Geri Dön

Onur Buldu takipçilerini geçmişe götürdü: Mermiye kafa attığımız yıllar

Geçtiğimiz sene dünyaevine giren oyuncu Onur Buldu, nostaljik bir paylaşımda bulundu. Çocukluk fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Buldu, gönderisine; "Mermiye kafa attığımız yıllar..." notunu düştü.

Onur Buldu takipçilerini geçmişe götürdü: Mermiye kafa attığımız yıllar

'Güldür Güldür Show' ekibinde yer alan Onur Buldu, sosyal medyadaki 'çocukluk fotoğrafı' akımına uydu. Yıllar önce çekilen bu karesini yayınlayan 38 yaşındaki Buldu, gönderisine, "Mermiye kafa attığımız yıllar..." notunu düştü. Ünlü oyuncunun fotoğrafı, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

ROL ARKADAŞINA BENZETİLDİ
Buldu’nun çocukluğu Güldür Güldür'de 'Naime' karakterine hayat veren rol arkadaşı Ecem Erkek'e benzetildi. Fotoğrafın altına binlerce yorum yapıldı. İşte o yorumlardan bazıları:

"Naime sandım', 'Naime'nin küçüklüğü', 'Ecem ile kardeş misiniz?', 'Yok artık, bu kadar da olmaz... Naime bu!', 'Arkadan Naime’nin çılgın kahkahasını duyuyorum şuan abi."

Onur Buldu takipçilerini geçmişe götürdü: Mermiye kafa attığımız yıllar

ÜNLÜ OYUNCUNUN MUTLU GÜNÜ

Onur Buldu, İngilizce öğretmeni sevgilisi Duygu Koz’la geçtiğimiz yıl nisan ayında evinin bahçesinde kıyılan nikah ile sürpriz bir şekilde evlenmişti. Düğünlerini pandemi nedeniyle ağustos ayında yapan çift, mutlu günlerinden karelerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Eşi ile birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan 39 yaşındaki Onur Buldu, "Bizim için çok önemli bu günde yalnız bırakmayan dostlarımıza ve ailemize çok teşekkür ederiz" ifadelerini kullanmıştı.

Onur Buldu takipçilerini geçmişe götürdü: Mermiye kafa attığımız yıllar

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner