Cadde Özgü Namal'ın uzun süre sonra yüzü gülüyor

Özgü Namal'ın uzun süre sonra yüzü gülüyor

03.09.2022 - 07:05 | Son Güncellenme:

2014 yılında dünyaevine girdiği eşi Ahmet Serdar Oral'ı (53) 6 Ekim 2020 tarihinde kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, gözlerden uzak bir yaşam sürüyor. Vaktinin çoğunu çocuklarıyla geçiren 43 yaşındaki oyuncu, önceki gün Etiler'deydi. Eşinin vefatıyla tarifsiz bir acı yaşayan Özgü Namal, uzun süre sonra yüzü gülerken objektiflere yansıdı.

Özgü Namalın uzun süre sonra yüzü gülüyor

Özgü Namal'ın eşi ve iki çocuğunun babası Ahmet Serdar Oral, iki yıl önce yaşamını yitirmişti. Kalp krizi geçiren Oral, Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamış ve 53 yaşında hayata gözlerini yummuştu. Tarifsiz bir acı yaşayan Özgü Namal, uzun süre sonra Bodrum'da görüntülenmişti.

Haberin Devamı

Namal, basın mensuplarının kendisini görüntülediğini fark edince tadı kaçmıştı. Hemen üstünü giyen oyuncu, çocukları Nefes ve Elem Su'yu yanına çağırarak, plajı terk etmek üzere yürümeye başlamıştı. Ünlü isim, fotoğraflarını çeken gazetecilere ise "Çocuklarımı çekemezsin. Hemen buraya gel, gel Buraya" diyerek sert çıkmıştı.

"HEMEN SİL O FOTOĞRAFLARI"

Gazetecilerin yanına gelmesine rağmen sakinleşmeyen oyuncu, "Çocuklarımı çekmeni istemiyorum. Burası özel bir alan, sen beni çekemezsin. Hemen sil o fotoğrafları" diyerek bağırdı. "Özgü Hanım, sizi yasal alanlardan çekiyoruz. Lütfen sakin olun" cevabına daha da sinirlenen 43 yaşındaki oyuncu, çok tartışılacak bir polemiğe imza atmıştı.

Özgü Namalın uzun süre sonra yüzü gülüyor

Kendisiyle aynı otelde tatil yapan Azra Akın'ın oturduğu yeri işaret eden Namal, "Buradakiler kendi çocuklarının çekilmesini isteyebilir, kendi çocuklarını çektirebilir, ben istemiyorum. Çocuğumu çekemezsin, ben onlar gibi değilim" ifadelerini kullanmıştı.

Haberin Devamı

"GAZETEDE ÇIKMAK İSTİYORUM"

Sinirli bir şekilde plajdan ayrılan Namal'ın oğlu Nefes, gazetecilerin yanına gelerek, kısık sesle "Abi fotoğrafları bence silmeyin çünkü ben gazetede çıkmak istiyorum" diyerek herkesi tebessüm ettirmişti.

Özgü Namalın uzun süre sonra yüzü gülüyor

ARKADAŞLARINI ZİYARET ETTİ

Eşinin ölümüyle zor günler geçiren ve son iki yıldır gözlerden uzak bir yaşam süren Özgü Namal, Onur Tan'ın yönettiği ve eski rol arkadaşı Oktay Kaynarca'nın başrolde yer aldığı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' adlı dizinin setini ziyaret etti. Tan, Özgü Namal ve birkaç arkadaşıyla çekildiği fotoğraf karesini sosyal medya hesabından şu notla paylaştı:

Tam yalnız kaldığını düşünür, çok yorulur, güçsüz düşersin, bir anda bedenine güç bahşeden, umutsuzluğa kapıldığında kalbinde yaşama sevinci yaratan dostların, güzel arkadaşların ziyaretine gelir… İyi ki varsınız.

SON HALİ SEVENLERİNİ ÜZDÜ

43 yaşındaki Özgü Namal ise uzun bir aradan sonra ilk kez objektiflere gülerek poz verdi. Ünlü oyuncunun son hali ise sevenlerini üzdü. Saçlarındaki beyazların daha da arttığı görülen güzel oyuncunun bu ziyareti akıllara "Acaba dizide yer alacak mı?" sorusunu getirdi.

Özgü Namalın uzun süre sonra yüzü gülüyor

"ARKADAŞLAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM"

Özgü Namal, geçtiğimiz günlerde Akmerkez’den çıkarken görüntülendi. Oyuncu, zor süreç sonrası bir süre çocukları ile birlikte inzivaya çekilmişti. Bir toplantı için Etiler’de bulunan Namal, karşısında basın mensuplarını görünce gülümsedi.

Haberin Devamı

“Özgü Hanım nasılsınız? Ekranlara dönmeyi düşünüyor musunuz? Var mı yakın zamanda bir projeniz?” sorusuna Namal, gülümseyerek “Arkadaşlar çok teşekkür ederim, sağ olun” diyerek aracına bindi. 

Özgü Namalın uzun süre sonra yüzü gülüyor