Kıvılcım Ural

Kıvılcım Ural

Son dakika Kıvılcım Ural haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kıvılcım Ural gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kıvılcım Ural haber sayfamızda...

Kıvılcım Ural

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 277 kivilcim ural haberi bulunmuştur.
Seçkin Piriler: İki kadın kavgası olarak örtbas edemezsiniz
Seçkin Piriler: İki kadın kavgası olarak örtbas edemezsinizSeçkin Piriler'e, 2016 yılında boşandığı Kaan Tangöze'nin eşi Kıvılcım Ural'ın Hakan'a hakaret ve küfür ettiği iddiası soruldu. Piriler cevap vermeye hazırlanırken lafa giren Hakan, "Evet, kavga doğru" açıklamasını yaptı. Yaşananların ardından Piriler, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
15.07.2021Cadde
Seçkin Piriler'in oğlu: Kavga doğru!
Seçkin Piriler'in oğlu: Kavga doğru!Eski manken Seçkin Piriler, önceki akşam Bodrum Gündoğan'da, eski eşi Kaan Tangöze'den olan çocukları Hakan ve Volkan ile görüntülendi.
13.07.2021Cadde
4 Temmuz 2021 Magazin Haberleri Bülteni
4 Temmuz 2021 Magazin Haberleri Bülteni4 Temmuz 2021 Magazin Haberleri Bülteni
4.07.2021Magazin
Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çifti İlayda'yı denizle tanıştırdı
Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çifti İlayda'yı denizle tanıştırdıDuman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural, 29 Haziran'da aldıkları ölüm haberiyle yıkılmıştı. Babası Fikret Ural'ı kaybeden Kıvılcım Ural, eşi Kaan Tangöze ve kızları İlayda’yla moral tatiline çıktı.
4.07.2021Cadde
Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ı yıkan ölüm
Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ı yıkan ölümKaan Tangöze ve Kıvılcım Ural çifti aldıkları ölüm haberiyle yıkıldı. Kıvılcım Ural'ın babası Fikret Ural hayata veda etti.
2.07.2021Cadde
Kaan Tangöze sıcak havaya rağmen mont giydi!
Kaan Tangöze sıcak havaya rağmen mont giydi!Duman’ın solisti Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural, önceki gün kızları İlayda'yla Nişantaşı'ndaki alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Ünlü şarkıcının her mevsim giydiği yeşil montun yine üzerinde olması dikkatlerden kaçmadı.
28.05.2021Cadde
Montu  üzerine yapıştı
Montu üzerine yapıştıDuman grubunun solisti Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural, önceki gün kızları İlayda’yla Nişantaşı City’s’de alışveriş turuna çıktı.
28.05.2021Cadde
Kıvılcım Ural sarışın oldu
Kıvılcım Ural sarışın olduDuman grubunun solisti Kaan Tangöze, eşi Kıvılcım Ural ve küçük kızları İlayda ile Yeniköy’de görüntülendi. Kıvılcım Ural'ın yeni imajı dikkat çekti.
26.05.2021Cadde
Kaan sessiz
Kaan sessizKaan Tangöze, önceki gün eşi Kıvılcım Ural ve kızları İlayda’yla Yeniköy’de görüntülendi.
26.05.2021Cadde
Otoparkta sinir krizi... Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural arasında sert kavga!
Otoparkta sinir krizi... Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural arasında sert kavga!Kaan Tangöze ve 2018 yılında dünyaevine girdiği Kıvılcım Ural arasında sular durulmuyor. Ünlü çift, gittikleri AVM'nin otoparkında sert bir kavgaya tutuştu.
14.03.2021Cadde
Seçkin Piriler'in panik anları!
Seçkin Piriler'in panik anları!Eski manken Seçkin Piriler, önceki gün Kuruçeşme sahilinde yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden 38 yaşındaki Piriler, çocuklarının babası Kaan Tangöze'nin eşi Kıvılcım Ural ile ilgili soruyu duyunca bakın nasıl tepki verdi!
19.02.2021Cadde
Yıllar geçiyor, Kaan Tangöze'nin montu değişmiyor!
Yıllar geçiyor, Kaan Tangöze'nin montu değişmiyor!Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, önceki gün 2016 yılından beri her kış giymeye devam ettiği kapüşonlu sarı montuyla görüntülendi.
10.02.2021Cadde
‘Çocuklarla vakit geçiriyoruz’
‘Çocuklarla vakit geçiriyoruz’Kıvılcım Ural ve eşi Kaan Tangöze, Emirgan’daki bir kafenin önünde yemek molası verdi.
10.02.2021Cadde
Kıvılcım Ural'ın 'metres' şikayetine takipsizlik kararı
Kıvılcım Ural'ın 'metres' şikayetine takipsizlik kararıKıvılcım Ural, üç yıl önce Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile nikah masasına oturmuş, kızı İlayda'yı dünyaya getirmişti. Ural'ın, sosyal medyada kendisi için “metres” kelimesini kullanan Ayşe D. hakkında bulunduğu suç duyurusuna takipsizlik kararı verildi.
7.01.2021Cadde
Kıvılcım Ural'a tazminat şoku! 450 bin TL ödeyecek
Kıvılcım Ural'a tazminat şoku! 450 bin TL ödeyecekKaan Tangöze'nin kendisi gibi şarkıcı eşi Kıvılcım Ural, mahkemelik olduğu Dokuz Sekiz Müzik’e tazminat ödeyecek.
23.12.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (18 Ekim 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (18 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
18.10.2020Magazin
Nazım’a alerjisi var
Nazım’a alerjisi varDuman grubu solisti Kaan Tangöze, eşi Kıvılcım Ural’la Nişantaşı’nda bir eczaneden çıkarken objektiflere takıldı.
18.10.2020Cadde
Kıvılcım Ural'ın 'Nazım' alerjisi!
Kıvılcım Ural'ın 'Nazım' alerjisi!Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, önceki akşam eşi Kıvılcım Ural'la birlikte Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
18.10.2020Cadde
Suç  duyurusunda bulundu
Suç duyurusunda bulunduDuman grubunun solisti Kaan Tangöze, kendisi ve ailesi hakkında Twitter’dan şeref, haysiyet ve onuruna yönelik, ağır hakaretler ve iftiralar paylaşan bir hesap hakkında suç duyurusunda bulundu.
6.09.2020Cadde
Kaan Tangöze trafik kuralını hiçe saydı!
Kaan Tangöze trafik kuralını hiçe saydı!Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile eşi Kıvılcım Ural, önceki gün İstinye’de hareket halindeki araçlarının içinde görüntülendi.
3.09.2020Cadde
Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çiftinin maske kavgası!
Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çiftinin maske kavgası!Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural’ın Bodrum tatili tatsız bitti. Corona virüs nedeniyle tüm sağlık tedbirlerini alan Ural, eşinin maske takmadan yürüyüşe çıkmasına sinirlenerek İstanbul’a döndü.
24.08.2020Cadde
‘Bu dönem okul gibi’
‘Bu dönem okul gibi’Kıvılcım Ural, Milyon Fest Online Sohbetleri’nin konuğu oldu.
12.05.2020Cadde
İlayda babaya emanet
İlayda babaya emanetDuman grubunun solisti Kaan Tangöze ile eşi Kıvılcım Ural, kızları İlayda ile önceki akşam bir alışveriş merkezi çıkışı objektiflere takıldı.
28.02.2020Cadde
'Telefonumdan sadece birkaç saat uzak kalabildim'
'Telefonumdan sadece birkaç saat uzak kalabildim'Nişantaşı’nda gerçekleşen bir lansmana katılan eski manken Seçkin Piriler, telefon olmadan yaşamasının mümkün olmadığını söyledi.
22.02.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni 20 Şubat 2020
Magazin Haberleri Bülteni 20 Şubat 2020İşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...
20.02.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Kaan TangözeKıvılcım UralmagazinSeçkin Pirilercadde

Kıvılcım Ural ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.