R.Hakan Kırkoğlu

R.Hakan Kırkoğlu

pembenar@milliyet.com.tr

Tüm Yazıları

Duygu ve akıl arasında denge kurmaya çalışalım. Yengeç burcunda ilerleyen Ay sevdiklerimizle yakınlaşabileceğimizi gösteriyor. Öğleden sonra olumlu gelişmeler ya da bizi kolay mutlu edebilecek deneyimler var.  Günün ikinci yarısında destek ve iş birliği sağlayabileceğimiz olanaklar bulabiliriz. Anlayış ve uyum maddi açıdan da pozitif sonuçlar getirebilir. Başkalarına yardımcı olmak, hizmet etmek konusunda duyarlı olabiliriz. Anlayış gösterebiliriz.

KOÇ: Ailenizle ilgili konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gereken durumlar olabilir. Geçmişe ait mesellerle ilgilenmeniz gerekebilir. Güven hissettiğiniz yerlerde olmak size iyi gelecektir. Ev hayatınızla ilgili işlerde güzel gelişmeler doğurabilir. Keyifli ilişkiler kurabilirsiniz. Sanatsal işlerle ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. 

Haberin Devamı

BOĞA: Bugün sosyal çevrenizdekilerle iletişim içinde olabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Geçmişte kalan ilişkilerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Yazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bazı işleriniz için yeniden hareketlenebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. 

İKİZLER: Bugün bütçenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Finansal konularda değişiklik ve yenilenmeye gidebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi iş konusunda kullanmak isteyeceksiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha ciddi düşünmeniz gereken zamanlardasınız. İlerleyen saatlerde duygusal konular sizi zorlayabilir.

YENGEÇ: Bugün yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi daha çok meşgul edebilir. Gün içinde bedensel konuları ihmal etmemeye çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlamak için fırsat bulabileceksiniz. Bazı konularda duygusal davranabilirsiniz. Olayları idealize etmeyin.

ASLAN: Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda gizli kalmış olaylara denk gelebilirsiniz. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlar olabilir. Yeniden harekete geçmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla organizasyonlar yapabilirsiniz. Duygusal konularda toparlanma yaşayabilirsiniz.

Haberin Devamı

BAŞAK: Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sosyal işlerde aktif olacağınız zamanlar içindesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle istediğiniz değişimi sağlayabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili düşüncelerinizi rahatça ifade edebileceksiniz. Aşkta keyifli durumlar söz konusu.

TERAZİ: Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşlerinizdeki değişikliklerden duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Kadınlardan destek görebilirsiniz. Otorite olan kişilerle iletişiminize özen göstermelisiniz. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. Sanatsal yerlerde sosyalleşebilirsiniz. İdeolojik konulara dikkat edin.

AKREP: Bugün ilgilendiğiniz konularda bütünü görmek daha kolay olacaktır. Keyif aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla farklı iletişim yolları kurabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha fazla anlatma isteği içinde olabilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Duygusal farkındalıklarınızı onlarla paylaşabilirsiniz. 

Haberin Devamı

YAY: Gün içinde ortaklı konularda çözülmeler olabilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgili yüzleşme yaşayacağınız zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Huzursuzluklar küçük krizlere neden olabilir. Akşama doğru rahatlayabileceğiniz planlar yapabilirsiniz.

OĞLAK: Bugün eşinizden duygusal olarak sizi daha çok anlamasını bekleyebilirsiniz. Karşınızdan gelen tepkilere karşı kendinizi korumak isteyebilirsiniz. Uyum arayışında olacağınız zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konuları başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili farklı çıkış yolları arayabilirsiniz. Gün içinde eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. 

KOVA: Çalışma hayatınızda sorumlu olduğu olduğunuz konulara daha ciddi yaklaşmanız gerekebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullar daha fazla gündeminizi etkileyebilir. İşteki olumlu gelişmeler sizi rahatlatabilir. Uğraştığınız konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişilerle programlar yapabilirsiniz.

BALIK: Bugün kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara başkalarını da dâhil edebilirsiniz. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşırken değişim içinde olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki gelişmeler sizi rahatlatabilir. Duygusal anlamda tatmin yaşayabilirsiniz.