Geri Dön

MasterChef Türkiye'de kim elendi? MasterChef'te Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti?

MasterChef Türkiye'de haftanın eleme heyecanı sonuçlandı. Pazar günleri yapılan eleme oyunları ardından yarışmaya veda eden isim açıklandı. Kırmızı takımın kaybettiği MasterChef Türkiye'de Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti?

MasterChef Türkiye'de kim elendi? MasterChef'te Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti?

Yemek yapmayı ve yemeyi sevenlerin kaçırmak istemediği MasterChef Türkiye Mehmet Şef, Somer Şef ve Danilo Şef'in önderliğindwe ilerliyor. Her geçen gün farklı bilgilerin öğrenildiği MasterChef Türkiye'de büyük final yaklaşıyor.

6 Aralık Pazar günü takım oyununu kaybeden Kırmızılar, bireysel dokunulmazlık ve eleme oyununu oynadı. Mehmet Şef'in imza yemeği karides tarhana crumble tabağı ile birbiriyle mücadele eden oyunda Serhat dokunulmazlığı kazandı. Peki MasterChef Türkiye'de Eray mı, Ebru mu elendi?

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KİM ELENDİ?

6 Aralık 2020 Pazar günü MasterChef Türkiye'de Ebru elendi.

MASTERCHEF EBRU KİMDİR?

MasterChef Türkiyede kim elendi MasterChefte Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti

28 yaşındaki Ebru Has, aslen Düzce Akçakocalıdır. İlkokulda profesyonel voleybol hayatının başlangıcını yapan Ebru Has, Eczacıbaşı’nda voleybola başlamış; ardından yıllarca FMV Işık Okulları ve İBB Spor Kulübü’nde ter dökmüştür.

Doğa Koleji’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Teknolojisi’ni bitiren Has, bunun akabinde Kadir Has Üniversitesi İstanbul Culinary İnstitute Aşçılık kursunda eğitimlerini tamamladıktan sonra Moevenpick Hotel’de staj yapmıştır.

Stajının ardından 1 yıl Wyndham Grand Levent Hotel’de çalışan Ebru Has, Emirgan’da La Boom adlı restaurantta çalışma hayatına devam etmiştir. Bu sırada yeni bir karar alarak Malta’ya giden ve 6 ay İngilizce eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye geri dönen Has, Türkiye’ye dönmesinin ardından İstanbul Balat Cafe Restaurantta Executive Chef olarak görev almıştır.

Bu görevin ardından bir yıl kadar da Bursa’da Asmadan Enoteca Bistro’da çalıştıktan sonra, Ayvalık Mado’da Executive Chef olarak çalışma hayatına devam etmiştir.

Aynı zamanda pilates eğitmenliği de yaptığını ifade eden Ebru Has, MasterChef 2020’nin ana kadrosunda olmaya hak kazanan isimler arasında yer almaktadır. Başarılı yarışmacı 6 Aralık 2020 tarihindeki eleme oyunu sonucunda yarışmaya veda eden isim oldu.

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber