Duygu Nebioğlu

Duygu Nebioğlu

Son dakika Duygu Nebioğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Duygu Nebioğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Duygu Nebioğlu haber sayfamızda...

Duygu Nebioğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 37 duygu nebioğlu haberi bulunmuştur.
Metin Akpınar'ın kızından manidar paylaşım! 'Gerçek olan sensin babam'
Metin Akpınar'ın kızından manidar paylaşım! 'Gerçek olan sensin babam' Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu. Nebioğlu, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.
11.01.2024 Cadde
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu: Zamanı geldiğinde her şeyin hesabını soracağız
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu: Zamanı geldiğinde her şeyin hesabını soracağız Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu. Nebioğlu, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.
24.12.2023 Cadde
'Evden dışarı çıkmıyor' demişti! Duygu Nebioğlu babası Metin Akpınar'ı paylaştı
'Evden dışarı çıkmıyor' demişti! Duygu Nebioğlu babası Metin Akpınar'ı paylaştı Usta tiyatrocu Metin Akpınar'ın 35 yıl önce evlilik dışı bir ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Akpınar'a açtığı babalık davasını kazanan Duygu Nebioğlu, Akpınar hakkında geçtiğimiz günlerde "Öğrendiğim kadarıyla evden dışarı çıkmıyor" demişti. Akpınar, programa katılınca Nebioğlu'nun paylaşımı dikkat çekti.
17.12.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu: Eşinden dolayı benimle gizli görüşüyordu
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu: Eşinden dolayı benimle gizli görüşüyordu Usta tiyatrocu Metin Akpınar'ın 35 yıl önce evlilik dışı bir ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Akpınar'a açtığı babalık davasını kazanan Duygu Nebioğlu, katıldığı programda itiraflarıyla dikkat çekti. Nebioğlu, annesinin bu olayın basına yansıdığında Almanya'da sinir krizi geçirdiği ifade etti.
7.12.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın kızından Öğretmenler Günü mesajı: Onlar sayesinde tabut ile değil, diploma ile döndüm!
Metin Akpınar'ın kızından Öğretmenler Günü mesajı: Onlar sayesinde tabut ile değil, diploma ile döndüm! Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu. Son olarak sosyal medya hesabından yaptığı Öğretmenler Günü paylaşımıyla dikkat çeken Nebioğlu, mesajında Metin Akpınar'dan da söz etti.
25.11.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın kızı isyan etti: Yüklerimi de alır yaşarsınız bir zahmet!
Metin Akpınar'ın kızı isyan etti: Yüklerimi de alır yaşarsınız bir zahmet! Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturdu. Nebioğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesajla babası hakkında yaptığı paylaşımları eleştiren takipçilerine seslendi.
8.11.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu: Babamı baştan çizmeliyim demek ki!
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu: Babamı baştan çizmeliyim demek ki! Usta sanatçı Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, babasının resmini yıllar sonra yeniden yayınladı. Nebioğlu, kendi çizdiği fotoğrafa düştüğü notla sosyal medyada gündem oldu.
7.11.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın doğum gününü kutladı: Anlarsın bu Duygu'yu, sever seni görmeyi
Metin Akpınar'ın doğum gününü kutladı: Anlarsın bu Duygu'yu, sever seni görmeyi Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu. Nebioğlu, son olarak sosyal medya hesabından babasının doğum gününü kutladı.
3.11.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu isyan etti! '35 yılı bildiğini şahitlerle kanıtlayacağız'
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu isyan etti! '35 yılı bildiğini şahitlerle kanıtlayacağız' Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturdu. Nebioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla hakkında yapılan eleştirilere isyan etti.
28.10.2023 Cadde
'Erkeğe sormadan çocuk sahibi olmak doğru değil!'
'Erkeğe sormadan çocuk sahibi olmak doğru değil!' Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Metin Akpınar'a verdiği destekle gündeme gelen Nilgün Belgün, ikizler Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nerbioğlu'nun biyolojik annesine yönelik çarpıcı bir açıklamaya imza attı. "Herkesin başına gelebilecek bir durum" diyen ünlü oyuncu, sadece erkeği suçlamanın hata olduğunu savundu.
25.10.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın ikiz kızlarından Sevgi Nebioğlu Katkıcı: Benden şüphe duydu!
Metin Akpınar'ın ikiz kızlarından Sevgi Nebioğlu Katkıcı: Benden şüphe duydu! Duygu Nebioğlu, geçtiğimiz günlerde sonuçlanan babalık davasıyla Metin Akpınar’ın kızı olduğunu kanıtladı. 'Neler Oluyor Hayatta' canlı yayınında konuşan Dugu Nebioğlu'nun ardından ikiz kardeşi Sevgi Nebioğlu Katkıcı da sessizliğini bozdu. İki çocuk annesi Katkıcı, geçtiğimiz yıl Akpınar’ı torunlarıyla tanıştırdığını açıkladı ve buluşmanın fotoğrafını gösterdi.
24.10.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın ikiz kızlarından sürpriz paylaşım! 'Adile annemize gidiyoruz'
Metin Akpınar'ın ikiz kızlarından sürpriz paylaşım! 'Adile annemize gidiyoruz' Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturdu. Sevgi Nebioğlu Kantarcı'nın ise mahkeme süreci devam ediyor. İki kardeş, annelerinin henüz iki aylıkken kendilerini bıraktığı bakıcı Adile Hanım'ı buldu.
21.10.2023 Cadde
Duygu Nebioğlu bakıcısı Adile Şener'e ulaştı! 'Sen nasıl bir kadınsın'
Duygu Nebioğlu bakıcısı Adile Şener'e ulaştı! 'Sen nasıl bir kadınsın' Usta tiyatrocu Metin Akpınar'ın 35 yıl önce evlilik dışı bir ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu'nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı. Hayat hikayesini canlı yayında anlatan Duygu Nebioğlu'nun "Umarım hayattadır" dediği bakıcı kadın bulundu.
18.10.2023 Cadde
İkiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı! Metin Akpınar'a meslektaşından destek
İkiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı! Metin Akpınar'a meslektaşından destek Göksel Özdoğdu ile 62 yıldır evli olan Metin Akpınar'ın, yıllar önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Kızı Duygu Nebioğlu'nun açıklamalarının ardından günlerdir gündemden düşmeyen usta sanatçıya, meslektaşı Nilgün Belgün'den nostaljik bir fotoğrafla birlikte destek mesajı geldi.
17.10.2023 Cadde
‘Metin Abi kim?’
‘Metin Abi kim?’ Babası Metin Akpınar’la yıllar önce karşılaşmasını anlatan Duygu Nebioğlu, sanatçının eşi Göksel Özdoğdu’yla yaşadığı diyaloğunu anlattı. Nebioğlu, “Bir keresinde, ‘Sen neden anana gitmiyorsun da Metin Abi’ne geliyorsun?’ dedi. ‘Metin Abi kim?’ dedim” diye konuştu.
17.10.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yaşadığı her şeyi anlattı! 'Yalancı insanların soyadını almam'
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yaşadığı her şeyi anlattı! 'Yalancı insanların soyadını almam' Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Akpınar'ın kızlarından Duygu Nebioğlu, Kanal D'de ekrenlara gelen 'Neler Oluyor Hayatta?' programına konuk olarak hakkında merak edilenleri anlattı. Genç kadın, babası ve babasının eşi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
16.10.2023 Televizyon
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yaşadığı her şeyi anlattı! 'Yalancı insanların soyadını almam'
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yaşadığı her şeyi anlattı! 'Yalancı insanların soyadını almam' Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Akpınar'ın kızlarından Duygu Nebioğlu, Kanal D'de ekrenlara gelen 'Neler Oluyor Hayatta?' programına konuk olarak hakkında merak edilenleri anlattı. Genç kadın, babası ve babasının eşi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
17.10.2023 Cadde
DUYGU NEBİOĞLU BİYOGRAFİSİ; Duygu Nebioğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu hayatı ve kariyeri...
DUYGU NEBİOĞLU BİYOGRAFİSİ; Duygu Nebioğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu hayatı ve kariyeri... Duygu Nebioğlu kimdir? Usta oyuncu Metin Akpınar'ın yasak ilişkiden dünyaya gelen kızı Duygu Nebioğlu'nun hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler merak ediliyor. Son olarak Kanal D ekranında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına bağlanan Nebioğlu süreci anlattı. Peki Duygu Nebioğlu kimdir?
16.10.2023 Bilgi Rehberi
Duygu Nebioğlu'dan Metin Akpınar'a: Gerçekleri anlattığımda sanat tarihinin kaybı büyük olur!
Duygu Nebioğlu'dan Metin Akpınar'a: Gerçekleri anlattığımda sanat tarihinin kaybı büyük olur! Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Önceki gün "Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm" diyerek kızlarını kabul eden Akpınar'ın açıklaması sonrası Duygu Nebioğlu'ndan yanıt gecikmedi.
16.10.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın ailesi büyüyor! İkiz çocuklarından sonra iki torunu olduğu ortaya çıktı
Metin Akpınar'ın ailesi büyüyor! İkiz çocuklarından sonra iki torunu olduğu ortaya çıktı Usta sanatçı Metin Akpınar'ın 35 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. DNA testi sonucu Akpınar'ın kızı olduğu resmiyet kazanan Duygu Nebioğlu, oyuncunun nüfusuna geçmişti. Antalya Muratpaşa Belediyesi'nde çalışan ve mahkemesi devam eden Sevgi Nebioğlu Katırcı'nın iki erkek çocuk annesi olduğu öğrenildi.
14.10.2023 Cadde
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu kim, kaç yaşında? Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu ne iş yapıyor?
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu kim, kaç yaşında? Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu ne iş yapıyor? Duygu Nebioğlu ile ilgili araştırmalar sürüyor. Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan kızı Duygu Nebioğlu, mahkeme kararı ile Akpınar'ın kızı olduğunun resmiyete döktü. Nebioğlu, yaklaşık 1.5 yıl önce Metin Akpınar ile bir araya gelerek, sanatçıya kitap imzalatmıştı. Peki Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu kim, kaç yaşında? Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu ne iş yapıyor, annesi kim?
14.10.2023 Cadde
‘Senede bir gün...’
‘Senede bir gün...’ Metin Akpınar’ın kızı olduğu ortaya çıkan Duygu Nebioğlu, Kanal D’de ekrana gelen ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına konuk oldu.
14.10.2023 Cadde
Metin Akpınar ilk kez konuştu! Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar'ın iki kızından biri...
Metin Akpınar ilk kez konuştu! Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar'ın iki kızından biri... Usta oyuncu Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan ve DNA testi ile de kızı olduğu kesinlik kazanan Duygu Nebioğlu ardından yeni bir gelişme daha yaşandı. Akpınar'ın bir kızı daha olduğu Nebioğlu'nun "Metin Akpınar’ın iki kızından birisiyim" sözleri ile ortaya çıktı. Peki, Metin Akpınar'ın kızları kim, kaç çocuğu var?
13.10.2023 Cadde
Metin Akpınar'dan kızları ile ilgili açıklama geldi! 'Çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm'
Metin Akpınar'dan kızları ile ilgili açıklama geldi! 'Çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm' Türk tiyatrosu ve sinemasının duayen isimlerinden Metin Akpınar, "evlilik dışı ilişkiden bir kızı olduğu" haberi ile gündeme gelmişti. Akpınar'dan konuya dair açıklama geldi.
14.10.2023 Cadde
METİN AKPINAR'IN KIZI DUYGU NEBİOĞLU kim, ikizi var mı? Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu kimdir? İşte hayatı
METİN AKPINAR'IN KIZI DUYGU NEBİOĞLU kim, ikizi var mı? Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu kimdir? İşte hayatı Göksel Özdoğdu ile 62 yıldır evli olan usta sanatçı Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden bir kızı olduğu 35 yıl sonra ortaya çıktı. Gündeme ise Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu kimdir, kaç yaşında? soruları geldi. Mahkeme tarafından onaylanan Duygu Nebioğlu'nun hayatı haberimizde...
13.10.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Duygu Nebioğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.