Geri Dön

Nusret Gökçe, Las Vegas'ta şube açıyor

Nusret Gökçe, Amerika Birleşik Devletleri'ni fethetti. Ünlü etçi, Las Vegas'ta da bir şube açmaya hazırlanıyor. Amerikan medyası ise "Arka plandaki ortakları Ferit Şahenk ve Rotem Rosen" dedi.

Nusret Gökçe, Las Vegas'ta şube açıyor

Kasap çıraklığı ile et sektörüne giren Nusret Gökçe, bir süre sonra et pişirme ve tuzlama tekniği ile tüm dikkatleri üzerine çekti. İstanbul'da tek şubeyle başladığı restoran markası dünya çapında zincir haline geldi.

Instagram'da 32.5 milyon takipçisiyle dikkatleri çeken Gökçe, dünyanın dört bir yanında yatırıma geçti.

Takvim'de yer alan habere göre; altı ülkede 24 restoranı ve 2 bin çalışanıyla hizmet sunan Nusr-Et ABD'deki yatırımlarını genişletti. Göklçe'nin, Los Angeles'tan sonra Las Vegas'ta da restoran açacağı belirtildi.

Nusret Gökçe, Las Vegasta şube açıyor

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber