Geri Dön

Kıvılcım Ural: Yeteri kadar çektiniz!

Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Duman, Kerki ve Solfej’in düzenlediği açıkhava konserleri kapsamında Harbiye’de sahneye çıktı. Grubun solisti Kaan Tangöze'nin 26 yaşındaki sevgilisi Kıvılcım Ural, fotoğraflarını çeken magazin muhabirlerine, "Yeter bence" dedi.

Kıvılcım Ural: Yeteri kadar çektiniz!

Duman, Harbiye Açıkhava'yı dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı. Kaan Tangöze'nin solisti olduğu grup, 1999 yılından bugüne dillere dolanan ‘Seni Kendime Sakladım’, ‘Elleri Ellerime’, ‘Beni Yak’ ve daha birçok hit şarkısını Harbiye’nin muhteşem atmosferinde seslendirdi. Üç saat yakın konser veren Duman, sahneden alkışlar ve tezahüratlarla uğurlandı.

ZORAKİ POZ VERDİ

Kıvılcım Ural'ın, Kaan Tangöze'nin Bodrum Gündoğan'daki yazlığında tatil yaparken rockçının eski eşi Seçkin Piriler'in, çocukları Hakan ve Volkan'la gelmesiyle keyfi kaçtığı iddia edilmişti. Harbiye konserinde sevgilisini yalnız bırakmayan Ural, habercileri görmezden geldi. Ural, "Yeter bence, yeteri kadar çektiniz" dedi.

Fotoğrafların kötü olduğunu söyleyen muhabirlere zoraki poz veren Ural, Bodrum'da yaşanan olayın sorulması üzerine sessiz kalmayı tercih etti.

Magazin Haberleri Bülteni (31 Temmuz 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber