Geri Dön

Özgü Kaya'dan 'ihanet' iddiasına cevap!

Kanal D'de geçtiğimiz salı akşamı sezon finali yapan, İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisinde 'Türkan' karakterine hayat veren Özgü Kaya, kendisi gibi oyuncu olan Burak Serdar Şanal ile üç yıllık ilişkisinin bitmesi hakkında ilk kez konuştu. İşte sürpriz gelişmeye dair detaylar...

Özgü Kaya'dan 'ihanet' iddiasına cevap!

Burak Serdar Şanal ile Özgü Kaya'nın, 2019 yılında yayınlanan 'Kimse Bilmez' dizisinin setinde başlayan arkadaşlıkları bir süre sonra aşka dönüşmüştü. Sosyal medyada aşklarını ilan eden ikili, uzun bir süre magazin gündeminde konuşulmuştu.

ÖZGÜ KAYA'DAN İLK AÇIKLAMA

Sosyal medyada romantik paylaşımlar yapan Kaya ve Şanal'dan kötü haber geldi. İlişkileri evlilik yolunda ilerlediği konuşulan oyuncu çiftin, geçtiğimiz haftalarda sessiz sedasız ayrıldığı ortaya çıktı. Mandarin Oriental Bosphorus’ta dün akşam düzenlenen Hürriyet Kelebek Yaz Partisi'ne katılan Özgü Kaya, ihanet iddialarına cevap verdi.

Özgü Kayadan ihanet iddiasına cevap

"BİR DAHA İLİŞKİ OLMAZ"

Burak Serdar Şanal ile ayrılık kararı alan 26 yaşındaki güzel oyuncu, “Çok yorum yapmak istemiyorum. Saygı çerçevesinde ilişkimizi noktaladık. Bir daha ilişki olmaz. İhanet durumları yok. Karşılıklı anlaşarak, dostça bitirdik” açıklamasını yaptı.

"EVLİLİK DUYUNCA TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUYOR"

Ünlü çift, Kasım 2021'de Bebek'te objektiflere takılmıştı. Sabah erken saatlerde spor yaptıktan sonra soluğu bir kafede alan ikiliden Özgü Kaya, basın mensuplarının 'evlilik' ile ilgili sorusuna şaşırtan bir yanıt vermişti.

Güzel oyuncu, "Hep evlilik sorusu geliyor. Evlilik duyunca tüylerim diken diken oluyor. Yaşımız daha çok genç ve daha çok yolun başındayım. Böyle bir şey asla gündemimizde değil. Olursa da Şanal'la olur" demişti.

Özgü Kayadan ihanet iddiasına cevap

"İÇTEN VE DIŞTAN GÜZEL OLMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUM"

Geçtiğimiz ay Milliyet gazetesinden Sercan Kısmet'e röportaj veren Özgü Kaya, "Ekrandaki güzellik baskısı sizi rahatsız ediyor mu?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

İnsan kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle olmalı. Estetik kaygıların yarattığı baskıları sağlıklı bulmuyorum. Ben içten ve dıştan güzel, sağlıklı olmaya özen gösteriyorum. Sağlıklı beslenmek, sporumu yapmak, cilt bakımı, meditasyon ve ruhuma iyi gelen insanlar bana kendimi güzel ve sağlıklı hissettiriyor.

"DEĞİŞEN BİRÇOK ŞEY VAR"

Ünlü oyuncu, "Popülerlik hayatınızda neleri değiştirdi?" sorusu üzerine ise "Eskiye göre birçok değişen şey var. Mesela bazı yerlere gittiğimiz zaman insanların sevgisiyle karşılaşıyor olmak beni mutlu ediyor. Bizi sanki kendi ailelerinden biriymiş gibi görüyor olmaları çok güzel" şeklinde konuşmuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber