Haftaya çalışkan ve sorumlu bir atmosferde başlıyoruz. Koşullar çok iyimser olmasa da, kendi kendimize yeterliliğimiz sayesinde çok şey yapabiliriz. Çabalarımızı işle ilgili konulara, uzun vadede önemli olan hedeflere ayıralım. Güzel bir şey elde etmek, içinde sanat ve tasarım olan bir uğraş içine girmek sonuç verecek. Enerjimizi kararlı biçimde uygulayabiliriz. İyimser olmaya ihtiyacımız olacak. İşleri biriktirmeyeceğiz ve yeniay enerjisi ile kararlılık göstereceğiz. Plan yaparken, gerçekçi hedefler üzerinde duralım. Maddi konularda ilerleme kaydedeceğiz. Olaylara da bir açıdan bakmadığımız ölçüde daha çok şey yapabileceğimizi görebiliriz.

KOÇ: İş hayatınızla ilgili konuları hareketlendirmek isteyebilirsiniz. Gündeminizdeki meselelerle ilgili başkalarıyla görüşebilirsiniz. Toparlanmanız gereken işler için fırsat bulabilirsiniz. Çalışma hayatınızda görünür olmak için çaba gösterebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Parasal destek alabilirsiniz.

BOĞA: Yabancılarla ilgili konularda daha hırslı olabilirsiniz. Farklı konulara ilginiz artabilir. Özgürleşme isteğinde olabilirsiniz. Başkalarıyla program yapabilirsiniz. İşinizi toparlamak için harekete geçebilirsiniz. Paylaşımda olmak keyfinizi yerine getirebilir. Dikkatsizlikten dolayı hata yapmamaya özen gösterin.

İKİZLER: Sizi endişelendiren konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Borç ve alacaklarınızla ilgili konularda parasal destek alabilirsiniz. Banka işlerinizi bitirmek için uygun bir gün olmayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Olayların sağlığınızı bozmasına izin vermemelisiniz.

YENGEÇ: Kayıp yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işler sizi uğraştırabilir. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamakta sıkıntı duyabilirsiniz. Bürokratik engellerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sabırlı olmanızda fayda var. İçinize kapanabilirsiniz.

ASLAN: İş arkadaşlarınızla birlikte üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamak isteyeceğiniz bir haftadasınız. Yeni işler planlamak için araştırma yapabilirsiniz. Gün içinde sizi yoran koşullar oluşabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hizmet aldığınız kişilerle yapacağınız görüşmelerde değişiklikler olabilir.

BAŞAK: Keyif aldığınız işlerinize yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili yeni deneyimler içine girmeyin. Bitişler olabilir. Değişen planlara ayak uydurmanız gerekebilir. Çocuklarınıza zaman ayırmak ve birlikte alışverişe gitmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda yaratıcılığınızı kullanmanız gerekebilir.

TERAZİ: Ailevi konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Güvende hissedeceğiniz kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili konuları çözmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda bazı defterleri kapayabilirsiniz. Öğleden sonra sorumlu olduğunuz olaylarda kararsızlık yaşayabilirsiniz.

AKREP: İş hayatınızda eğitimle ilgili sıkışıklık olabilir. Yakın çevrenizdeki kişilerle iletişimde olabilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle plan yapmak size iyi gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda aksamalar yaşayabilirsiniz. Ticari konular, zekânızı kullanacağınız işler daha fazla gündeme gelebilir.

YAY: Parasal konular dikkatinizi dağıtabilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız üzerinde harekete geçebilirsiniz. Gündeminizdeki konuları paylaşmak size iyi gelebilir. Fikirlerinizde sabit kalabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz alanda farkındalığınız artabilir. Akışta kalmaya devam edin.

OĞLAK: Süregelen konuları bitirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. Sağlığınızı göz ardı etmeyin. Yeni başlayacağınız konularda değişiklikler olabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu konularla ilgili ön hazırlınızı tamamlamanız için fırsat yakalamış olabilirsiniz.

KOVA: Sizi hapseden olaylar karşısında gergin hissedebilirsiniz. Bu konuları kabullenerek aşabilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için kendi içinize dönebilirsiniz. Gün içinde yaptığınız planlar ilerleyen saatlerde değişimler gösterebilir. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmış hissediyorsanız, destek alabilirsiniz.

BALIK: Gelecek gün gelecek beklentilerinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bugün yeni fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak size yeni fikirler katabilir. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız yardımlarla sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için fırsat yakalayabilirsiniz.