Geri Dön

'Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan İmirzalıoğlu’nu şaşırtan soru! Yarışmacının zor anları

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde, ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun karşısına çıkan soru şaşırttı. Kenan İmirzalıoğlu'nun daha önce yer aldığı proje hakkındaki soruyu gören yarışmacı Çağla Kaymak, zorlu dakikalar yaşadı.

'Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan İmirzalıoğlu’nu şaşırtan soru! Yarışmacının zor anları

Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun karşısına çıkan soru herkesi şaşkına çevirdi. Kenan İmirzalıoğlu'nun daha önce yer aldığı proje hakkındaki soruyu gören yarışmacı Çağla Kaymak, zorlu dakikalar yaşadı.

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışması, sorulan sorularla ve renkli yarışmacılarıyla sık sık gündeme geliyor. Sanattan spora, matematikten tarihe kadar pek çok konunun yer aldığı yarışmanın son bölümünde yaşananlar ise sosyal medyada yankı uyandırdı.

İKİNCİ BARAJ SORUSU

12 sorudan oluşan fenomen yarışmaya katılan 34 yaşındaki İç Mimar Çağla Kaymak, hayalinin Afrika'ya gidip bebek aslanları görmek olduğunu söyledi. Başarılı performansıyla ilk soruları rahatlıkla yanıtlayan yarışmacı, ikinci baraj sorusu olan yedinci soruya kadar ulaşmayı başardı.

Kim Milyoner Olmak İsterde Kenan İmirzalıoğlu’nu şaşırtan soru Yarışmacının zor anları

YARIŞMACIYI HEYECANLANDIRAN SORU

Soruyu okumak için derin bir nefes alan Kenan İmirzalıoğlu, kendisi hakkındaki soruyu görünce şoke oldu. Hem stüdyodaki hem de ekran başındaki izleyenleri şaşırtan "Uğur Yücel'in yönettiği, başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ve Olgun Şimşek'in yer aldığı 2004 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'En iyi Film' ödülünü alan film hangisidir?" sorusu yarışmacıyı heyecanlandırdı.

Kim Milyoner Olmak İsterde Kenan İmirzalıoğlu’nu şaşırtan soru Yarışmacının zor anları

JOKER HAKKINI KULLANDI

30.000 bin TL değerindeki soruyu yanıtlamakta zorlanan yarışmacı yüzde 50 joker hakkını kullanmaya karar verdi. "Kabadayı" ve "Uzun Hikaye" seçeneklerinin elenmesiyle uzun bir süre düşünen yarışmacı A Şıkkı "Ejder Kapanı" dedi.

Kim Milyoner Olmak İsterde Kenan İmirzalıoğlu’nu şaşırtan soru Yarışmacının zor anları

2000 TL İLE VEDA ETTİ

Cevabın yanlış olduğunu gören Kaymak, büyük bir üzüntü yaşadı ve Kenan İmirzalıoğlu kendisine Ejder Kapanı filminin 2009 yılında çekildiğini hatırlattı. Yarışmacı 2000 TL ile yarışmaya veda etti.

"FARKLI BİR ÜSLUP YARIŞMAYI ZEDELEYEBİLİRDİ"

Selçuk Yöntem, üç sezon boyunca izleyiciyle buluştuğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının ilk sunucusu Kenan Işık’ı izlediği zamanları anlattı. “Yarışmayı seyrederken Kenan Işık’tan başkası sunamaz diyordum” açıklamasını yapan Yöntem, tedavisi evinde devam eden Kenan Işık'ın son durumuna ilişkin de konuştu.

Kim Milyoner Olmak İsterde Kenan İmirzalıoğlu’nu şaşırtan soru Yarışmacının zor anları

Ünlü isim, “Asıl unutulmaz olan, Kenan Işık o kadar güzel sunuyordu ki, seyrederken 'Bunu ondan başka kimse sunamaz' diye düşünüyordum. 'Kendim sunsam nasıl sunarım?' diye bile aklıma gelmiyordu. Biz Kenan ile aynı ekoldeyiz devlet tiyatrosundan. Onun üslubunu ve aynı ekolden gelmemizin dengesini tutturmam gerekiyordu. Farklı bir üslup ile sunmak yarışmayı zedeleyebilirdi. Son durumu ile ilgili bilgim yok fakat durumu stabil diye biliyorum. Hayat mucizeler ile doludur" açıklamasını yaptı.

Kim Milyoner Olmak İsterde Kenan İmirzalıoğlu’nu şaşırtan soru Yarışmacının zor anları

KENAN IŞIK'IN SON DURUMU

Öte yandan Ozan Zeybek, geçtiğimiz aylarda Kenan Işık'ın sağlık durumuna ilişkin bilgi vermişti. Zeybek, usta sanatçının sağlık durumunu anlatmıştı: 

Sekiz yıl olacak. Ama bakımı çok iyi. Kenan Işık'ı nasıl biliyorsanız öyle. Her gün sakal tıraşı yapılıyor, besin takviyesi alıyor. Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor.

NE OLMUŞTU?

2014 yılında spor sonrası saunaya giren Kenan Işık, sauna çıkışı kendisini iyi hissetmediğini belirtti ve kısa süre sonra dengesini kaybederek yere düştü.

Şiddetli çarpmanın etkisiyle kafa travması geçirdiği belirtilen sanatçı, kaldırıldığı Amerikan Hastanesi'nde hemen ameliyata alındı. Dört saatlik ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesine kaldırılan Kenan Işık, uzun süredir evinde tedavi görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber