Geri Dön

Onur Buldu'dan müjdeli haber! Baba oldu

Güldür Güldür Show'un öne çıkan isimlerinden Onur Buldu, geçtiğimiz yıl öğretmen Duygu Kozoğlu ile sessiz sedasız evlenmişti. Ünlü oyuncu bugün baba oldu. Bebeğin ve annenin sağlık durumu öğrenildi...

Onur Buldu'dan müjdeli haber! Baba oldu

Güldür Güldür Show programında canlandırdığı Bilal Koçyiğit karakteri ile yıllardır kendisine çok geniş bir hayran kitlesi oluşturan oyuncu Onur Buldu, geçtiğimiz yıl kız arkadaşı Duygu Koz ile sade bir tören ile mutluluğa ilk adımını atmıştı.

Ünlü oyuncu Onur Buldu, zaman zaman sosyal medya hesabından eşi Duygu Koz'la çekilen fotoğraflarını paylaşıyor. Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çift, evliliklerinin birinci yıl dönümünde romantik karelerini paylaştı.

"O ZAMAN DANS"

Eşiyle düğünde dans ederken çekilen bir fotoğrafı paylaşan Koz, gönderisine; Birnci yılımız, o zaman dans" notunu düştü.

Onur Buldudan müjdeli haber Baba oldu

EVLİLİK YIL DÖNÜMÜNÜ UNUTTU

Ancak 39 yaşındaki Onur Buldu daha birinci yılında evlilik yıl dönümünü unuttuğunu da itiraf etti. Onur Buldu, eşi Duygu Koz ile bir pozunu paylaşıp "Her ne kadar unutsam da, beni affedeceğini bildiğim için buradan yalakalık yapmak istedim sana karıcım. Birinci yılımız kutlu olsun" dedi.

YORUM YAĞDI

Ünlü oyuncunun takipçileri ise bu paylaşıma; "İlk seneden unutulur mu kral", "Daha ilk yıldan", "Seninle işi var" şeklinde yorumlarda bulundu.

Onur Buldudan müjdeli haber Baba oldu

BEBEKLERİ DÜNYAYA GELDİ

Ünlü oyuncu Onur Buldu ile eşi Duygu Kozoğlu çiftinin bu sabah bebekleri dünyaya geldi. Doğum, bu sabah Acıbadem Maslak Hastanesi’nde gerçekleşti. 50 santim, 3.110 gram olarak dünyaya gelen bebeğin ve annenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Onur Buldudan müjdeli haber Baba oldu

Buldu’nun pandeminin ilk döneminde evinde sade bir törenle nikah masasına oturduğu Duygu Kozoğlu’yla bu haberi nazar korkusuyla sakladıkları da öğrenilmişti.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber