Geri Dön

İlkay Gündoğan otizmli çocuklara sınıf açtı

Premier Lig takımlarından Manchester City’de forma giyen İlkay Gündoğan, otizmli çocukların özel eğitim ihtiyaçlarını karşılayarak, sınıf açtı. Türk asıllı Alman futbolcu, İzmir’de yer alan Sabahat Akşiray Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda yer alan sınıfın açılışında gönderdiği bir video ile çocuklara seslendi.

İlkay Gündoğan otizmli çocuklara sınıf açtı

Geçtiğimiz aylarda Özel Tohum Vakfı Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerine imzalı formaları ulaştırarak büyük mutluluk yaşatan İlkay Gündoğan, Tohum Otizm Vakfı Sınıf Donanımı Projesi kapsamında İzmir’de açılan sınıfla otizmli bireylere destek olmaya devam ediyor.

"HER ZAMAN ONLARIN YANINDAYIM"
Otizmli çocukların ihtiyaçlarını karşılayacak özel eğitim materyalleri ile donatılan sınıfın açılışına online bağlantı ile katılan futbolcu, "Tohum Otizm Vakfı'na ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İlk fırsatta özel çocuklarımızla bir araya gelmeyi umuyorum. Her zaman otizmin farkında, onların yanındayım” dedi.

İlkay Gündoğan otizmli çocuklara sınıf açtı

İlkay Gündoğan desteği ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen özel sınıfın açılış törenine; Menemen İlçe Milli Eğitim Özel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü İbrahim Hakkı Kocataş, İlçe Milli Eğitim Özel Eğitimden Sorumlu 2.Şube Müdürü Necmettin Polat, Menemen Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Tekin Alptekin, Menemen Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Kubilay Akdemir, Sabahat Akşiray Özel Eğitim Uygulama Okulu 1.2 Kademe Müdürü İlknur Tercan, Sabahat Akşiray Özel Eğitim Uygulama Okulu 3. Kademe Okul Müdürü Mustafa Karabıyık, Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Suat Kardaş katıldı.

İlkay Gündoğan otizmli çocuklara sınıf açtı

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber