Danilo Zanna Kimdir

Danilo Zanna Kimdir

Danilo Zanna (d. 15 Nisan 1982), İtalyan şef, sunucu ve restoran işletmecisi. Zanna 15 Nisan 1982'de Prato, Toskana, İtalya'da doğdu. Aşçılığı aile mesleği olarak devraldı. Aşçılık yeteneğini ünlü İtalyan şeflerle çalışarak İtalyan mutfağı üzerine pekiştirdi. Türk Mutfağı ile ilgilenen Zanna, bu konuda kariyer yapmak istediği için İtalya'dan gelerek Türkiye'ye yerleşti. Türkiye'ye yerleştikten sonra İtalyan ve Türk mutfağını harmanladığı bir restoran açtı. Daha sonra televizyon programlarında yer almaya başlayarak ilk defa “Zahide ile Hayata Yetiş” adlı programda yardımcı yemek şefi olarak yer aldı. Zanna'nın asıl tanınması ise Planet Mutfak televizyon kanalında kendisinin hazırlayıp sunduğu "İtalyan İşi" adlı yemek programıyla oldu. Türkiye'de farklı ülkelerin restoran kültürüne yer veren Kadir Has Üniversitesi İstanbul Mutfağı Enstitüsü'nde İtalyan yemekleri üzerinde çalışmalar yaptı. Planet Mutfak kapandıktan sonra 2015'ten itibaren ATV'de yayınlanan "Elin Oğlu" ve NTV'de kendisinin hazırlayıp sunduğu "Lezzetin Şarkısı" adlı programlarla ekranlara geldi. Zanna son olarak 2019'da yeni sezonunda 3. döneminde TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Masterchef Türkiye programda başşef olarak jüri üyeliği yapmaktadır. 2012'de Tuğçe Demirbilek ile evlenmiştir. Ayrıca 2021'de Exxen'de yayınlanacak MasterChef Junior'da sunuculuk yapmaktadır.

Danilo Zanna Kimdir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 150 danilo zanna haberi bulunmuştur.
MasterChef Ayyüce Kamit imaj değiştirdi
MasterChef Ayyüce Kamit imaj değiştirdiSomer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri olduğu 'MasterChef Türkiye' yarışmasının son sezonunda mücadele eden, "Sakarya’dan İstanbul’a geldiğimde cebimde hiç para yoktu" açıklaması gündem olan Ayyüce Kamit, imaj değişikliği ile gündem oldu.
30.03.2021Cadde
Danilo Zanna'dan eşine doğum günü kutlaması
Danilo Zanna'dan eşine doğum günü kutlaması'MasterChef Türkiye' yarışmasının sempatik jüri üyesi Danilo Zanna, eşi Tuğçe Demirbilek'in doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
21.03.2021Cadde
Zeytinyağında yeni adım! Yazık oluyor...
Zeytinyağında yeni adım! Yazık oluyor...Türkiye’de devamlı gündeme gelen zeytinyağında tağşişle ilgili yeni bir hareket başlıyor. Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (UZKK), Tarım Bakanlığı’yla beraber yeni proje başlatıyor.
18.03.2021Ekonomi
Danilo Zanna: Babam için cenaze bile yapamadık!
Danilo Zanna: Babam için cenaze bile yapamadık!'MasterChef Türkiye' yarışmasının sempatik jüri üyesi Danilo Zanna, koronavirüs pandemisi sebebiyle kaybettiği babası Armando Zanna ile ilgili duygularını paylaştı.
4.03.2021Cadde
Danilo Zanna: Kendimi soğan gibi hissettim!
Danilo Zanna: Kendimi soğan gibi hissettim!Genç meslektaşı Ali Can Sabunsoy’un YouTube programına konuk olan 'MasterChef Türkiye'nin İtalyan şefi Danilo Zanna, yıllar önce yaşadığı Kırkpınar deneyimini anlattı.
1.03.2021Cadde
‘KENDİMİ SOĞAN GİBİ HİSSETTİM’
‘KENDİMİ SOĞAN GİBİ HİSSETTİM’‘MasterChef Türkiye’nin jüri üyesi Danilo Zanna, bir dönem Kırkpınar’da güreştiğini söyledi. Şef, “Rakip zorluydu. Kendimi soğan gibi hissettim” dedi
1.03.2021Cadde
Danilo Zanna alışveriş turunda
Danilo Zanna alışveriş turunda'MasterChef Türkiye' yarışmasının şeflerinden Danilo Zanna, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
8.01.2021Cadde
EXXEN TV nedir, nasıl izlenir? EXXEN TV aylık ve yıllık ücreti kaç TL?
EXXEN TV nedir, nasıl izlenir? EXXEN TV aylık ve yıllık ücreti kaç TL?EXXEN TV nedir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak tarihinde yayına resmen başladı. Yayının başlamasının ardından kısa süreli platforma erişim sıkıntıları yaşandı. Reklamlı ve reklamsız obonelik ücretleri çok tartışılan Exxen TV'ye üye olduktan sonra 7 gün platformda yer alan dizi, film, belgesel gibi birçok içeriği ücretsiz izleyibiliyorsunuz. Peki Exxen nedir, nasıl izlenir?
7.01.2021Gündem
Ateş böcekleri siber şiddete dikkat çekmeye devam edecek
Ateş böcekleri siber şiddete dikkat çekmeye devam edecekBirleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) tarafından kadınlara ve kız çocuklarına yönelik siber şiddete dikkat çekmek üzere 25 Kasım’da başlatılan ve 10 Aralık’a kadar süren Karanlığı Aydınlat kampanyası, 240 binden fazla kişiye ulaştı.
21.12.2020Vitrin
'MasterChef her yaştan seyircinin içindeki gurmeyi ortaya çıkardı'
'MasterChef her yaştan seyircinin içindeki gurmeyi ortaya çıkardı'TV8'in ilgiyle izlenen yarışma programı 'MasterChef Türkiye', gastronomi ve gastronomi eğitimine ilginin artmasına, şehirlerin ve yöresel yemeklerinin tanıtımına, sosyal sorumluluk alanında farkındalık oluşmasına da katkı sağlıyor. Programın yapımcısı İrem Kanan, "Bence MasterChef'in sırrı samimiyet. Şeflerimizin birer öğretmen gibi olduğunu düşünüyorum. Yarışmacılarımız da esasında öğrenci" dedi.
21.12.2020Cadde
MasterChef Eray kimdir? Eray Aksungur nereli, kaç yaşında? İşte, MasterChef Eray Aksungur biyografisi
MasterChef Eray kimdir? Eray Aksungur nereli, kaç yaşında? İşte, MasterChef Eray Aksungur biyografisiMasterChef Türkiye'nin en çok sevilen isimlerinden Eray Aksungur, yarışmanın renkli isimleri arasında bulunuyor. MasterChef Eray 23 yaşında ve Bolulu'dur. Genç yaşında, yarışmanın sonuna kadar ilerleyerek jüriden de tam not aldı. MasterChef 20 Aralık elenen ismi Eray oldu. İşte, MasterChef Eray hayatı...
20.12.2020Cadde
Danilo Zanna'nın acelesi var
Danilo Zanna'nın acelesi varTV8'de yayınlanan 'Masterchef Türkiye' programının İtalyan şefi Danilo Zanna, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
17.12.2020Cadde
MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 13 Aralık MasterChef kim elendi? İşte, elenen isim...
MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 13 Aralık MasterChef kim elendi? İşte, elenen isim...MasterChef Türkiye, 13 Aralık akşamı eleme gecesi yaşandı. üçüncü takım dokunulmazlık oyunu için mücadele eden altı yarışmacıdan eleme potasında giden son isim de belli oldu. Peki, MasterChef'e kim veda etti?
13.12.2020Cadde
'MasterChef Türkiye'de 25 bin TL'lik ödülü kazanan belli oldu
'MasterChef Türkiye'de 25 bin TL'lik ödülü kazanan belli olduTV8 ekranında 8 Aralık Salı akşamı 117'nci bölümüyle ekrana gelen 'MasterChef Türkiye 2020'de yarışmacılar 25 bin TL'lik para ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele etti.
9.12.2020Cadde
AKUT için buluşacaklar
AKUT için buluşacaklarBengü, Cansel Elçin, Çağlar Çorumlu, Danilo Zanna, Defne Samyeli, Doğa Rutkay, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Tangöze, Reha Özcan, Selin Ciğerci ve Şevval Sam gibi isimler, Arama Kurtarma Derneği’ne (AKUT) destek verecek.
8.12.2020Cadde
Hasat coşkusu evlere taşındı
Hasat coşkusu evlere taşındıZeytinyağı markası Komili, 23. Ayvalık Zeytin Hasadı’nı Zeytinyağına Takıntılı Şefler; Elif Edes Tapan, Danilo Zanna, Fatih Tutak, Ömür Akkor ve Somer Sivrioğlu’yla birlikte gerçekleştirdi
1.12.2020Ege
MasterChef'te ilk eleme adayı belli oldu! MasterChef'te bu haftanın ilk dokunulmazlığını kim kazandı?
MasterChef'te ilk eleme adayı belli oldu! MasterChef'te bu haftanın ilk dokunulmazlığını kim kazandı?MasterChef'te bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Kırmızı takım kaptanı olan Sefa'nın düelloyu kazanmasın ardından yapılacak olan yemekleri seçme ve düellolarda yarışacak olan arkadaşlarını ve rakiplerini belirleme şansı elde etmişti. Gerçekleştirilen düellolaların ardından haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım Kırmızı takım oldu. Peki Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?
27.11.2020Cadde
KADES, MasterChef'te izleyicilere anlatıldı
KADES, MasterChef'te izleyicilere anlatıldıTV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasında, İçişleri Bakanlığı'nın uygulaması olan KADES’in önemi anlatılarak, “Kadına şiddete hep birlikte dur diyelim” çağrısında bulunuldu.
25.11.2020Magazin
KADES, MasterChef'te izleyicilere anlatıldı
KADES, MasterChef'te izleyicilere anlatıldıTV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasında, İçişleri Bakanlığı'nın uygulaması olan KADES’in önemi anlatılarak, “Kadına şiddete hep birlikte dur diyelim” çağrısında bulunuldu.
25.11.2020Cadde
Masterchef 3. ve 4. eleme adayları kimler? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Masterchef 3. ve 4. eleme adayları kimler? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?MasterChef'in 11. haftasında 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Çanakkale'de yarışan yarışmacılar misafirlerine yemeklerini sundular. Yapılan oylama sonucu bir takım dokunulmazlığı kazandı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayları kimler?
29.10.2020Cadde
Yemek yaptılar
Yemek yaptılarOyuncu Demet Evgar ve şef Danilo Zanna, birlikte yemek yaptı.
27.10.2020Cadde
MasterChef dün akşam kim elendi? 18 Ekim MasterChef Türkiye'de elenen isim şok etti!
MasterChef dün akşam kim elendi? 18 Ekim MasterChef Türkiye'de elenen isim şok etti!MasterChef Türkiye'de eleme heyecanı dün akşam yaşandı. 6 yarışmacının eleme potasında olduğu MasterChef'te kim elendi? MaterChef eleme bölümünde duygusal anlar yaşanırken şefler elenen ismi açıkladı. İşte 18 Ekim MasterChef Türkiye son bölümde yarışmaya veda eden isim.
19.10.2020Cadde
MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları belli oldu! MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı kimin adını verdi?
MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları belli oldu! MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı kimin adını verdi?MasterChef'te Pazartesi akşamı gerçekleştirilen kaptanlık oyunun ardından Mavi takım kaptanlığını kazanan isim Uğur olurken karşısına rakip olarak Sefa'yı seçti. Son dönemde gerilimin giderek yükseldiği ikili arasında bu haftanın ilk takım oyunu dün akşam gerçekleştirildi. Takımlar arası pide düellosunda kazanan takım Uğur'un kaptanlığındaki Mavi takım oldu. İlk takım oyununu kaybeden Kırmızı takım bu hafta kendi arasında ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Peki Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimin adını verdi. Peki MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları kimler oldu?
14.10.2020Cadde
MasterChef'te Didem, Şef Mehmet Yalçınkaya'yı kızdırdı
MasterChef'te Didem, Şef Mehmet Yalçınkaya'yı kızdırdıMasterChef Türkiye'nin dün akşamki bölümünde, dokunulmazlığı kaybeden takım yarışmacıları, Danilo Zanna'nın özel tarifi olan ratatouille yapmak için yarıştı. Yarışmacılardan Didem, şeflerin karşısına kötü bir tabakla çıktı. Mehmet Şef, Didem'e "Senin burada ömrün uzun değil" dedi.
14.10.2020Cadde
MasterChef Esra Tokelli neden rahatsızlandı? Bireysel dokunulmazlık oyununda neden yok?
MasterChef Esra Tokelli neden rahatsızlandı? Bireysel dokunulmazlık oyununda neden yok?MasterChef heyecanı sürerken Esra Tokelli rahatsızlandı. Bu gelişme sonrası MasterChef Esra neden rahatsızlandı? Bireysel dokunulmazlık oyununda neden yok? sorusu bayağı yöneltilmeye başlandı.
13.10.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

MasterChef TürkiyeMasterChefDanilo ZannaAcun Ilıcalıtv rehberi

Danilo Zanna Kimdir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.