Cadde 'Kızım Playboy'a poz vermemi yüzüme vuruyor!'

'Kızım Playboy'a poz vermemi yüzüme vuruyor!'

02.03.2024 - 07:40 | Son Güncellenme:

'Charline'nin Melekleri', 'E.T' ve '50 İlk Öpücük' gibi yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Drew Barrymore, kendi talk şovunda çok konuşulacak bir itirafta bulundu. Barrymore, açık kıyafetler giymemesini istediği kızının, zamanında Playboy'a poz vermesini kendisine karşı kullandığını açıkladı.

Kızım Playboya poz vermemi yüzüme vuruyor

İlk kez 1980 yılında Altered States (Gerçeğin Ötesinde) filmiyle 5 yaşında sinema dünyasına adım atan ünlü oyuncu Drew Barrymore, 2012'de meslektaşı Will Kopelman ile dünyaevine girmişti. İkilinin Olive (11) ve Frankie (9) adını verdikleri iki kızı olmuştu.

Haberin Devamı

Daha önce 1994-1995 yıllarında Jeremy Thomas ve 2001-2002 yıllarında Tom Green ile birlikte olmak üzere iki evlilik daha yapan Barrymore, 2016'da kızlarının babasından da ayrılmıştı.

Kızım Playboya poz vermemi yüzüme vuruyor

"KIZIM KISA TİŞÖRTLER GİYMEK İSTİYOR"

Ünlü isim, son olarak 'The Drew Barrymore Show' adını verdiği kendi talk şovunda kızıyla ilgili anlattıklarıyla gündeme geldi. Oyuncu, şarkıcı Christina Aguilera ile yaptığı sohbette şöyle konuştu:

Kızım kısa tişörtler giymek istiyor. Ben 'Hayır' diyorum, o da 'Ama sen de Playboy'a poz vermiştin!' diyor.

Kızım Playboya poz vermemi yüzüme vuruyor

"BENZER SORUNLAR YAŞAYACAĞIMI BİLİYORUM"

Nişanlısı Matthew Rutler'dan Summer (9) adını verdiği bir kızı ve eski eşi Jordan Bartman'dan Max (16) isminde bir oğlu bulunan Aguilera ise "Böyle bir cevap vermesine bayıldım! Bir gün ben de bir anne olarak benzer sorunlar yaşayacağımı biliyorum. Çünkü benim kızım da göbeği açık tişört giymek istiyor. Ve ben sadece, 'Bunu aşağı çekebilir miyiz?' diyeceğimi düşünüyorum. Kendimi bunu yaparken görebiliyorum" dedi.

Haberin Devamı

Kızım Playboya poz vermemi yüzüme vuruyor

Buna rağmen müstehcen anlarıyla ilgili hiçbir pişmanlık taşımadıklarının alını çizden ünlü isimlerden Aguilera, "Kendimizi ifade ediyorduk ve sanırım o sırada bizim için en iyisinin bu olduğunu düşünüyorduk. Kadın olmak ve vücudunuzu ve sizi iyi ya da kadınsı hissettiren her şeyi kucaklamak güçlendirici bir şey. Ancak bunu kucaklayabilmek kendin için yaptığın bir şey" derken; Barrymore ise "Her dakikasını sevdim!" ifadelerini kullandı.

Kızım Playboya poz vermemi yüzüme vuruyor

"ÇOCUK SAHİBİ OLACAĞIMI BİLMİYORDUM"

1995'teki Playboy dergisinin kapak kızı olduğunda henüz 19 yaşında olan oyuncu, daha önce dergiye poz vermesiyle ilgili şöyle konuşmuştu:

Playboy'a çıktığımda gücümü geri aldığımı hissettim. O pozları verirken harika zaman geçirmiştim, eğlenmiştim ve hiçbir pişmanlığım yoktu, gerçekten sevmiştim. Ama daha sonra çocuk sahibi olacağımı bilmiyordum.

Yazarlar