Geri Dön

MasterChef Türkiye dokunulmazlık yarışında tansiyon yükseliyor! MasterChef Türkiye yeni bölüm...

MasterChef Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Yeni haftanın takımları belli olurken, bu hafta avantaj oyununda bir ilk yaşandı. Avantaj oyununu kazanan isim takımından bir kişiyi karşı takımdaki kişiyle değiştirdi. Peki, MasterChef Türkiye yeni bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? İşte bu haftaki takımlar...

MasterChef Türkiye dokunulmazlık yarışında tansiyon yükseliyor! MasterChef Türkiye yeni bölüm...

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Yeni haftanın takımları belli olurken izleyenleri sürpriz anlar bekliyor. Bu akşam MasterChef'te takımları zorlu bir dokunulmazlık oyunu bekliyor.

Dokunulmazlık yarışında tansiyon yükseliyor. İşte MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı...

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KAPTANLIK DÜELLOSUNU KİM KAZANDI? KİM TRANSFER OLDU?

Bu hafta Mavi takımın kaptanı Eray ve Kırmızı takımın kaptanı Emir arasında düello yaşandı. Ve yarışmada bir ilk oldu. Bu haftanın kaptanlık düellosunu kazanan isim, karşı takımdan bir yarışmacıyı kendi takımına dahil edeceği kendi takımından bir kişiyi ise karşı takıma gönderme hakkında sahip olacağı jüri tarafından açıklandı.

Kaptanlık düellosunu Eray kazandı. Kendi takımından Ebru'yu Kırmızı takıma gönderirken, karşı takımdan Barbaros'u ise kendi takımına dahil etti.

19-25 EKİM HAFTASI TAKIMLARI

MAVİ TAKIM: Eray, Furkan, Serhat, Uğur, Esra, Ayyüce, Barbaros

KIRMIZI TAKIM: Emir, Ebru, Berker, Özgül, Tanya

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner