Geri Dön

Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı acı haberi duyurdu: Oğlum melek oldu

Usta oyuncu Rasim Öztekin kalp rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz mart ayında hayatını kaybetmişti. Öztekin'in vefatından yedi ay sonra eşi Esra Kazancıbaşı, bir kötü haberi daha duyurdu. Çiftin 14 yıldır baktıkları Alman Kurdu cinsi köpekleri Diego da hayata gözlerini yumdu. Kazancıbaşı, kötü haberi Instagram hesabından duyurdu.

Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı acı haberi duyurdu: Oğlum melek oldu

Rasim Öztekin, geçtiğimiz mart ayında yaşamını yitirmişti. Öztekin'in vefatından Yedi ay sonra eşi Esra Kazancıbaşı ile birlikte sahibi oldukları Alman Kurdu cinsi köpekleri Diego da hayata gözlerini yumdu.

"ÖNCE SEVDİĞİM ADAM, SONRA DIEGO'M..."
Esra Kazancıbaşı, üzücü haberi Instagram hesabından yayınladığı gönderi ile duyurdu. Diego'nun ölümünün ardından duygusal bir yazı kaleme alan Kazancıbaşı, şu ifadeleri kullandı:

"Oğlum Diego, bugün melek oldu. Gökyüzüne, babasının yanına onu uğurlarken ellerini tuttum, kokladım ve kulağına sevgimi fısıldadım... Önce sevdiğim adam... Sonra da oğlum, Diego'm... İçim titreyerek sevdiklerim, gözümün içi gibi baktıklarım... Hayatta beni karşılıksız ve en içten sevenlerim... Art arda göçüp, gittiler bu dünyadan. Sevdiğim adam ile 20 yıl, oğlumuz Diego ile yaklaşık 14 yıl.... Böylelikle hayatımın en güzel yılları, aşk, sevgi ve huzur dolu yaşanan bir masalsı bir dönem sona erdi. Masal bitti. Şimdi özlemlerle yaşama, acılarla büyüme dönemi."

Rasim Öztekinin eşi Esra Kazancıbaşı acı haberi duyurdu: Oğlum melek oldu

"VEDALAR ÇOK ZOR OLUYOR"
"Vedalar çok zor oluyor. Diego, babasıyla vedalaştığımız ilk günden bu ana kadar hep yanımdaydı. Bana sevgiyle bakan zeytin gözleriyle acıyan kalbime ilaç oldu, yanımdan bir an bile ayrılmadı. Ben de babasının yokluğunu ona hissettirmemek için elimden geleni yaptım."

"Canım oğlum, Diego'm; yaklaşık 14 yıl boyunca ailemize yaşattığın içten sevgi, dostluk için ve bana bir köpeğin annesi olma duygusunu tattırdığın için sana çok teşekkür ederim. Köpek korkusu olan nice arkadaş ve akraba, bir köpeğe yaklaşmayı, bir köpeği sevmeyi seninle öğrenip, fobilerini yendiler. Bu kadar zeki, iyi huylu, çoğu kişinin 'Diego'nun içine insan mı kaçmış ne?' dedirtecek kadar düşünceli davranışlara sahip bir köpeğe anne olduğum için binlerce kez şükürler olsun."

Rasim Öztekinin eşi Esra Kazancıbaşı acı haberi duyurdu: Oğlum melek oldu

 

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber