İlişkiler kritik

3 Haziran 2020

Ay, yüksek duygusal yoğunluklu Akrep’te ilerliyor ve Venüs ve Mars arasında da sert bir açı var. Bu durum dikkatimizi daha çok ilişkilere ve duygusal beklentilere yöneltmekte...Eğer aşk hayatımızda işler yolunda gitmiyor ise, daha çok huzursuzluk ve kopmalar gündeme gelebilir. Daha gerçekçi beklentiler içinde olalım.
Çoğu zaman sınırlarımızı korumakta zorluk çekebiliriz. Tutkuların ön planda olabileceği bir gündeyiz. Odaklandığımız konularda başarı zor değil ancak kıskançlıklara dikkat etmek gerekebilir. Özellikle akşam saatlerinde bizi bir seçim yapmaya zorlayan durumlarla karşılaşabiliriz. Bugünlerde öfkemizin yol açabileceği olumsuzlukların farkında olmaya çalışalım.

KOÇ:Kriz yaratan durumlar gündeminizi etkileyebilir. Ortak para konularıyla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Sabah saatlerinde yaşayacağınız fikir çatışmalarına karşı dikkatli olmalısınız. Mücadele edeceğiniz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

BOĞA:İkili ilişkilerde duygusal yoğunluk hissedebilirsiniz. Gündeminizi eşinizle ilgili konular oluşturabilir. Eksik iletişimden kaynaklanan huzursuzluklara karşı daha anlayışlı olmanızda fayda var. Size keyif veren uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.  

İKİZLER:Çalışma hayatındaki dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda yaşayacağınız yüksek tempo sizi duygusal stres altına alabilir. Sabah saatleri iletişimden kaynaklanan çatışmalara karşı daha dikkatli olmalısınız. Akışta kalmaya çalışın.

YENGEÇ:Kendinizi ifade etmekte zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal yoğunluk yaşayabilir ve stres altında ifadelerinizi abartabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. 

ASLAN:Babanızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Aile geçmişinizle ilgili olaylar duygusallık yaratabilir. İletişim kurmakta zorlandığınızda sakin kalmakta fayda var. Akşam saatlerinde ihtiyaç duyduğunuz iç sesinize kavuşmuş olacaksınız. 

BAŞAK:Konuşmaların ve yazışmaların olduğu hareketli bir gündesiniz. Bununla birlikte iletişimde olduğunuz kişileri anlamak için çaba sarf etmek durumunda kalabilirsiniz. Stres altında yargılayıcı tutum takınmamaya özen göstermelisiniz.

Yazının devamı...

Ay yanan yolda

2 Haziran 2020

Ay, yanan yolda ilerlerken karşılıklı konularda, ilişkilerimizde daha sakin ve dengeli olmaya gayret etmeliyiz. Öğle saatlerinde bizi harekete geçiren ve huzursuz kılan konularla karşılaşabiliriz. Yüksek beklentiler ya da dengesiz duygusal tepkiler nedeniyle kendimizi zora sokabiliriz. Yeteneklerimizi kullandığımız ölçüde ilerleme söz konusu... Pozitif bir heyecan yaratmaya gayret edelim. Ancak Ay 13.39’dan itibaren boşluğa girecek ve saat 19.05’e kadar daha dikkatli ve soğukkanlı davranmak gerekiyor. Bu saatten itibaren Akrep burcuna ilerleyen Ay, bizi daha kararlı ve mücadeleci kılmakta...

KOÇ:Eşinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Sabah saatlerinde olaylara karşı daha iyimser tavır sergileyebilirsiniz. Enerjilerin akıcı olması sizin dengede kalmanızı sağlayacak. İkili ilişkilerde bazen küçük tartışmalar yaşanabilir.

BOĞA:Çalışma hayatınızdaki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Sabah erken saatlerinde kendinizi güven içinde hissedebilirsiniz. İşlerinizle ilgili riskler almak isteyeceğiniz zamanlar var. Akademik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. 

İKİZLER:Gündeminizi aşk, yaratıcılık ve heyecan duyduğunuz konular oluşturuyor. Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz, yaratıcılığınızı kullanacağınız uğraşlara yönelebilirsiniz. Harcamalarınızı abartmamaya özen göstermelisiniz. 

YENGEÇ:Ev hayatınızla ilgili konular ön planda olabilir. Dengeli enerjiler içinde olabilirsiniz. Babanızla ilgili durumlarla ilgileneceğiniz zamanlar var. Hanenizle ilgili ufak tefek işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. İştahınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

ASLAN:Hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Genel olarak iyimser bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Öğrenmeye açıksınız. Yanlış anlaşılmalardan doğan bazı gerilimler yaşanabilir. Akışta kalın. 

BAŞAK:Maddi konularla ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. Harcamalarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir bütçe planlamasına gidebilirsiniz. İşlerinizde başarılı sonuçlar elde edeceğiniz zamanlar var. Şanslı bir gününüzdesiniz. 

TERAZİ:Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Fikirlerinizi paylaşmak isterken, karşınızdakinin düşüncelerine de önem vermeniz faydalı olacaktır. 

Yazının devamı...

Abartılı olabiliriz

1 Haziran 2020

Gün içinde karşılıklı konular, ilişkiler bizi daha çok cezbediyor. Pek çok şey paylaşabilir ve aynı zamanda ilişkiler üzerinde zaman harcayabiliriz. Ancak abartılı olmamaya da dikkat edelim. Kimi zaman kaş yapayım derken göz çıkarmak mümkün. Aynı zamanda mantıksız çıkışlar ve tamamen duygusal durumlar yüzünden zorda kalabiliriz. Enerjimizi daha yapıcı şekilde kullanmaya bakalım. Ani durumlar planlarımızı ve düşüncelerimizi yeniden gözden geçirmemize neden olabilir. Özellikle duygusal ilişkilerde gereksiz tepkilerle karşılaşabiliriz. Akıcı imkanları daha iyi değerlendirebiliriz.

KOÇ:Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Gün içinde yapacağınız anlaşmalarda dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz durumlarda ilerleme olmayabilir. 

BOĞA:Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. İşleriniz istediğiniz hızda akmayabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınızla ilgili sıkıntılar var ise, ihmal etmeyin. Endişelerinize fazla takılmayın.

İKİZLER:Üzerinde çalıştığınız işlere yaratıcılığınızı katmak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz zamanlar var. Toparlamanız gereken işlere yönelmeniz sizin için daha iyi olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz.

YENGEÇ:Ev hayatınızla ilgili konulara yöneleceğiniz bir gündesiniz. Hanedeki işlerinizi toparlamak için uygun zamanlar var. Ailevi konularınızla da ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bitmemiş olaylar gündeminizde olabilir. Güven eksikliği hissedebilirsiniz. 

ASLAN:Gündelik işlerinizi tamamlamak için uygun bir gün olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda işlerinizin ilerlemesi rahat olmayabilir. İletişimden kaynaklı problemler çıkabilir. Yakın çevrenizle ilgili değişikliklerle ilgileneceğiniz zamanlar var. 

BAŞAK:Parasal konularınızla ilgilenebilirsiniz. Bütçeleme yapmak isteyeceğiniz zamanlar var. Yenilenme içinde olabilirsiniz. Önemli kararlar almamaya özen gösterin. İşlerinizde aksaklıklar olabilir. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. 

TERAZİ:Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sağlığınızı kontrol ettirmek doğru bir karar olabilir. Hassasiyetinizin olduğu olaylar ön plana çıkabilir. İmaj değişikliği için uygun bir gün olmayabilir. İlişkilerinize dikkat etmelisiniz. 

Yazının devamı...

Ay tutulmasına dikkat!

30 Mayıs 2020

5 Haziran’da oldukça gergin bir Ay tutulması gerçekleşecek

Dolunaylar, heyecanın ve duygusallığın zirve yapmasının yanı sıra birikmiş bir gerginliğin boşaldığı, enerjilerin tehlikeli bir şekilde çarpıştığı zamanlar olabilir. İşte 5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunayın hem bir Ay tutulması hem de Mars’la partil (aynı derecede) kare açı yapması bu astrolojik fenomeni çok daha dikkat çekici ve riskli kılıyor.

Kendi astrolojik haritanızda Yay burcunun olduğu evde önemli sonuçlar ve değerlendirmeler yaşanırken, Balık burcunun olduğu eve ait konularda aşırı risk almak ya da bir şeyleri zorlamak sizi huzursuz edebilir. Yükselen burcunuz Koç ise bu dönemde uzaklarla, yabancılarla ya da medya, eğitim gibi konularda önemli muhasebeler içinde olabilirsiniz. Ancak düşünmeden hareket etmek, aniden bir şeylere kapılmak zarar verebilir. Boğa ise mali bir konuda, eşinizin parasal konularında ya da sizi ilgilendiren bir miras ya da borç alacak konusunda belirli sonuçlar gündeme gelebilir. İkizler ise bu Ay tutulması eşinize ya da ilişkilerinize yönelik bir konuda aydınlatıcı ve uyarıcı olabilir. Aldanma ve hile içeren konulara özellikle dikkat edilmeli. Yengeç ise bu dönemde beraber çalıştığınız kişilerle ilgili konular, hizmet ya da sağlıkla ilgili konulara daha bilinçli yaklaşmalısınız. Size hizmet eden kişiler, düzen ve uğraşı içeren bir konuda daha bilinçli olmaya bakın. İnançlarınıza körü körüne takılmamalısınız. Aslan ise bu dönemde çocuklarla ilgili işler, size harcama getiren spekülatif durumlar ya da aşk hayatınızı ilgilendiren bir konuda zorluklar ve masraflar gündeme gelebilir. Maddi konularda daha uyanık olmalısınız. Başak ise bu dönemde aile hayatınız, eviniz ya da toprakla ilgili bir alanda değerlendirmeler içinde olabilirsiniz. Evlilikte akılcı davranmak büyük önem taşımakta.

Eğer yükselen burcunuz Terazi ise bir görüşme, anlaşma ya da diyalog içeren bir konuda daha dengeli ve sakin düşünmek gerekiyor. Kimi zaman çalışma hayatından kaynaklanan sorunları es geçmemek gerekiyor. Daha pratik olmaya gayret etmelisiniz. Akrep ise bu dönemde gelirleriniz, birikimlerinizle ilgili, maddi bir konuda önemli sonuçlar ya da zararlar gündeme gelebilir. Gereksiz ya da akılsız harcamalara özellikle dikkat etmek gerekiyor. Aşkla ilgili ya da sevdiklerinizle ilgili konularda daha gözü açık davranmak yerinde olacak. Yay ise bugünlerde vereceğiniz şahsi kararlar ve değerlendirmeler çok kritik olabilir ve eşinizi de ilgilendirebilir. Evinizi, yuvanızı ilgilendiren konularda daha mantıklı ve kontrollü davranmaya dikkat etmelisiniz. Oğlak ise bazı kontrol dışı olaylar, kimi zaman yanlış değerlendirmelerinizden kaynaklanan konular sıkıntı kaynağı olabilir. Sözlerinize ve görüşmelerinize dikkat edin. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da stres kaynağı olabilir. Saka ise arkadaşlıklar içinde ya da gelecekle ilgili bir proje üzerinde yeniden düşünmek ve farklılıklara gitmek gerekebilir. Özellikle parasal boyutu olan şeyleri daha dikkatli takip etmek gündeme gelebilir. Balık ise çok önemli sonuçlar ve değerlendirmeler içindesiniz. İş alanında, itibarınızı ilgilendiren konularda, başarılı olmak isteği içinde çok dengesiz koşullar var. Bu nedenle öfkenizi kontrol etmek ve soğukkanlı olabilmek çok önem taşıyor olacak.

Yazının devamı...

Daha iyi organize olabiliriz

29 Mayıs 2020

Sabah saatlerinde yavaşlık ya da tam yolunda gitmeyen durumlar olabilir. Bu saatlerde Ay boşlukta ilerlerken, olayların gidişatından pek emin olamayabiliriz. Yolculuk esnasında ya da hareket halinde sıkıntılar yaşanabilir. Saat 14.40’tan sonra Başak burcuna ilerleyen Ay, düşüncelerimizi toparlamak ve yeniden harekete geçmek için daha uygun olacak. Öğle sonrası zihinsel açıdan oldukça meşgul olabiliriz. Detaylar öne çıkmakta ve organize davranmaya çalışalım. Aynı zamanda sezgilerimiz bize yol gösterebilir. Kimi zaman gizli şeyler de keşfedebiliriz. Akşam saatlerinde aşkta beklentilerimizde daha gerçekçi olmamız gerekebilir.

KOÇ:Başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Sevdiklerinizle olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcamalar olabilir. 

BOĞA:Evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Ailevi olaylarda kendi iç sesinize güvenmek sizi gelişen olaylara karşı koruyacaktır. Sorumlu olduğunuz durumlarda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. 

İKİZLER:Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yapacağınız sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilere ani tepki vermemeye çalışın. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Akışta kalın. 

YENGEÇ:Gün içinde maddi konularınızla ilgili sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. İşlerinizde başkalarından alacağınız destekle kolay ilerleyeceksiniz. Geleceğinizle ilgili çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. 

ASLAN:Kişisel hassasiyetiniz olan konularla ilgili zaman harcayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İş hayatınızda mücadele verdiğiniz alanlarda kendinizi başarılı görebilirsiniz. İlişkiler gündeminizi etkileyebilir. 

BAŞAK:Bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Kayıplar yaşayabilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sizi hapseden kontrol dışı olaylar meydana gelebilir.

TERAZİ:Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizde en iyisini yapmak için çalışacaksınız. Başarılı olduğunuz konularda daha fazla mücadele verebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınıza da zaman ayırmak isteyebilirsiniz. 

Yazının devamı...

Ay tutulmasına dikkat!

29 Mayıs 2020

Dolunaylar heyecanın ve duygusallığın zirve yaptığı zamanlardır. Dolunaylarda kendimizi daha huzursuz ve garip bir gerginlik içinde hissederiz. Işıklar karşı karşıya geldiğinde, farkındalığımız da en yüksek seviyeye ulaşır. Dolunaylar aynı zamanda birikmiş bir gerginliğin boşaldığı, enerjilerin tehlikeli bir şekilde çarpıştığı zamanlar da olabilir. İşte 5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunayın hem bir Ay tutulması olması, hem de Mars’la partil (aynı derecede) kare açı yapıyor olması bu astrolojik fenomeni çok daha dikkat çekici ve riskli kılmakta. Diğer yandan Mars Balık’ta Neptün’le de birleşmekte. Bu astrolojik görünüm Mars’ın öfkesini ayrıca karışık, garip ve aldatıcı şekle sokmakta.

Ay tutulmasının Yay’da gerçekleşecek olması bu dönemde inançlar, görüşler, ideolojiler yönünde ters giden şeylerin, tarıştışmaların olabileceğini göstermekte. Dünyada uluslararası alanda, fikirlerde, inançlarda, dini konularda ya da uluslararası görüşme ve ticareti ilgilendiren konularda, hatta denizleri ya da sıvıları ilgilendirebilecek kolektif temalar içinde şiddet, öfke ve kopma getirebilecek olaylar yaşanabilir. Mars’ın Güneş’e zarar vermesi liderleri, yönetici olanların da zararına durumları yansıtıyor olabilir.

Kendi astrolojik haritanızda Yay burcunun olduğu evde önemli sonuçlar ve değerlendirmeler yaşanırken, Balık burcunun olduğu eve ait konularda aşırı risk almak ya da bir şeyleri zorluyor olmak bu dönemde sizi oldukça huzursuz edebilir. Eğer yükselen burcunuz Koç ise bu dönemde uzaklarla, yabancılarla ya da medya, eğitim gibi konularda önemli değerlendirmeler ve muhasebeler içinde olabilirsiniz. Ancak düşünmeden hareket etmek, aniden bir şeylere kapılmak zararlı olabilir. Boğa ise mali bir konuda, eşinizin parasal konularında ya da sizi ilgilendiren bir miras ya da borç alacak konusunda belirli sonuçlar gündeme gelmekte. Kimi zaman risk ve endişe içeren bir durumla yüzleşebilirsiniz. Gelecek beklentilerinizde, sosyal alanda daha gerçekçi olmalısınız. İkizler ise bu Ay tutulması eşinize ya da ilişkilerinize yönelik bir konuda aydınlatıcı ve uyarıcı olabilir. Ancak sosyal itibarınıza ve repütasyonunuza da özen göstermeniz gerekiyor olabilir. Aldanma ve hile içeren konulara özellikle dikkat edilmeli. Yengeç ise bu dönemde beraber çalıştığınız kişilerle ilgili konular, hizmet ya da sağıkla ilgili konulara daha bilinçli yaklaşmalısınız. Size hizmet eden kişiler, düzen ve uğraşı içeren bir konuda daha bilinçli olmaya bakın. İnançlarınıza körü körüne takılmamalısınız. Aslan ise bu dönemde çocuklarla ilgili işler, size harcama getiren spekülatif durumlar ya da aşk hayatınızı ilgilendiren bir konuda zorluklar ve masraflar gündeme gelebilir. Maddi konularda daha uyanık olmalısınız. Başak ise bu dönemde aile hayatınızı, evinizi ya da toprakla ilgili bir alanda değerlendirmeler, kararlar içinde olabilirsiniz. Evlilikte ve karşılıklı konular içinde akılcı davranmak büyük önem taşımakta.

Eğer yükselen burcunuz Terazi ise bir görüşme, anlaşma ya da diyalog içeren bir konuda daha dengeli ve sakin düşünmek gerekiyor. Kimi zaman çalışma hayatından kaynaklanan sorunları, hizmet ve sorumluluklarla ilgili detayları es geçmemek gerekiyor. Daha pratik olmaya gayret etmelisiniz. Akrep ise bu dönemde gelirleriniz, birikimlerinizle ilgili, maddi bir konuda önemli sonuçlar ya da zararlar gündeme gelebilir. Gereksiz ya da akılsız harcamalara özellikle dikkat etmek gerekiyor. Aşkla ilgili ya da sevdiklerinizle ilgili konularda daha gözü açık davranmak yerinde olacak. Yay ise bugünlerde vereceğiniz şahsi kararlar ve değerlendirmeler çok kritik olabilir ve eşinizi de ilgilendirebilir. Bu dönemde evinizi, yuvanızı ilgilendiren konularda daha mantıklı ve kontrollü davranmaya özellikle dikkat etmelisiniz. Oğlak ise bu dönemde bazı kontrol dışı olaylar, kimi zaman yanlış değerlendirmelerinizden kaynaklanan konular sıkıntı kaynağı olabilir. Sözlerinize ve görüşmelerinize dikkat edin. Kardeşlerle ilgili uğraşlar da stres kaynağı olabilir. Saka ise bu dönemde arkadaşlıklar içinde ya da gelecekle ilgili bir proje üzerinde yeniden düşünmek ve farklılıklara gitmek gerekebilir. Özellikle parasal boyutu olan şeyleri daha dikkatli takip etmek gerekebilir. Balık ise bu dönemde çok önemli sonuçlar ve değerlendirmeler içindesiniz. İş alanında, itibarınızı ilgilendiren konularda, başarılı olmak isteği içinde çok dengesiz koşullar var. Bu nedenle öfkenizi kontrol etmek ve soğukkanlı olabilmek çok önem taşıyor olacak.

Yazının devamı...

Kendimize güveniyoruz

28 Mayıs 2020

Kendimizi ortaya koymak ve işleri ilerletmek yönünde daha başarılı olabiliriz. Oldukça kararlıyız ve kişiliğimizi sergilemek istiyoruz. Abartılı olmadığımız sürece problem yok. Kendinize güven duymamız pek çok konuyu çözüme kavuşturmaya yardımcı olacak. Güçlü kişilerle bir araya gelmek ve onlardan destek bulmak konusunda da çok şey yapabiliriz. Bununla birlikte gurur yaptığımız durumlar bize engel çıkarabilir. Düşüncelerimizde bazı sıkışıklıklar var. Akşam saatlerinde bunu daha iyi aşabileceğiz. Özellikle kafamızda çift durumlar, acele davranma isteği nedeniyle biraz daha sakin düşünmeye çaba sarfetmeliyiz.

KOÇ:Keyif aldığınız uğraşlarınızda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi meşgul edecektir. Etrafınızdaki insanlara hediyeler almak isteyebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Risk alacağınız zamanlar var. 

BOĞA:Eviniz için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Ailevi konular gündeme gelebilir. Babanızın sağlığını ihmal etmemelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha çok çaba göstermeniz gerekebilir. Bazı işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz.  

İKİZLER:Hareketli bir gündemiz olabilir. İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye çalışın. Kulağınıza gelen dedikodulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. 

YENGEÇ:Maddi kaynaklarınızla ilgili yenilenmeye gidebilirsiniz. Dışa dönük enerjiler söz konusu... Hafta sonu için planlar yapmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalara yapabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla sohbet etmek için buluşabilirsiniz. 

ASLAN:Yeni başlangıçlar için enerjinizi kullanabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan konular gündeminizi meşgul edebilir. Gününüzü eğlenceli kılmak için planlar yapabilirsiniz. Beslenmenize dikkat edin. Akşam saatlerinde hareketli zamanlar devam edecek.

BAŞAK:Bilemediğiniz konulardan dolayı işlerinizde kayıplar yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış olaylar gündeminizi rahatsız edebilir. Kendi iç dünyanıza çekileceğiniz zaman dilimi içindesiniz. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. 

TERAZİ:Gelecek ümitlerinizle ilgili daha dışa dönük olabilirsiniz. Cömert tavrınız ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınızla plan yapmak size iyi gelecektir. Meslek grubunuzdan kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekleri göz ardı etmeyin. 

Yazının devamı...