Geri Dön

Müge Anlı hobisini paylaştı: Her şey en azından aklımda yoluna giriyor

'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında kayıpları bulan, cinayetleri çözen Müge Anlı günün yorgunluğunu ve stresini ise lego yaparak atıyor. Anlı, yayınladığı kareye; "Binlerce parça üst üste şekilleniyor zihnim yeniden şarj oluyor" notunu düştü.

Müge Anlı hobisini paylaştı: Her şey en azından aklımda yoluna giriyor

Müge Anlı, programında; uzman ekibiyle birlikte pek çok faili meçhul cinayeti aydınlatmaya, kayıpları bulmaya, aileleri kavuşturmaya devam ederken birçok konuda da topluma yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Anlı, işin stresini ise çeşitli hobilerle atıyor. Son olarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Anlı kendisini mutlu eden hobisini paylaştı.

17 bin parçalı legosuyla poz veren ünlü gazeteci ve sunucu, paylaşımına ise şu notu düştü:

"Aslına bakacak olursanız çocukluğumdan bu yana canım ne zaman sıkılsa bu küçük parçalar kutusundan sanki kendiliğinden çıkıveriyor. Sonrası mı? Binlerce parça üst üste şekilleniyor zihnim yeniden şarj oluyor ve her şey en azından aklımda yoluna giriyor. Bu da yetmezse derseniz örgü battaniye ne güne duruyor."

Müge Anlı hobisini paylaştı: Her şey en azından aklımda yoluna giriyor

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber