Geri Dön

İkinci kez koronavirüse yakalanan Fulya Öztürk hastane odasından paylaştı

Sunuculuğunu üstlendiği 'Fulya ile Umudun Olsun'a ara vermek zorunda kalan Fulya Öztürk'ün ikinci kez koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Ünlü sunucu, hastane odasından sağlık durumuna dair bilgi verdi.

İkinci kez koronavirüse yakalanan Fulya Öztürk hastane odasından paylaştı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk ikinci kez koronavirüse yakalanmıştı. Test sonucu pozitif çıkmasının ardından hemen hastaneye kaldırılan Öztürk, konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuştu.

Öztürk, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum" notunu düşmüştü.

Hastalığı ağır geçiren ve hastane odasından fotoğraf paylaşan Fulya Öztürk, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Instagram hesabından son durumunu bildiren Öztürk, “Çok halsizim ama bugün daha iyiyim. Allah razı olsun gerçekten hepinizden çok duygulandım. Çok ağladım. Dua eden dillerinize kurban olurum” ifadelerini kullandı.

İkinci kez koronavirüse yakalanan Fulya Öztürk hastane odasından paylaştı

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber