Cadde Pınar Altuğ'dan takipçisinin 'Gazze' yorumuna yanıt

Pınar Altuğ'dan takipçisinin 'Gazze' yorumuna yanıt

16.01.2024 - 11:33 | Son Güncellenme:

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan ile aşk pozlarını paylaştı. Ünlü oyuncu, Gazze hakkında gelen soruya verdiği yanıtla dikkat çekti.

Pınar Altuğdan takipçisinin Gazze yorumuna yanıt

Gündemi yakından takip eden Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ sosyal medyada da oldukça aktif. Türkiye'yi sarsan büyük depremde de eşiyle birlikte elinden geleni yapan Altuğ yardım ve destek kampanyalarıyla da dikkat çekiyor.

Haberin Devamı

EŞİYLE POZLARINA FARKLI BİR YORUM GELDİ

Sosyal medyada özel hayatına dair de paylaşım yapan oyuncu ve sunucu eşiyle pozlarını paylaştı. Yaş farkıyla sık sık gündeme gelen ve bu konuya dair sert tepkiler de gösteren oyuncunun pozuna bu sefer bambaşka bir yorum geldi.

Pınar Altuğdan takipçisinin Gazze yorumuna yanıt

"BU HASSASİYETİ GAZZE İÇİN GÖREMEDİK"

Bir takipçisi Altuğ'a "Gazze için yayın ya da yardım kampanyası yapmayı ne zaman düşüneceksiniz? Depremde eşinizle ikili olmuştunuz bu hassasiyeti Gazze için göremedik. Bir eleştiriydi" yazdı.

Pınar Altuğdan takipçisinin Gazze yorumuna yanıt

"GAZZE BİZİM BOYUMUZU AŞAR"

Altuğ ise bu yorumu yanıtsız bırakmadı ve "Biz depremde elimizin uzadığı gücümüzün yettiğince yardım etmeye çalıştık Gazze bizim boyumuzu aşar baksanıza dünya seyirci" dedi.

Pınar Altuğdan takipçisinin Gazze yorumuna yanıt

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'daki 'Meltem' karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ, kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti. Oyuncu çift, 2009'da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Haberin Devamı

"YAĞMUR'LA BİRLİKTE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ"

Mutlu evlilikleriyle parmak ısırtan çiftten Pınar Altuğ, eşi ile arasındaki dokuz yaş farkın sürekli magazin gündeminde olmasıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Bu aşk birilerine gösteri olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama kafasıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, beraber vakit geçirmekten keyif aldık, o arada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik. Çok şanslıyız ki bu evlilik güzel bir kız çocuğu ile taçlandı. Su bebek oldu bir genç kız. Yağmur’la birlikte olmaktan ve ortak bir hayat sürmekten çok mutluyuz.

Pınar Altuğdan takipçisinin Gazze yorumuna yanıt