Geri Dön

MasterChef yeni sezon ne zaman başlıyor? MasterChef Türkiye 2022 fragmanı ve jüri üyeleri...

MasterChef Türkiye 2022 için nefesler tutuldu! Birbirinden başarılı yarışmacılar, MasterChef jürisi karşısında hünerlerini sergileyecek. Yeni sezon MasterChef yarışmasından ise ilk fragman geldi. Sevenleri ise ''MasterChef 2022 ne zaman başlıyor, jürisinde kimler var?' gibi sorulara yanıt arıyor.

MasterChef yeni sezon ne zaman başlıyor? MasterChef Türkiye 2022 fragmanı ve jüri üyeleri...

TV8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan MasterChef Türkiye yarışması, yeni sezon da da sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Survivor'ın ardından yayın hayatına başlayacak olan MasterChef Türkiye 2022 yarışma programı lezzetli tarifler ile ekrana geliyor. İşte, MasterChef yeni sezon tarihi hakkında...

MASTERCHEF YENİ SEZON NE ZAMAN?

Birbirinden başarılı MasterChef adayları, jüri üyelerinin karşısında en başarılı tabakları çıkarmak için kıran kırana mücadele veriyor. Yeni sezonu beklenen MasterChef yarışmasından fragman geldii. MasterChef 2022 için yayın tarihi henüz açıklanmadı ancak yakında izleyici karşısındaki yerini alması bekleniyor.

MASTERCHEF JÜRİSİ

MasterChef, yeni sezonda da öğretirken eğlendirmeye de devam edecek. Yeni sezon fragmanı yayımlanan yarışmada Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna, yarışmacılarla lezzetli tarifler yapacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber