Cadde Murat Dalkılıç sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı

Murat Dalkılıç sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı

25.11.2023 - 13:27 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz aylarda Eda Dora ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ilan eden ünlü popçu Murat Dalkılıç, sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı. Dora, şarkıcı ile dövmelerini anlamlarıyla birlikte Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınladı.

Murat Dalkılıç sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü popçu Murat Dalkılıç, geçtiğimiz aylarda yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu.

Haberin Devamı

Arkadaşlarıyla gittiği bir yemekte çekile fotoğrafını 2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınlayan Dalkılıç, ardından isminin Eda Dora olduğu öğrenilen sarışın güzel ile el ele tutuştuğu bir kareyi de paylaşmıştı.

Murat Dalkılıç sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı

"KENDİSİNE SORARSINIZ DENK GELİNCE"

Ayaküstü verdiği bir röportajda aşk hayatıyla ilgili konuşan popçu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Onu tanıyacaksınız arkadaşlar. Ben çok fazla bıdı bıdı yapmak istemiyorum burda. Londra'da yaşıyor kendisi de. Kendisine sorular sorarsınız denk gelince. Belki de Londra'ya onun için taşınmış olabilirim.

Murat Dalkılıç sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı

BİRLİKTE DÖVME YAPTIRDILAR

Aşkları tam gaz devam eden ikili, son olarak birlikte Koi balığı dövmesi yaptırdı. Dövmelerini 20.9 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden paylaşan Dora, sevgilisini etiketlemeyi de ihmal etmedi.

Dora'nın paylaşımına eklediği linke göre; kendisinin kırmızı, Dalkılıç'ın siyah renkle yaptırdığı Koi, akıntının tersine doğru yüzmesiyle bilinen bir tatlı su balığıdır. Akıntıya karşı yüzdüğü halde son derece zarif olan koi, Uzak Doğulular için hayatta başarıyı ve azmi simgeler.

Haberin Devamı

Murat Dalkılıç sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı

ŞANS VE BAŞARI GETİRECEĞİNE İNANILIYOR

Çin mitolojisine göre akıntısı en güçlü nehir olan Yangtze Nehri'nde akıntıya karşı yüzebilen ve nehrin kaynağına kadar ulaşabilen koiler ejderhaya dönüşmektedirler. Yine benzer bir mantık ile bu ejderhaya dönüşüm hikâyesi koi balığının başarı ve azmi simgelemesine neden olmaktadır. Koi balığı dövmesinin şans ve başarı getireceğine inanılır.

Yazarlar