Cadde Metin Akpınar'ın kızından duygulandıran paylaşım! Duygu Nebioğlu annesine seslendi

Metin Akpınar'ın kızından duygulandıran paylaşım! Duygu Nebioğlu annesine seslendi

18.05.2024 - 19:57 | Son Güncellenme:

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, Instagram hesabından annesi Suphiye Orancı seslendi. Duygulandıran bir paylaşım yapan Duygu Nebioğlu çocukluk hallerini paylaştı. ve "Sen hiç göremedin bu hallerimizi senin için bu video" dedi.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, Instagram hesabından annesi Suphiye Orancı seslendi. Duygulandıran bir paylaşım yapan Duygu Nebioğlu çocukluk hallerini paylaştı.

Haberin Devamı

SEVGİLİ SOFİ...

Almanya'da yaşayan annesi Suphiye Orancı'ya bir kez daha seslenen Nebioğlu, paylaşımının altına şu notu yazdı: "Sevgili Sofi, fiziksel yaralarımız geçmişti, iki ay olmuştu Nebioğlu ailem ile tanışmamızın ilk günü değildi. İlk gün annemle babamın göz yaşlarını hatırlıyorum bizi seyrettikçe ağlıyorlardı.

O anların fotoğrafları ve videoları yok. İstemediler. Yurttan çıktığımız kıyafetleri annem çöpe attı. Sen hiç göremedin bu hallerimizi senin için bu video! Sana ve gerçeklere ulaşabileceğimin ilk hayat belirtileri. Bilmiyorum belki hiç gelmeyeceksin ama izle Tanya'nı.

Zaten gerçekleri öğrendikçe en ufak kızgınlık yok içimde

Hiç birini ablalarıma anlatmadım daha, bana ulaşırsan söylemeyeceğim ablalarıma ulaştığını sen istemedikçe. Bu bir yalvarış değil sadece yaşadıklarına farkındalık Sana yaptıklarını kimlere kimlere yapmışlar ve asla korkma.

Haberin Devamı

Metin Akpınarın kızından duygulandıran paylaşım Duygu Nebioğlu annesine seslendi

Sen bizden vazgeçmiş olsaydın ilk doğan ablamı yok ederdin. Uydurdukları hikayeler salakça kullandıkları kozlar, Nasıl kullandılar kozlarını ben de görmüş oldum. Üzülme sakın, her şey ortaya çıkacak..."