Cadde 'Odada sık sık dedikodu yapıyoruz!'

'Odada sık sık dedikodu yapıyoruz!'

29.11.2023 - 11:30 | Son Güncellenme:

Yakın arkadaş olan Demet Şener ve Özge Ulusoy, önceki gün Kozyatağı'nda bir güzellik merkezinde objektiflere yansıdı. Birlikte bakım yaptırmaya gelen ünlü modeller, keyifli halleri ve şık kombinleri ile dikkat çekti.

Odada sık sık dedikodu yapıyoruz

Geçtiğimiz günlerde Demet Şener ile fotoğrafını paylaşan Özge Ulusoy, "Biz artık yıllardır bu sektörün içinde olduğumuz için çok fazla insanla samimi olup, arkadaş olmak çok kolay değil. Kafa dengini bulmak, güvenebileceğin bir insan bulmak... Biz iyi arkadaşız. Mümkün olduğunca beraber vakit geçiriyoruz. O yüzden de onu paylaştık. Çok iyi anlaşıyoruz, gülüyoruz, eğleniyoruz. Ölümüne kankayız tarzı ayrılmaz ikiliyiz" dedi.

Haberin Devamı

"AYRI BİR DOSTLUĞUMUZ VAR"

Demet Şener ise arkadaşlıkları hakkında "Özge ile ayrı bir dostluğumuz var. Sık sıkta bir araya geliyoruz. Şehir dışına işlere gittiğimizde odada sık sık dedikodu yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Odada sık sık dedikodu yapıyoruz

"İDOLÜMÜZ AJDA PEKKAN"

"Bir idolünüz varmı? sorusuna Ulusoy, "İkimizin de idolü Ajdan Pekkan. Onun gibi yaşlanmak değil de onun gibi yaş almak istiyorum. Enerjisine bayılıyorum. Sahnede halen kıpır, kendisine hayranız. Allah bize Ajda Pekkan şansı versin" şeklinde konuştu.

Odada sık sık dedikodu yapıyoruz

Öte yandan bir muhabirin "Siz şarkı çıkarmayı düşündünüz mü? Bir dönem müziğe yönelen modellerin bir çoğu başarısız oldu" sorusuna Demet Şener, "Ben şarkıcı olsaydım. Bugün buralarda olamazdım" cevabını verdi.

Odada sık sık dedikodu yapıyoruz