Geri Dön

MasterChef Uğur ne zaman ayrılacak, diskalifiye olacak?

MasterChef yarışmasında son sekize kalan isimler arasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz'in sosyal medyada yer alan paylaşımları nedeniyle yarışmadan diskalifiye edildiği duyurulmuştu. Yapılan açıklamanın ardından bu hafta ekrana gelen yeni bölümlerde yer almaya devam eden Uğur Yılmaz Deniz'in bu hafta sonu yapılacak olan elemenin ardından yarışmaya veda edeceği ihtimali üzerinde durulmaya başlandı. Peki MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında, yarışmadan neden diskalifiye edilmişti?

MasterChef Uğur ne zaman ayrılacak, diskalifiye olacak?

MasterChef 2020 kadrosunda yer alan Uğur Yılmaz Deniz geçtiğimiz hafta Sefa, Ayyüce ile birlikte eleme potasında yer almış Ayyüce'nin elenmesi ile son sekize kalmaya hak kazanmıştı. Son sekize kaldığı duyurulan yarışmacının sosyal medya paylaşımları nedeniyle MasterChef yarışmasından diskalifiye edildiği TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı tarafından sosyal medya üzerinden yapılan paylaşım ile duyurulmuştu. Bu hafta ekrana gelen yeni bölümlerde boy göstermeye devam eden Uğur Yılmaz Deniz'in bu hafta sonu gerçekleştirilecek olan elemede yarışmaya veda etmesi bekleniyor. Peki MasterChef Uğur kimdir, neden diskalifiye edildi?

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Acun Ilıcalı Twitter'dan şunları açıkladı;

Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.

Okan Karacan hastaneden video paylaştıKoronavirüs tedavisi için 10 gün önce hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu ve sunucu Okan Karacan'dan sevindiren haber geldi. Sosyal medya hesabından video paylaşan Karacan, gözyaşlarını tutamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet