden para topladı Kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile sık sık TikTok'tan canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil, bu sefer farklı bir konuyla gündeme geldi. Ünlü şovmen, gittiği bir kafede dans ederek Arap turistlerden para topladı.
6.05.2024 Cadde
İbrahim Ayel tekrar ameliyat oldu! Yasemin Şefkatli minik oğlunun sağlık durumunu açıkladı
İbrahim Ayel tekrar ameliyat oldu! Yasemin Şefkatli minik oğlunun sağlık durumunu açıkladı 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, Ocak ayında dünyaya geldi. Şefkatli'nin doğduktan kısa bir süre sonra kalp ameliyatına alınan bebeği İbrahim Ayel, bugün ikinci kez operasyon geçirdi. Ünlü isim, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımla oğlunun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
25.04.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli oğlunun son durumunu paylaştı: Bu ay sonu operasyonu var
Yasemin Şefkatli oğlunun son durumunu paylaştı: Bu ay sonu operasyonu var Geçtiğimiz ocak ayında ikiz bebekleri Sinan Emir ve İbrahim Ayel'i kucağına alan ve ilk kez annelik duygusunu yaşayan Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabından Ayel'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Ünlü isim, oğlunun operasyon geçireceğini söyledi.
7.04.2024 Cadde
'İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?'
'İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?' Adalet Durak, Perihan Savaş ve Ayşegül Yıldız'la evlenip boşanan, Derya Tuna ile 18 yıl hayat arkadaşlığı yapan; 7 çocuk ve 11 torun sahibi İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla evleneceğini duyurmuştu. Magazin gündemine bomba gibi düşen paylaşımın ardından, 'İmparator' lakaplı türkücüden konuyla ilgili açıklama geldi.
3.04.2024 Cadde
İbrahim Tatlıses evleniyor! 'Duyduk duymadık demeyin'
İbrahim Tatlıses evleniyor! 'Duyduk duymadık demeyin' Adalet Durak, Perihan Savaş ve Ayşegül Yıldız'le evlenip boşanan, Derya Tuna ile 18 yıl hayat arkadaşlığı yapan; 7 çocuk ve 11 torun sahibi İbrahim Tatlıses, sosyal medyada şaşırtan bir paylaşımda bulundu.
2.04.2024 Cadde
Torunlarını anlatırken İbrahim Tatlıses aradı! 'Nene oldum nene'
Torunlarını anlatırken İbrahim Tatlıses aradı! 'Nene oldum nene' İbrahim Tatlıses ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu İdo Tatlıses'in ikiz bebeklerinin doğmasıyla babaanne olmanın sevincini yaşayan Derya Tuna, geçtiğimiz akşam Arnavutköy'de bir iftar yemeğine katıldı. Gazetecilerle bir araya gelerek torunlarını anlatan Tuna'nın röportajı, İbrahim Tatlıses'in aramasıyla kesintiye uğradı.
23.03.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli hamilelik sürecini anlattı: Bir parça makarna yemek için yalvarıyordum
Yasemin Şefkatli hamilelik sürecini anlattı: Bir parça makarna yemek için yalvarıyordum 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, Ocak ayında dünyaya geldi. Zor bir hamilelik geçiren ve bebeklerinden biri doğduktan üç gün sonra ameliyat olan Şefkatli, bu sürede yaşadıklarını ilk kez anlattı.
21.03.2024 Cadde
Çiçeği burnunda anne Yasemin Tatlıses, Ayel ve Emir’in odasını ilk kez gezdirdi!
Çiçeği burnunda anne Yasemin Tatlıses, Ayel ve Emir’in odasını ilk kez gezdirdi! 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz ay dünyaya geldi. Şimdilerde anne-baba olmanın tadını çıkaran çiftten Şefkatli, İbrahim Ayel ve Sinan Emir'in odasını gezdirdi.
17.03.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli'den takipçisine cevap! 'İnsanların aklına böyle şeyler düşürmeyin'
Yasemin Şefkatli'den takipçisine cevap! 'İnsanların aklına böyle şeyler düşürmeyin' 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, Ocak ayında dünyaya geldi. Sosyal medya hesabından paylaştığı karelerle doğum sonrası tekrar kavuştuğu fit halini gözler önüne seren Şefkatli, bir takipçisinden gelen yoruma kayıtsız kalamadı.
9.03.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli minik oğlunun sağlık durumunu açıkladı! 'İbrahim Ayel tekrar ameliyat olacak'
Yasemin Şefkatli minik oğlunun sağlık durumunu açıkladı! 'İbrahim Ayel tekrar ameliyat olacak' 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, Ocak ayında dünyaya geldi. Şefkatli, doğar doğmaz kalp ameliyatı olan İbrahim Ayel'in sağlık durumuyla ilgili vererek, minik bebeğinin tekrar ameliyat olacağını açıkladı.
7.03.2024 Cadde
Taze baba İdo Tatlıses uykusuzluğunu paylaştı: Yok be oğlum ne uyanması
Taze baba İdo Tatlıses uykusuzluğunu paylaştı: Yok be oğlum ne uyanması 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz ay dünyaya geldi. Şimdilerde anne-baba olmanın tadını çıkaran çiftten İdo Tatlıses'ten uykusuzluk paylaşımı geldi.
4.03.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e: Yurdum insanı yemez bunları!
Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e: Yurdum insanı yemez bunları! 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz ay dünyaya geldi. Şimdilerde anne-baba olmanın tadını çıkaran çift, ikizleriyle yaptıkları paylaşımda birbirlerine gönderme yaparak takipçilerini gülümsetti.
2.03.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli ikiz bebeklerini paylaştı!
Yasemin Şefkatli ikiz bebeklerini paylaştı! İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ile 2021'de nikah masasına oturan Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz ay dünyaya gelen ikiz bebeklerinin fotoğrafını paylaştı.
29.02.2024 Cadde
Derya Tuna torun alışverişinde!
Derya Tuna torun alışverişinde! İdo Tatlıses'in annesi Derya Tuna, önceki gün İstinyePark'ta objektiflere yansıdı.
19.02.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e: İyi ki beni buldun
Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e: İyi ki beni buldun 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Bebeklerinden birini kalp ameliyatı olmasıyla zor günler geçiren ikiliden Şefkatli, eşinin yeni yaşını duygusal bir mesajla kutladı.
17.02.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli ikiz bebeklerini paylaştı! 'Sevgililer Günü'müz kutlu olsun aşklarım'
Yasemin Şefkatli ikiz bebeklerini paylaştı! 'Sevgililer Günü'müz kutlu olsun aşklarım' 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Bebeklerinden birinin kalbinde sorun olan ve geçirdiği ameliyat sonrası hastanede gözlem altında tutulan Şefkatli, ikizleriyle yeni bir karesini yayınladı.
15.02.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk
Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Bebeklerinden birinin kalbinde sorun olan ve geçirdiği ameliyat sonrası hastanede gözlem altında tutulan Şefkatli, minik oğluyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.
13.02.2024 Cadde
İdo Tatlıses: Büyümekmiş baba olmak, şimdi anladım!
İdo Tatlıses: Büyümekmiş baba olmak, şimdi anladım! 2021 yılında görkemli bir düğünle Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturan İdo Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda ilk kez baba olmanın sevincini yaşamıştı. İkiz bebeklerine kavuşan ünlü isim, sosyal medya hesabından duygusal bir yazı kaleme aldı.
10.02.2024 Cadde
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! Yasemin Şefkatli güzel haberi verdi
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! Yasemin Şefkatli güzel haberi verdi 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Bebeklerinden birinin kalbinde sorun olan ve geçirdiği ameliyat sonrası hastanede gözlem altında tutulan Şefkatli, minik oğluyla ilgili güzel haberi verdi.
7.02.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli doğum fotoğraflarını paylaştı! 'Sizi çok bekledik'
Yasemin Şefkatli doğum fotoğraflarını paylaştı! 'Sizi çok bekledik' 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Şefkatli, sosyal medya hesabından doğumda çekilen fotoğrafları yayınlayarak, duygusal bir yazı kaleme aldı.
5.02.2024 Cadde
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! 'İbrahim Ayel'i bekliyoruz'
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! 'İbrahim Ayel'i bekliyoruz' 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, 22 Ocak'ta dünyaya geldi. Dede İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bebeklerden birinin kalbinde sorun olduğunu ve operasyon geçirdiğini açıkladı. Bebeğinin durumu merak edilen Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı.
2.02.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Derya Tuna ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.