Cadde İçinde olduğu tekne alev aldı! Esra Balamir: Canımızı zor kurtardık

İçinde olduğu tekne alev aldı! Esra Balamir: Canımızı zor kurtardık

09.06.2024 - 10:27 | Son Güncellenme:

Şarkıcı Esra Balamir, Datça'da tatile gitti. ünlü isim bir arkadaşının doğum günü kutlaması için tekneye bindi. Balamir'in içinde olduğu tekne bir anda alev almaya başladı. Herkes korku dolu anlar yaşadı.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülenen Esra Balamir, Tatil fiyatlarının yüksek olması hakkında söyledikleriyle gündem olmuştu.

Haberin Devamı

"Lahmacun fiyatlarını merak ediyorum. Geçen gün 1 milyon TL'lik hesabı görünce iki gün, 'Ne yediler' diye düşündüm. Bana o hesap gelse, 'Zıkkımın kökü' yazar gönderirdim" diyen isim tatil için Datça'ya gitti.

KORKU DOLU ANLAR

Datça'da tatil yapan ve Demet Akalın ile dostluğuyla tanınan Esra Balamir, yakın bir arkadaşının doğum günü partisi için tekneye bindi. Ünlü ismin içerisinde bulunduğu tekne bir anda yanmaya başladı.

İçinde olduğu tekne alev aldı Esra Balamir: Canımızı zor kurtardık

"ÇARESİZCE İZLEDİK"

Yanan tekneden son anda kurtulan Esra Balamir, “Motor bölmesinden dumanlar yükseldi. Hemen yan tekneden yardıma geldiler. Canımızı zor kurtardık. Cayır cayır yanışını çaresizce izledik. Eşyalarımız da içinde yandı” açıklamasında bulundu.

"KÜL OLMUŞ TEKNE"

Balamir'in yakın arkadaşı Demet Akalın, teknenin yandığı anları paylaşarak sosyal medyadan isyan etti. Akalın şu ifadeleri kullandı:

Haberin Devamı

Dün bu saatlerde Datça'da tekneleri yandı. Kendileri zor kurtuldu fakat ne hikmetse bir tane söndürme aracı gelmiyor. Göz göre göre kül olmuş tekne. Geçmiş olsun.

İçinde olduğu tekne alev aldı Esra Balamir: Canımızı zor kurtardık