Geri Dön

Kırmızı Oda Boncuk kimdir, gerçek adı ve hikayesi nedir? Burcu Biricik kimdir, kaç yaşında?

Kırmızı Oda Boncuk hikayesi ile diziye damga vuran karakterler arasında yer alıyor. Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine ünlü oyuncu Burcu Biricik hayat veriyor. Evli olan Boncuk, ermişleri gördüğünü anlatıyor. Peki Kırmızı Oda Boncuk gerçek adı nedir? Peki Burcu Biricik kimdir?

Kırmızı Oda Boncuk kimdir, gerçek adı ve hikayesi nedir? Burcu Biricik kimdir, kaç yaşında?

Kırmızı Oda Boncuk'un hikayesi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Daha önce pek çok yapımda yer alan Burcu Biricik, TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterini canlandırıyor. Peki Kırmızı Oda Boncuk kimdir, gerçek adı nedir?

 KIRMIZI ODA BONCUK'UN HİKAYESİ...

Kırmızı Oda Boncuk eşi ile yurt dışında yaşıyor. Boncuk, yurt dışında yaşarken sıkıldığını belirtiyor. Boncuk, bir gün 3 tane ermiş gördüğünü ve ermişlerin kendisine yeni bir eş getireceğini belirtti.

KIRMIZI ODA BONCUK, BURCU BİRİCİK KİMDİR?

4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi. Lise yıllarında katıldığı Tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı. Biricik, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı. Burada İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda rol aldı.

2007 yılında Maçolar dizisindeki yan rolüyle televizyonda ilk kez yer aldı. Daha sonra Toprağın Günlüğü kısa filmi çeken Biricik, Kanal D'de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl 2011 ve Ustura Kemal 2012 dizilerinde küçük roller aldı. Düşman Kardeşler 2012 dizisindeki Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. Oyuncu, Beni Böyle Sev dizisinde Seda karakterini canlandırmış ve çeşitli reklâm filmlerinde oynamıştır. Biricik 2014 yılının Kasım ayında Kanal D'de başlayan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterini canlandırdı. 2015-2017 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Hayat Şarkısı'nda Hülya karakterini canlandırdı. 2016 yılında Emre Yetkin'le evlendi. 2019 yılında yayınlanan Çiçero isimli sinema filminde Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaştı. Aynı yıl Kuzgun dizisinde rol almaya başladı.

Kıvanç Tatlıtuğ mızıka performansıyla beğeni topladıYeni projesinin çekimleri için Ege'de bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, set arasında karavanında mızıka çaldı. Enstrümanı çaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Tatlıtuğ, performansıyla büyük beğeni topladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet