Şahsi konularda biraz daha sakin ve sabırlı olmaya özen gösterelim. Aslan burcundaki Ay, inandığımız alanlarda kararlı ve istekli olduğumuzu gösteriyor. Hayatın dışadönük yanlarına da bir eğilim var. Severek yaptığımız alanlarda cömert davranabiliriz. Ancak Ay’ın en son birleşiminin Mars ile olması ve Satürn karşıtlığı, özellikle günün geç saatlerinde yorucu olabilir. Saat 20.00’den sonra daha fazla gerilim hissedebiliriz. Belirli kısıtlamalar ya da engellerle karşılaşabiliriz. Bu saatlerde olaylara esnek ve toleranslı yaklaşmak faydalı olabilir.

KOÇ: Başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Sevdiklerinizle olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcamalar olabilir. İletişimde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz.

BOĞA: Evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Ailevi meselelrde kendi iç sesinize güvenmek sizi gelişen olaylara karşı koruyacaktır. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Alternatif planlar yapmanız gerekebilir. Akşama çatışmalardan kaçının.

İKİZLER: Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yapacağınız sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. Ani tepki vermemeye çalışın. Çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz. Akşam derin düşünceler içinde olabilirsiniz. 

YENGEÇ: Maddi konularınızla ilgili sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. İşle ilgili konularda başkalarından alacağınız destekle çok daha kolay ilerleyeceksiniz. Geleceğinizle ilgili çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. Kişisel yeteneklerinizi kullanacaksınız. 

ASLAN: Hassas olduğunuz konulara zaman harcayabilirsiniz. İşlerinizde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda mücadele verdiğiniz konularda başarıyı yakalayabilirsiniz. İlişkiler gündeminizi etkileyebilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. 

BAŞAK: Bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Kayıplar yaşayabilirsiniz. Kabullenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kontrol dışı olaylar meydana gelebilir. Akşam iletişimde olduğunuz kişilerle çatışmaya girmeyin.

TERAZİ: Gelecek beklentilerinizle ilgili sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizde en iyisini yapmak için çalışacaksınız. Başarılı olduğunuz konularda mücadele verebilirsiniz. Arkadaşlarınıza da zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdan alacağınız desteklerle buna imkan bulabilirsiniz.

AKREP: İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için çok çalışabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. İlişkilerinizi gelecek yönünde planlamak isteyebilirsiniz. Hırslı davranabilirsiniz. İletişimden kaynaklı sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Akşam düşünceler içinde olabilirsiniz.

YAY: Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Bütünü daha rahat göreceğiniz zamanlardasınız. Sevdiklerinizle yolculuklar planlayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizde alternatif planlar yapabilirsiniz. İletişimden kaynaklı problemlere dikkat etmelisiniz.

OĞLAK: Sizi endişe içinde tutan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Krizler çıkabilir. Ortaklı konularla ilgili mücadele içinde olabilirsiniz. Gelecek yönünde parasal alanda yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bağlayıcı koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

KOVA: İkili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Karşınızdakilere tepkilerinize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Eşinizle ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çaba sarf edebilirsiniz. Mücadele içinde olacağınız zamanlar var. İkili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 

BALIK: Çalışma arkadaşlarınızla organize olacağınız zamanlar var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Sorumluluklarınızı planlamanız sizi rahatlatacaktır. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Mücadele edeceksiniz. Akşam saatlerinde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet