Geri Dön

Murat Dalkılıç: Öyle bir lüksüm yok

Murat Dalkılıç, önceki akşam Bebek'te bir otelden çıkarken görüntülendi. Dalkılıç, pandemi nedeniyle yasaklanmasına rağmen Antalya’da bir otelde düzenlenen gecede sahne almasıyla ilgili konuştu.

Murat Dalkılıç: Öyle bir lüksüm yok

Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın, geçtiğimiz günlerde Antalya'da bir otelde verdiği konser, sosyal mesafe ve maske kuralları ile insan sağlığının hiçe sayılmasından dolayı büyük tepki çekmiş ve haberlere konu olmuştu.

“TEPKİYİ BEN ALMADIM”
Dalkılıç, sosyal mesafesiz konseriyle ilgili sorular üzerine, "Orada tepkiyi ben almadım. Benlik bir şey yok. Otellerde müzik yapılması 20.00 ile 22.00 arasında serbest. Öyle bir iş teklifini kimsenin kabul etmemesi gibi bir lüksü yok" diye yanıt verip, kendini savundu.

Murat Dalkılıç: Öyle bir lüksüm yok

HANDE ERÇEL İLE AYRILDI
Bir küs bir barışık olan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, geçtiğimiz yıl haziran ayının sonunda üç yıllık ilişkilerini bitirmiş ve ikilinin hayranları evlenmelerini beklerken ayrılan çiftin aldığı kararla neye uğradığını şaşırtmıştı.

Ünlü şarkıcı, "İlişkiyi ne bitirir?" sorusuna, "İlişki içindeki alev bitince biter. İlişki içinde ilk önce karşı tarafı düşünürüm. Onun ne istediğine önem veririm ve merak ederim" yanıtını vermişti.

Murat Dalkılıç: Öyle bir lüksüm yok

"ERKEK GÜCÜNÜ KAYBEDERSE SAYGINISI YİTİRİR"
37 yaşındaki şarkıcı, "Erkek her zaman ve her durumda güçlü olmalı fikrine katılıyor musun?" sorusuna ise "Erkek gücünü kaybedince kadınlar tarafından saygısını yitirir" cevabını verdi.

Murat Dalkılıç: Öyle bir lüksüm yok

HABER: SEÇKİN ŞENVARDAR

Magazin Haberleri Bülteni (12 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet