Fulya Öztürk

Fulya Öztürk

Son dakika fulya öztürk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fulya öztürk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fulya öztürk haber sayfamızda...

Fulya Öztürk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 225 fulya ozturk haberi bulunmuştur.
Hikmet Hacıyev CNN TÜRK’e konuştu: Azerbaycan'ın demir yumruğu gücünü koruyor
Hikmet Hacıyev CNN TÜRK’e konuştu: Azerbaycan'ın demir yumruğu gücünü koruyorAzerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev, Ermenistan'daki darbe girişimi ve Azerbaycan'ın 30 yıl sonra elde ettiği Karabağ zaferine ilişkin, CNN TÜRK’ten Fulya öztürk ve Sercan sever'e konuştu, önemli değerlendirmede bulundu. Ermenistan’daki son gelişmelerin Karadağ anlaşmasına olası etkilerine ilişkinse net mesaj verdi: Topraklarımızı kurtardık, sorun bitmiştir.
28.02.2021Dünya
Hikmet Hacıyev CNN TÜRK’e konuştu: Azerbaycan'ın demir yumruğu gücünü koruyor
Hikmet Hacıyev CNN TÜRK’e konuştu: Azerbaycan'ın demir yumruğu gücünü koruyorAzerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev, Ermenistan'daki darbe girişimi ve Azerbaycan'ın 30 yıl sonra elde ettiği Karabağ zaferine ilişkin, CNN TÜRK’ten Fulya öztürk ve Sercan sever'e konuştu, önemli değerlendirmede bulundu. Ermenistan’daki son gelişmelerin Karadağ anlaşmasına olası etkilerine ilişkinse net mesaj verdi: Topraklarımızı kurtardık, sorun bitmiştir.
28.02.2021Haberler
Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!
Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!Azerbaycan, 10 kasım gecesi Karabağ zaferini ilan etmiş, Ermeni askerleri bölgeden çekilmişti. Dağlık Karabağ’ın en stratejik noktası olan Laçin koridorunu CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Sercan Sever görüntüledi. Ermeni güçleri şehri terk ederken ağaçları bile kesmişler.
25.02.2021Gündem
Son dakika... Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!
Son dakika... Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!Azerbaycan, 10 kasım gecesi Karabağ zaferini ilan etmiş, Ermeni askerleri bölgeden çekilmişti. Gelen son dakika haberine göre; Dağlık Karabağ’ın en stratejik noktası olan Laçin koridorunu CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Sercan Sever görüntüledi. Ermeni güçleri şehri terk ederken ağaçları bile kesmişler.
25.02.2021Dünya
Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!
Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!Azerbaycan, 10 kasım gecesi Karabağ zaferini ilan etmiş, Ermeni askerleri bölgeden çekilmişti. Dağlık Karabağ’ın en stratejik noktası olan Laçin koridorunu CNN Türk ekibinden Fulya Öztürk ve Sercan Sever görüntüledi. Ermeni güçleri şehri terk ederken ağaçları bile kesmişler.
25.02.2021Haberler
Son Dakika: Ünlü sanatçı 30 yıl sonra evine kavuştu, duvarları öptü!
Son Dakika: Ünlü sanatçı 30 yıl sonra evine kavuştu, duvarları öptü!Gelen bir son dakika haberine göre; Azerbaycan’ın 30 yıllık hasretinin, Ermenistan işgalinin adıydı Dağlık Karabağ. Azerbaycan artık Dağlık Karabağ'a kavuştu. Bölgede ve özellikle Ağdam şehrinde temizlik ve onarım çalışmaları başladı. Ağdam’dan 30 yıl önce Ermenistan zulmü yüzünden kaçmak zorunda kalan ünlü sanatçı Firuz Sehaved‘i CNN Türk ekibi Ağdam'a götürdü.
24.02.2021Gündem
Ünlü sanatçı 30 yıl sonra evine kavuştu, duvarları öptü!
Ünlü sanatçı 30 yıl sonra evine kavuştu, duvarları öptü!Azerbaycan’ın 30 yıllık hasretinin, Ermenistan işgalinin adıydı Dağlık Karabağ. Azerbaycan artık Dağlık Karabağ'a kavuştu. Bölgede ve özellikle Ağdam şehrinde temizlik ve onarım çalışmaları başladı. Ağdam’dan 30 yıl önce Ermenistan zulmü yüzünden kaçmak zorunda kalan ünlü sanatçı Firuz Sehaved‘i CNN Türk ekibi Ağdam'a götürdü.
24.02.2021 Haberler
Son Dakika: Boğaziçi Rektörü CNN TÜRK'te: İstifa etmem asla söz konusu değil
Son Dakika: Boğaziçi Rektörü CNN TÜRK'te: İstifa etmem asla söz konusu değilGelen bir son dakika haberine göre; Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Melih Bulu, öğrenci ve akademisyenlerin eylemlerini CNN TÜRK'e değerlendirdi. Fulya Öztürk'ün sorularını yanıtlayan Rektör Bulu, "İstifa etmem söz konusu değil, görevimin başındayım" dedi. Eylemlerin zamanla durulmasını beklediğini belirtti.
3.02.2021Gündem
Boğaziçi Rektörü CNN TÜRK'te: İstifa etmem asla söz konusu değil
Boğaziçi Rektörü CNN TÜRK'te: İstifa etmem asla söz konusu değilBoğaziçi Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Melih Bulu, öğrenci ve akademisyenlerin eylemlerini CNN TÜRK'e değerlendirdi. Fulya Öztürk'ün sorularını yanıtlayan Rektör Bulu, "İstifa etmem söz konusu değil, görevimin başındayım" dedi. Eylemlerin zamanla durulmasını beklediğini belirtti.
3.02.2021Haberler
-18 derecede terör operasyonu! CNN TÜRK 'Eren Operasyonu' bölgesinde
-18 derecede terör operasyonu! CNN TÜRK 'Eren Operasyonu' bölgesindeYıldırım Operasyonları başarıyla tamamlandı, terörle mücadelede yeni bir operasyon dizisinin startı verildi. CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve kameraman Halil Kahraman Şehit Eren Bülbül'ün adının verildiği Eren Operasyonunu görüntülemek için Van Tendürek Dağı'ndaydı. CNN TÜRK ekibi 2 bin 500 rakımda, eksi 18 derecede kahraman Mehmetçik'in nasıl mücadele ettiğini görüntüledi. CNN TÜRK ekibinin özel haberi...
18.01.2021Haberler
Son dakika... -18 derecede terör operasyonu! CNN TÜRK 'Eren Operasyonu' bölgesinde
Son dakika... -18 derecede terör operasyonu! CNN TÜRK 'Eren Operasyonu' bölgesindeGelen son dakika haberine göre; Yıldırım Operasyonları başarıyla tamamlandı, terörle mücadelede yeni bir operasyon dizisinin startı verildi. CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve kameraman Halil Kahraman Şehit Eren Bülbül'ün adının verildiği Eren Operasyonunu görüntülemek için Van Tendürek Dağı'ndaydı. CNN TÜRK ekibi 2 bin 500 rakımda, eksi 18 derecede kahraman Mehmetçik'in nasıl mücadele ettiğini görüntüledi. CNN TÜRK ekibinin özel haberi...
18.01.2021Gündem
Aşılar için son bir hafta! İlk kez ekrana geldi
Aşılar için son bir hafta! İlk kez ekrana geldiKritik haftaya girdik. Çin'den gelen aşıların güvenilirlik testi bu hafta tamamlanacak. Haftaya Türkiye'de aşılama artık resmen başlamış olacak. Tabii aşı işlemi için de hastaneler hazırlık içindeydi. Ankara'dan sonra İstanbul'da da aşı odaları hazır. CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman, Sancaktepe Eğitim Araştırma Hastanesi'nde o odalara yakından baktı. Başhekim Prof. Dr. Nurettin Yiyit'ten son durumu dinledi.
11.01.2021Haberler
Aşılar için son bir hafta! İlk kez CNN TÜRK'te ekrana geldi
Aşılar için son bir hafta! İlk kez CNN TÜRK'te ekrana geldiGelen son dakika haberine göre; Çin'den gelen aşıların güvenilirlik testi bu hafta tamamlanacak. Haftaya Türkiye'de aşılama artık resmen başlamış olacak. Tabii aşı işlemi için de hastaneler hazırlık içindeydi. Ankara'dan sonra İstanbul'da da aşı odaları hazır. CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman, Sancaktepe Eğitim Araştırma Hastanesi'nde o odalara yakından baktı. Başhekim Prof. Dr. Nurettin Yiyit'ten son durumu dinledi.
11.01.2021Gündem
Pınar Gültekin'in babası CNN TÜRK'e konuştu: Süleyman Girgin'i şikayet edeceğim
Pınar Gültekin'in babası CNN TÜRK'e konuştu: Süleyman Girgin'i şikayet edeceğimVahşice katledilen Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin, CNN TÜRK'e konuştu. CHP'li vekil Süleyman Girgin'in kendisinden şikayetçi olduğunu belirtti. Baba Gültekin, 'Söylediklerimin arkasındayım. Beni arayıp davadan vazgeç diyen Süleyman Girgin'di, onu şikayet edeceğim' dedi.
5.01.2021Televizyon
Son dakika! Pınar Gültekin'in babası CNN TÜRK'e konuştu: Süleyman Girgin'i şikayet edeceğim
Son dakika! Pınar Gültekin'in babası CNN TÜRK'e konuştu: Süleyman Girgin'i şikayet edeceğimBir son dakika haberine göre; Vahşice katledilen Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin, CNN TÜRK'e konuştu. CHP'li vekil Süleyman Girgin'in kendisinden şikayetçi olduğunu belirtti. Baba Gültekin, 'Söylediklerimin arkasındayım. Beni arayıp davadan vazgeç diyen Süleyman Girgin'di, onu şikayet edeceğim' dedi.
5.01.2021Gündem
Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde 2 rapor ortaya çıktı
Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde 2 rapor ortaya çıktıPınar Gültekin cinayetinde yarın görülecek olan ikinci duruşma dört gözle bekleniyor. İlk duruşmada katil Cemal Metin Avcı'nın akıl sağlığı raporu istenmişti. Adli Tıp o raporu hazırladı. Raporun ayrıntılarını CNN TÜRK muhabiri Fulya Öztürk aktardı...
3.01.2021Haberler
Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde 2 rapor ortaya çıktı
Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde 2 rapor ortaya çıktıPınar Gültekin cinayetinde yarın görülecek olan ikinci duruşma dört gözle bekleniyor. İlk duruşmada katil Cemal Metin Avcı'nın akıl sağlığı raporu istenmişti. Adli Tıp o raporu hazırladı. Raporun ayrıntılarını CNN TÜRK muhabiri Fulya Öztürk aktardı...
3.01.2021Gündem
100 milyon TL için geri sayım başladı! 'Bu ikramiye adamı çıldırtır'
100 milyon TL için geri sayım başladı! 'Bu ikramiye adamı çıldırtır'Heyecanın zirve yaptığı geri sayım başladı. Milli Piyango büyük ikramiyesi bu yıl 100 milyon lira. Bilet satışları sürüyor, emekçi satıcılar sokaklarda hem umut satıyor hem ekmek kazanıyor. Vatandaş ise 100 milyon liralık dev ikramiye için kuyruklarda sıra bekliyor. 2021'e sadece günler kalmışken, CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman milli piyango heyecanı izlenimlerini aktardı.
24.12.2020Gündem
100 milyon TL için geri sayım başladı! Yılbaşı biletlerinin yüzde 80'i tükendi
100 milyon TL için geri sayım başladı! Yılbaşı biletlerinin yüzde 80'i tükendiHeyecanın zirve yaptığı geri sayım başladı. Milli Piyango büyük ikramiyesi bu yıl 100 milyon lira. Bilet satışları sürüyor, emekçi satıcılar sokaklarda hem umut satıyor hem ekmek kazanıyor. Vatandaş ise 100 milyon liralık dev ikramiye için kuyruklarda sıra bekliyor. 2021'e sadece günler kalmışken, CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman milli piyango heyecanı izlenimlerini aktardı.
24.12.2020Haberler
Ve 100 milyon TL için geri sayım başladı! Çekiliş büyük ikramiye çıkana kadar sürecek
Ve 100 milyon TL için geri sayım başladı! Çekiliş büyük ikramiye çıkana kadar sürecekVe geri sayım başladı. Heyecan dorukta... Milli Piyango büyük ikramiyesi bu yıl 100 milyon lira. Bilet satışları sürüyor, emekçi satıcılar sokaklarda hem umut satıyor hem ekmek kazanıyor. 2021'e geri sayım başlamışken, CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman milli piyango heyecanı izlenimlerini aktardı. Öte yandan İstanbul Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yazıcı, büyük ikramiyenin satılmayan bir bilete çıkması durumunda ne olacağını aktardı.
17.12.2020Haberler
Ve 100 milyon TL için geri sayım başladı
Ve 100 milyon TL için geri sayım başladıVe geri sayım başladı. Heyecan dorukta... Milli Piyango büyük ikramiyesi bu yıl 100 milyon lira... Bilet satışları sürüyor, emekçi satıcılar sokaklarda hem umut satıyor hem ekmek kazanıyor.  2021'e geri sayım başlamışken, CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman milli piyango heyecanı izlenimlerini aktardı. Öte yandan İstanbul Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yazıcı, büyük ikramiyenin satılmayan bir bilete çıkması durumunda ne olacağını aktardı.
16.12.2020Televizyon
Ve 100 milyon TL için geri sayım başladı! Çekiliş büyük ikramiye çıkana kadar sürecek
Ve 100 milyon TL için geri sayım başladı! Çekiliş büyük ikramiye çıkana kadar sürecekVe geri sayım başladı. Heyecan dorukta... Milli Piyango büyük ikramiyesi bu yıl 100 milyon lira. Bilet satışları sürüyor, emekçi satıcılar sokaklarda hem umut satıyor hem ekmek kazanıyor.  2021'e geri sayım başlamışken, CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman milli piyango heyecanı izlenimlerini aktardı. Öte yandan İstanbul Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yazıcı, büyük ikramiyenin satılmayan bir bilete çıkması durumunda ne olacağını aktardı.
17.12.2020Gündem
Eski koca kurbanı Fulya gözyaşlarıyla toprağa verildi.
Eski koca kurbanı Fulya gözyaşlarıyla toprağa verildi.İzmir'in Karabağlar ilçesinde çalıştığı pastanede boşandığı eşi tarafından vurularak öldürülen Fulya Öztürk (35), memleketi Muğla'da gözyaşlarıyla toprağa verildi.
11.12.2020Gündem
Fulya ile katili eski eşi, olaydan önce birlikte çay içmiş
Fulya ile katili eski eşi, olaydan önce birlikte çay içmişİzmir'in Karabağlar ilçesinde, Fulya Öztürk'ün (35) dün birlikte yaşadığı eski eşi Hasan Ozan Baştosun tarafından çalıştığı pastanede öldürülmesiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Baştosun'un, Fulya Öztürk'ün iş yerine olay günü iki kez geldiği, ikilinin çay içtiği ve tartışmanın bu sırada çıktığı öğrenildi. Öztürk'ün çalıştığı pastanenin sahibi Murat Akan, "Bir bağrışma olduktan hemen sonra silah sesi duyulmuş. Geldiğimde Fulya kanlar içinde yerdeydi" dedi.
10.12.2020Gündem
İzmir'de kadın cinayeti! Fulya'yı eski kocası öldürdü
İzmir'de kadın cinayeti! Fulya'yı eski kocası öldürdüİzmir'in Karabağlar ilçesinde bir kişi eski eşini tabancayla öldürdü. Olay yerinden kaçan zanlı daha sonra polise teslim oldu.
9.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

azerbaycanermenistanPınar GültekinFulya öztürkbilet

Fulya Öztürk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.