Yılmaz Morgül

Yılmaz Morgül

Son dakika Yılmaz Morgül haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yılmaz Morgül gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yılmaz Morgül haber sayfamızda...

Yılmaz Morgül

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 564 yılmaz morgül haberi bulunmuştur.
Nesrin Sipahi: Hayır, ölmedim!
Nesrin Sipahi: Hayır, ölmedim! Sosyal medyada asılsız ölüm haberi yayılan ünlüler arasına Nesrin Sipahi de katıldı. Nesrin Sipahi'nin sağlık durumu açıklandı.
17.03.2024 Cadde
Bursa merkezli 21 sarsıntının şifresi! 'Depremsellik değil, ölçüm istasyonu arttı'
Bursa merkezli 21 sarsıntının şifresi! 'Depremsellik değil, ölçüm istasyonu arttı' Son 6 gün içinde merkez üssü Bursa olan 12 deprem kaydedildi. Bu depremlere ek olarak Gemlik'te de 9 sarsıntı Kandilli Rasathanesi verilerine yansıdı. Geçtiğimiz günlerde Bursa'da bulunan yeni fayın bu depremlere etkisi olup olamayacağı ise akıllarda yeni soru işaretleri oluşturdu. 2 uzman, konuyu Milliyet.com.tr'ye açıkladı.
28.02.2024 Gündem
Yerli uçak gemisinin tasarımı ne anlatıyor? 'KAAN'dan sonraki en büyük proje olur'
Yerli uçak gemisinin tasarımı ne anlatıyor? 'KAAN'dan sonraki en büyük proje olur' Geçtiğimiz günlerde Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamanın ardından gözler yerli imkanlarla tasarlanıp inşa edilmesi planlanan uçak gemisine döndü. Savunma ve Denizcilik Araştırmacısı Kozan Selçuk Erkan, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Dizayn Proje Ofisi tarafından paylaşılan fotoğraflar üzerinden uçak gemisi tasarımına ilişkin olası senaryoları Milliyet.com.tr'ye anlattı.
28.02.2024 Gündem
Yılmaz Morgül'den Bülent Ersoy'a: Akıl sağlığından şüphe duyuyorum, gebersin!
Yılmaz Morgül'den Bülent Ersoy'a: Akıl sağlığından şüphe duyuyorum, gebersin! Bülent Ersoy'un yıllar önce yaşamını yitiren Türk Sanat Müziği efsanesi Zeki Müren hakkındaki sözleri sosyal medyada tepki çekmişti. Yılmaz Morgül ise Ersoy'un sözlerine sert tepki göstermiş ve "Onun bildiği tek şey ise görgüsüzlük" demişti. Morgül, Ersoy hakkında yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı.
28.02.2024 Cadde
‘Sakın karşıma çıkma’
‘Sakın karşıma çıkma’ Yılmaz Morgül, Zeki Müren’le ilgili söylediği sözler nedeniyle Bülent Ersoy’u bir kez daha hedef aldı.
28.02.2024 Cadde
Teneffüste herkes 'mavi oda'ya koşuyor! Dünyada yapan tek yer var, sebebi vitamin
Teneffüste herkes 'mavi oda'ya koşuyor! Dünyada yapan tek yer var, sebebi vitamin Kan testleri, vitamin eksikliği başta olmak üzere birçok hastalıkla ilgili de uzmanlara ipucu sunuyor. Kimilerinin hayatını baştan aşağı etkileyen kan değerlerindeki dengesizlikler, 1980’li yıllarda son derece yaygınlaşan bir tedaviyi de beraberinde getirdi. İşte teneffüs zilini duyar duymaz 'mavi oda'ya koşan çocukların ardındaki gerçek.
20.01.2024 Genel Sağlık
Mavi Vatan'da fark attık! 'En büyük avantajı bilinmezlik, Yunanistan da göremeyecek'
Mavi Vatan'da fark attık! 'En büyük avantajı bilinmezlik, Yunanistan da göremeyecek' Türk Deniz Kuvvetleri tarafından envantere alınan TCG Derya, TCG İstanbul, TCG Arif Ekmekçi ve MARLİN SİDA, sahip oldukları özellikleriyle Türk donanması ve Türk savunma sanayisi için önemli bir kilometre taşı oldu. Savunma ve Denizcilik Uzmanı Kozan Selçuk Erkan, "Üretimde isterlere göre esneklik konusunda Türkiye dünyada tek. Kendi radarımızla Yunanistan'ın da olduğu pek çok donanmaya karşı fark yaratacağız" dedi.
20.01.2024 Gündem
Hadise 'yoruldum' diyerek açıkladı! 'Hayatıma kimseyi alamayacağım gibi hissediyorum'
Hadise 'yoruldum' diyerek açıkladı! 'Hayatıma kimseyi alamayacağım gibi hissediyorum' Ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya hesabından hakkında çıkan aşk dedikodularına yanıt verdi. Hadise, sürekli asparagas haberlerle baş başa kalmaktan yorulduğunu ifade etti. Güzel oyuncu, "Tüm bu kargaşanın içinde istesem de hayatıma kimseyi alamayacağım gibi hissediyorum nerdeyse." dedi.
19.01.2024 Cadde
Yılmaz Morgül'den Bülent Ersoy'a: Devran sizin kıskançlığınız yüzünden öldü!
Yılmaz Morgül'den Bülent Ersoy'a: Devran sizin kıskançlığınız yüzünden öldü! Bülent Ersoy'un yıllar önce yaşamını yitiren Türk Sanat Müziği efsanesi Zeki Müren hakkındaki sözleri sosyal medyada tepki çekmişti. Diva, "Acımasız bir insandı. Bunu kimse bilmez ama kıskançlığından öldü" demişti. 'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan Yılmaz Morgül, Ersoy hakkında çok konuşulacak bir iddiada bulundu.
20.01.2024 Cadde
Bülent Ersoy: Zeki Müren bilerek ilaçlarını almadı, intihar etti!
Bülent Ersoy: Zeki Müren bilerek ilaçlarını almadı, intihar etti! Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, 24 Eylül 1996 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren 'Sanat Güneşi' Zeki Müren ile ilgili yaptığı açıklamalarla çok konuşulmuştu. Tepki çeken sözlerinden sonra 'Demet ve Jess'le Gel Konuşalım' programına konuk olan Ersoy, Müren ile ilgili çarpıcı iddialar ortaya attı.
18.01.2024 Cadde
‘Tek bildiği görgüsüzlük’
‘Tek bildiği görgüsüzlük’ Yılmaz Morgül, önceki akşam KKTC’deki Cemiyet By News’de müzikseverlerin karşısına çıktı.
17.01.2024 Cadde
Yılmaz Morgül'den Bülent Ersoy'a: Tek bildiği şey görgüsüzlük!
Yılmaz Morgül'den Bülent Ersoy'a: Tek bildiği şey görgüsüzlük! Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, 24 Eylül 1996 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren 'Sanat Güneşi' Zeki Müren'le ilgil acımasız ve kıskanç biri olduğunu söylemişti. Morgül'e geçtiğimiz günlerde Bülent Ersoy'un Zeki Müren'le ilgili sözleri soruldu.
16.01.2024 Cadde
Sanatçılara sert uyarı! 'Evlerinizin lavabolarından başka yerde şarkı söyleyemeyeceksiniz'
Sanatçılara sert uyarı! 'Evlerinizin lavabolarından başka yerde şarkı söyleyemeyeceksiniz' Hakkında vergi kaçırma iddiasına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Dilan Polat'ın ardından birçok sosyal medya fenomeni için inceleme başlatılmıştı. '2.Sayfa' programına konuk olan şarkıcı Yılmaz Morgül, fenomenleri yerden yere vurdu. Sanatçı arkadaşlarını da sert bir dille uyaran ünlü isim, "Şarkıcılar da araştırılsın" dedi.
7.12.2023 Cadde
MasterChef yarışmacıları engelsiz bir yaşam için mutfağa girdi
MasterChef yarışmacıları engelsiz bir yaşam için mutfağa girdi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Engelsiz Yaşam Vakfı, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Türk Kızılayı işbirliği ile düzenlenen kutlamada, 200 engelli birey ve ünlü sanatçılar bir araya geldi. Etkinliğe katılan engellilere yemek ikramı yanı sıra fenomen yarışma program MasterChef’ten de tatlılar ikram edildi.
5.12.2023 Cadde
Garsonluk yaptı
Garsonluk yaptı Yılmaz Morgül, Hilal Özdemir ve Pelin Suade, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Engelsiz Yaşam Vakfı’nın, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Türk Kızılayı iş birliğiyle düzenlenen etkinliğine katıldı.
5.12.2023 Cadde
Yılmaz Morgül'den anlamlı hareket
Yılmaz Morgül'den anlamlı hareket Şarkıcı Yılmaz Morgül, Beykoz’da yaşayan engelli çifte akülü tekerlekli sandalye bağışı yaptı. Morgül, geçtiğimiz aralık ayında vefat eden annesine ait olan özel üretim hasta yatağını da aynı gün bağışladığı yüzde 98 engelli Selim Kaplan'ı evinde ziyaret ederek moral verdi.
24.11.2023 Cadde
Ünlülerin yılbaşı programları belli oldu!
Ünlülerin yılbaşı programları belli oldu! Yılbaşı gecesinin pazara denk gelmesi nedeniyle 29 Aralık'tan 2 Ocak'a kadar üç günlük tatil fırsatı oluştu. Bunun üzerine harekete geçen tur operatörleri ve oteller, iki ay öncesinden ünlü sanatçıların sahne alacağı konserli programlar hazırladı.
20.11.2023 Cadde
Kuruçeşme Açıkhava'da 'Yıldız'lı gece
Kuruçeşme Açıkhava'da 'Yıldız'lı gece Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla Paraf Kuruçeşme Açıkhava'da sahne sırası dün akşam bir kez daha ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’nindi.
25.09.2023 Cadde
Yılmaz Morgül'den Yıldız Tilbe'ye: Hayatımda aşık olduğum tek kadın!
Yılmaz Morgül'den Yıldız Tilbe'ye: Hayatımda aşık olduğum tek kadın! Yıldız Tilbe, Harbiye Açıkkava'da sahnedeydi. Farklı tarzıyla adından söz ettiren, sahne kostümlerini kendine göre yorumlayan sanatçı, bu kez morlar içinde sahnedeydi. Ünlü şarkıcı, sahneye meslektaşı Yılmaz Morgül'ü davet etti.
20.09.2023 Cadde
‘Modern Türkiye’nin ozanı’
‘Modern Türkiye’nin ozanı’ Yıldız Tilbe, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen ‘Harbiye Açık Hava’ serisinin eylül konserleri kapsamında sahnedeydi.
20.09.2023 Cadde
Karnı burnunda podyumda
Karnı burnunda podyumda İpek Tanrıyar, Ece Gürsel, Wilma Ellles ve Pelin Suade, Moda Kayıkhane’de gerçekleşen Fashion And Music Show’da podyuma çıktı.
31.08.2023 Cadde
Ceylan: Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum tanımıyor!
Ceylan: Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum tanımıyor! Değişimiyle sık sık dikkatleri üzerine çeken bir zamanların 'Küçük Ceylan'ı şarkıcı Ceylan Avcı, son görüntüsüyle gündem oldu. 2. Sayfa'nın canlı yayına konuk olan Ceylan, yeni imajı ile Yılmaz Morgül'e benzetildi. Ünlü şarkıcı, kalça estetiği yaptırdığı iddialarına ayağa kalkarak yanıt verdi.
7.06.2023 Cadde
Yılmaz Morgül hastanelik oldu!
Yılmaz Morgül hastanelik oldu! Yılbaşı gecesi alzheimer hastası annesi Fatma Morgül'ü kaybeden Yılmaz Morgül, Hatay ziyareti sonrası rahatsızlanması üzerine hastaneye kaldırıldı. Ünlü şarkıcının sağlık durumuyla ilgili yakın dostu Pelin Suade'den açıklama geldi.
2.05.2023 Cadde
Bülent Ersoy'dan beyaz sahne kostümü! Görenler gelinliğe benzetti
Bülent Ersoy'dan beyaz sahne kostümü! Görenler gelinliğe benzetti Son günlerde değiştirdiği saç modeli ve ten rengiyle gündeme gelen Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Maslak Yeni Gazino'da sahne aldı. İkonik tarzı ve eşsiz sahne performansı ile kendisini dinlemeye gelenleri büyüleyen Ersoy'un tercih ettiği beyaz sahne kostümü gelinliğe benzetildi.
1.05.2023 Cadde
Yılmaz Morgül: Dubaili sevgilim ile kutsal bir ilişkim var!
Yılmaz Morgül: Dubaili sevgilim ile kutsal bir ilişkim var! Annesi Fatma Morgül'ü yılbaşı gecesi kaybeden şarkıcı Yılmaz Morgül, geçirdiği zor günlerin ardından toparlanmaya başladı. Önceki gün '2. Sayfa' programına konuk olan ünlü isim, Dubai'de iki yıldır 'kutsal bir ilişkisi' olan sevgilisi olduğunu itiraf etmesiyle gündeme geldi. İlişkisiyle ilgili detayları paylaşan ünlü isim, sevgilisinin ailesinin özel jeti olduğunu da açıkladı.
22.04.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Yılmaz Morgül ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.