Danilo Zanna Kimdir

Danilo Zanna Kimdir

Danilo Zanna (d. 15 Nisan 1982), İtalyan şef, sunucu ve restoran işletmecisi. Zanna 15 Nisan 1982'de Prato, Toskana, İtalya'da doğdu. Aşçılığı aile mesleği olarak devraldı. Aşçılık yeteneğini ünlü İtalyan şeflerle çalışarak İtalyan mutfağı üzerine pekiştirdi. Türk Mutfağı ile ilgilenen Zanna, bu konuda kariyer yapmak istediği için İtalya'dan gelerek Türkiye'ye yerleşti. Türkiye'ye yerleştikten sonra İtalyan ve Türk mutfağını harmanladığı bir restoran açtı. Daha sonra televizyon programlarında yer almaya başlayarak ilk defa “Zahide ile Hayata Yetiş” adlı programda yardımcı yemek şefi olarak yer aldı. Zanna'nın asıl tanınması ise Planet Mutfak televizyon kanalında kendisinin hazırlayıp sunduğu "İtalyan İşi" adlı yemek programıyla oldu. Türkiye'de farklı ülkelerin restoran kültürüne yer veren Kadir Has Üniversitesi İstanbul Mutfağı Enstitüsü'nde İtalyan yemekleri üzerinde çalışmalar yaptı. Planet Mutfak kapandıktan sonra 2015'ten itibaren ATV'de yayınlanan "Elin Oğlu" ve NTV'de kendisinin hazırlayıp sunduğu "Lezzetin Şarkısı" adlı programlarla ekranlara geldi. Zanna son olarak 2019'da yeni sezonunda 3. döneminde TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Masterchef Türkiye programda başşef olarak jüri üyeliği yapmaktadır. 2012'de Tuğçe Demirbilek ile evlenmiştir. Ayrıca 2021'de Exxen'de yayınlanacak MasterChef Junior'da sunuculuk yapmaktadır.

Danilo Zanna Kimdir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 352 danilo zanna kimdir haberi bulunmuştur.
MasterChef All Star'da dokunulmazlık yarışı! Eleme potasına giren ikinci isim belli oldu
MasterChef All Star'da dokunulmazlık yarışı! Eleme potasına giren ikinci isim belli olduDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, takım ve dokunulmazlık oyunları oynandı. Takım oyununu kaybeden taraf kendi aralarında bireysel dokunulmazlık yarışı verirken; haftanın eleme potasına giren ikinci ismi belli oldu.
21.12.2023Cadde
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Sokak yemekleri yaptılar
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Sokak yemekleri yaptılarDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlendiği gecede, yarışmacılar Türkiye ve Meksika'nın sokak yemeklerinden yaptı.
12.12.2023Cadde
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Düello sonunda iki yarışmacının takımı değişti
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Düello sonunda iki yarışmacının takımı değiştiDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlendiği gecede, kaptanlar düello da yaptı. Düello sonunda kazanan kaptan, kendi takımından bir kişiyi rakip takımdaki yarışmacı ile değiştirdi.
5.12.2023Cadde
Şevval Sam: Taro'yu daha çok ödüller bekliyor, ömrüm olursa büyük gurur duyacağım!
Şevval Sam: Taro'yu daha çok ödüller bekliyor, ömrüm olursa büyük gurur duyacağım! 49'uncu Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 3 Aralık gecesi düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Geçtiğimiz seneki törende oğlu Tarık Emir Tekin ile birlikte ödül alan Şevval Sam, bu sene de ödül vermek için geceye katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sam, oğlundan övgü dolu sözlerle bahsetti.
5.12.2023Cadde
Danilo Zanna: Yeni yıla çalışarak gireceğim
Danilo Zanna: Yeni yıla çalışarak gireceğimSomer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya ile birlikte 'MasterChef Türkiye' yarışmasında jüri üyeliği yapan İtalyan şef Danilo Zanna, geçtiğimiz gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı.
1.12.2023Cadde
Attila Gökçe'den Montella övgüsü: Masterchef Danilo bana Vincenzo'nun anlamını açıkladı
Attila Gökçe'den Montella övgüsü: Masterchef Danilo bana Vincenzo'nun anlamını açıkladıMilliyet'in duayen yazarı Attila Gökçe, A milli Takım'ın Galler'de aldığı 1-1'lik beraberlik sonrası elde ettiği grup liderliğini değerlendirdi. Gökçe, A Milli Takım Teknik Direktörü Montella'ya övgüler yağdırdı.
22.11.2023Milli Takım
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Düello yaptılar
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Düello yaptılarDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlendiği gecede, kaptanlar düello da yaptı.
14.11.2023Cadde
Masterchef All Star'da eleme gecesi! Yarışmaya veda eden isim belli oldu
Masterchef All Star'da eleme gecesi! Yarışmaya veda eden isim belli olduDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, bir kişi daha hayallerine veda etti. Elenen isim, heyecan dolu gecenin sonunda jüri üyeleri tarafından açıklandı.
13.11.2023Cadde
MasterChef Barbaros Yoloğlu: Para insanı sıcak tutar!
MasterChef Barbaros Yoloğlu: Para insanı sıcak tutar!Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliklerini yaptığı 'MasterChef Türkiye', bu sezon 'All Star' formatıyla ekranlara geliyor. Fenomen yarışmada 10 Kasım'a özel olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği yemeklere ait malzemeler ön plandaydı. Ödülü kazanan yarışmacı belli olurken, Barbaros Yoloğlu da parayla ilgili açıklamasıyla sosyal medyada gündem oldu.
11.11.2023Cadde
Bursa'da Danilo Zanna izdihamı! 'Bugün fotoğraf çektirme rekoru kırdım'
Bursa'da Danilo Zanna izdihamı! 'Bugün fotoğraf çektirme rekoru kırdım'Bu sezon 'All Star' formatıyla ekranlarda olan 'MasterChef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Danilo Zanna, sahibi olduğu restoranın üçüncü şubesinin açılışına katıldı. Bursalıların yoğun ilgisiyle karşılanan İtalyan şef, "Bu ülkeyi çok seviyorum" dedi.
7.11.2023Cadde
MasterChef'te Lösemili Çocuklar Haftası'na özel oyun! 100 bin TL'lik ödülün sahibi belli oldu
MasterChef'te Lösemili Çocuklar Haftası'na özel oyun! 100 bin TL'lik ödülün sahibi belli olduDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde ödül oyunu oynandı. Yarışmacılar, ilk turunda yemekleri çocukluk çağlarında lösemi geçirmiş ve atlatmış gençler için yaptı. Gecenin sonunda 100 bin TL'nin sahibi belli oldu.
4.11.2023Cadde
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Danilo Şef yere kapaklandı
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Danilo Şef yere kapaklandıDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlendiği geceye, Danilo Şef'in kayıp yere düşmesi damga vurdu.
31.10.2023Cadde
MasterChef sunucusu Danilo Zanna kimdir? Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında sevgilisi kim?
MasterChef sunucusu Danilo Zanna kimdir? Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında sevgilisi kim?MasterChef'te uzun yıllardır sunuculuk yapan İtalyan şef Danilo Zanna'nın hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler merak ediliyır. Türk mutfağına olan ilgisi nedeniyle Türkiye macerasına atılan ve daha sonra burada yaşamaya başlayan Danilo Zanna'nın Türk ve İtalyan mutfağına ait lezzetlerin yer aldığı bir restoran açtı. İşte Danilo Zanna hakkında merak edilenler...
30.10.2023Bilgi Rehberi
Öfke dinmiyor!
Öfke dinmiyor!Ünlü isimler, İsrail’in Gazze’deki sivillere saldırısına tepki göstermeye devam ederken, ulusal yas nedeniyle konser ve tiyatro gibi etkinlikleri de erteledi.
20.10.2023Cadde
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! 20 dakikada menemen yaptılar
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! 20 dakikada menemen yaptılarDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanları, gecenin sonunda belirlendi.
17.10.2023Cadde
MasterChef All Star'da ödül oyununun kazananı belli oldu! 100 bin TL'yi kaptı
MasterChef All Star'da ödül oyununun kazananı belli oldu! 100 bin TL'yi kaptıDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, muhteşem bir ödül oyunu gecesi yaşandı. Kırmızı ve mavi takım yerine yarışmacılar bireysel olarak tezgah başına geçerek tüm hünerlerini sergiledi. Ödül oyunun ve 100 bin TL'nin kazananı, bölümün sonunda belli oldu.
14.10.2023Cadde
Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında? MasterChef jürisi Danilo Zanna hayatı ve kariyeri...
Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında? MasterChef jürisi Danilo Zanna hayatı ve kariyeri...Uzun yıllardır Türkiye'de bulunan İtalyan Şef Danilo Zanna, 2019 yılından bu yana MasterChef'te jüri üyesi olarak ekranlarda yer alıyor. Türk Mutfağına olan ilgisi ile bilinen Zanna daha sonra İtalyan ve Türk yemeklerinin yer aldığı bir restoran açtı. Sempatik Türkçesi ile dikkatleri üzerine çeken Danilo Zanna hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
13.10.2023Bilgi Rehberi
MasterChef All Star'da Somer Şef'i sinirlendiren olay! 'Arkadaşlarına saygısızlık'
MasterChef All Star'da Somer Şef'i sinirlendiren olay! 'Arkadaşlarına saygısızlık'Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, Somer Şef'i sinirlendiren bir olay yaşandı. Sergen, diğer yarışmacılar dokunulmazlık oyunu oynarken stüdyoda uyudu.
14.10.2023Cadde
MasterChef All Star Eleme Adayları Kimler Oldu? MasterChef Türkiye All Star 13 Eylül 2023 hangi takım kazandı?
MasterChef All Star Eleme Adayları Kimler Oldu? MasterChef Türkiye All Star 13 Eylül 2023 hangi takım kazandı?MasterChef All Star yarışmasında mavi ve kırmızı takım ikinci oyunda düelloya çıktı. Alican ile Ayaz kaptanlığında takımlar, 3'üncü ve 4'üncü eleme adayı için yeniden mutfağa girdi. İlk yarışı kaybeden mavi takım üyeleri, bu defa düelloya görülmedik bir hırs ve azimle çıktı. Ancak haftanın ikinci takım oyununda bu sene bir ilk daha yaşandı. Peki, MasterChef All Star'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu?
14.09.2023Cadde
'MasterChef All Star'da 'çıraklık' krizi! 'Havalara girme fazla'
'MasterChef All Star'da 'çıraklık' krizi! 'Havalara girme fazla'Yeni sezonda 'All Star' formatıyla yayınlanman 'MasterChef Türkiye'de mücadele kıyasıya devam ediyor. Çağatay Akgül'ün sağlık sorunu nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kalmasının ardından yeni takımlar belli oldu. Haftanın ilk oyununda ise sinirler iyice gerildi. Yakın arkadaşlar Dilara ve Sergen, takım oyunu sırasında birbirine girdi.
5.09.2023Cadde
MasterChef'te eleme adayları belli oldu! 'Hayatta yemem! Bir kişi tadına bakmadı mı?'
MasterChef'te eleme adayları belli oldu! 'Hayatta yemem! Bir kişi tadına bakmadı mı?'MasterChef All Star'ın 59'uncu bölümünde kırmızı ve mavi takım haftanın ikinci takım oyununa çıktı. Azize ve Kıvanç'ın kaptan olarak çıktığı ikinci mücadelede zaman zaman gergin anlar da yaşandı.Bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi eleme potasına bir arkadaşını gönderdi. Daha sonra gecenin ikinci eleme adayı için oylama yapıldı.
17.08.2023Cadde
Masterchef'e bu hafta veda eden isim belli oldu! 'Bunun için gelmemiştim'
Masterchef'e bu hafta veda eden isim belli oldu! 'Bunun için gelmemiştim'Masterchef'in beşinci haftasında yarışmaya veda eden isim belli oldu. Uzun zamandır potada mücadele eden isim, "Yarışmadan bağımsız biraz yoruldum. Durmam gerektiğini hissediyorum." dedi.
14.08.2023Cadde
Demet Akalın 'aşırı iticisin' dedi! MasterChef Tahsin'den cevap gecikmedi
Demet Akalın 'aşırı iticisin' dedi! MasterChef Tahsin'den cevap gecikmedi'MasterChef Türkiye All Star'da heyecan devam ediyor. TV8'in çok izlenen programının sıkı bir takipçisi olan Demet Akalın, iddialı yarışmacıya tepki gösterdi. Tahsin Küçük ise ünlü şarkıcıya çok konuşulacak bir cevap verdi.
9.08.2023Cadde
İşte Danilo Zanna'nın sevgilisi
İşte Danilo Zanna'nın sevgilisiDanilo Zanna, 2012 yılında Tuğçe Demirbilek ile nikâh masasına oturmuştu. 2013'te oğulları Zeno Tibet’i kucaklarına alan çift, Aralık 2021'de tek celsede evliliklerini sonlandırmıştı. Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'MasterChef Türkiye' yarışması ile şöhreti yakalayan İtalyan şef, sevgilisi ile görüntülendi.
4.08.2023Cadde
'MasterChef'te Mehmet Şef'ten güldüren sitem! 'Zam istiyorum'
'MasterChef'te Mehmet Şef'ten güldüren sitem! 'Zam istiyorum'Acun Ilıcalı'nın çok izlenen yarışması 'MasterChef Türkiye All Star'ın son bölümüne, Mehmet Yalçınkaya'nın şakayla karışık sitemi damga vurdu. "Buradan patrona seslenmek istiyorum" diyen ünlü şef, zam istediğini söyledi. Jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu'nun cevabı ve programın yapımcısı İrem Kanan'ın tepkisi ise dikkat çekti.
27.07.2023Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Danilo Zanna Kimdir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.