Geri Dön

MasterChef Hüsnü kimdir? Hüsnü Kiremitçioğlu kaç yaşında, nereli?

Hüsnü Kiremitçioğlu, MasterChef yarışmasında sıra dışı sözleri ile öne çıkıyor. Yarışmacı, 36 yaşında ve yaklaşık 8 yıldır aşçılık yapıyor. MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında tabakları ile jürinin dikkatini çekiyor. Sıra dışı şiirleri ile yarışmaya renk katan MasterChef Hüsnü'nün hayatı...

MasterChef Hüsnü kimdir? Hüsnü Kiremitçioğlu kaç yaşında, nereli?

MasterChef Hüsnü, TV8'in sevilen yarışma programında tabaklarının yanı sıra yarışmacılarla girdiği diyaloglar nedeniyle de merak konusu oldu. Hüsnü Kiremitçioğlu kaç yaşında, nereli, kimdir? soruları peş peşe geldi.

MASTERCHEF HÜSNÜ KİMDİR? 

Hüsnü Kiremitçioğlu, 36 yaşında ve yarışmaya da Balıkesir'den katılıyor. 8 senedir profesyonel mutfaklarda çalışıyor.

Geçen sezonu ikinci olarak bitiren Barbaros Yoloğlu'nu kendisini yakın olarak gördüğünü ifade ediyor. MasterChef Türkiye'de kendini kendine ispatlamak istediğini belirtti. Anı yaşamaya değil buraya şampiyon olmaya geldiğini söyledi. Levrek polenta yapan Hüsnü Kiremitçioğlu, Danilo şef ve Mehmet şefin evet oyları ile sonraki tura geçmeyi başardı. Yarışmada ana kadro için mücadelesini sürdürüyor. 

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber