Esra Kazancıbaşı

Esra Kazancıbaşı

Son dakika Esra Kazancıbaşı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Esra Kazancıbaşı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Esra Kazancıbaşı haber sayfamızda...

Esra Kazancıbaşı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 30 esra kazancıbaşı haberi bulunmuştur.
Rasim Öztekin ölümünün üçüncü yıl dönümünde anıldı! Kızı Pelin Öztekin törene katılmadı
Rasim Öztekin ölümünün üçüncü yıl dönümünde anıldı! Kızı Pelin Öztekin törene katılmadı Usta sanatçı Rasim Öztekin, 8 Mart 2021'de hayatını kaybetmişti. Dün akşam ünlü ismin ölüm yıl dönümü için isminin verildiği İBB Şehir Tiyatroları Beylikdüzü Rasim Öztekin Sahnesi’nde anma töreni düzenlendi. 80’lerin şarkılarıyla anılan Öztekin için düzenlenen geceye, kızı Pelin Öztekin'in katılmaması dikkat çekti.
9.03.2024 Cadde
Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Şükufe, Zülküf’ünü çok özledi
Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Şükufe, Zülküf’ünü çok özledi Türk tiyatrosunun beşinci kavuklusu Rasim Öztekin, kalp rahatsızlığı nedeniyle 8 Mart 2021'de hayatını kaybetmişti. Eşinin yokluğuna alışamayan Esra Kazancıbaşı Öztekin, Rasim Öztekin'e olan özlemini bir kez daha dile getirdi.
17.05.2023 Cadde
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı: Seni çok seviyor ve özlüyorum
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı: Seni çok seviyor ve özlüyorum Türk tiyatrosunun beşinci kavuklusu Rasim Öztekin, kalp rahatsızlığı nedeniyle 8 Mart 2021'de hayatını kaybetmişti. Esra Kazancıbaşı Öztekin, eşini ölüm yıl dönümünde mezarı başında andı ve sosyal medya hesabından duygularını dile getirdi.
9.03.2023 Cadde
Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Boynu bükük bir özlem kaldı geriye!
Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Boynu bükük bir özlem kaldı geriye! Esra Kazancıbaşı, geçtiğimiz sene kalp krizi nedeniyle yaşamını yitiren oyuncu eşi Rasim Öztekin'e özlemi bitmiyor. Zaman zaman duygusal paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim, son olarak merhum eşi Öztekin ile evliliklerinin 17'nci yılını kutladı. Kazancıbaşı'nın paylaşımına düştüğü not takipçilerini duygulandırdı.
6.09.2022 Cadde
Esra Kazancıbaşı eşi Rasim Öztekin’le 20 yıllık aşkını yazdı!
Esra Kazancıbaşı eşi Rasim Öztekin’le 20 yıllık aşkını yazdı! Gazeteci Esra Kazancıbaşı Öztekin’in, 8 Mart 2021 tarihinde yaşamını yitiren eşi Rasim Öztekin’e ithaf ettiği "Sonsuz Aşk... Rasim’im" adlı kitabının lansmanı, geçtiğimiz gün Kanyon'da gerçekleşti. Tanıtım ve ilk imza günü etkinliğine; Ahmet Kural, İlker Ayrık, Birol Güven, Müfit Can Saçıntı gibi ünlü isimlerin yanı sıra usta sanatçının sevenleri katıldı. 62 yaşında vefat eden oyuncu ile 'Seksenler' ve 'Geniş Aile'de birlikte kamera karsısına geçen İlker Ayrık, açıklama yaptığı sırada gözyaşlarına hakim olamadı.
28.07.2022 Cadde
20 yıllık aşkın hikayesi
20 yıllık aşkın hikayesi Esra Kazancıbaşı Öztekin’in eşi Rasim Öztekin’e ithaf ettiği ‘Sonsuz Aşk… Rasim’im’ adlı kitabının lansmanı, D&R Kanyon mağazasında gerçekleşti.
28.07.2022 Cadde
Beraberlikleri kitap oldu
Beraberlikleri kitap oldu Esra Kazancıbaşı Öztekin, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden eşi Rasim Öztekin’le 20 yıllık beraberliklerini anlatan ‘Sonsuz Aşk... Rasim’im’ isimli kitap yazdı.
19.05.2022 Cadde
Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Sevgin, enerjin hep benimle!
Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Sevgin, enerjin hep benimle! Esra Kazancıbaşı, geçtiğimiz sene kalp krizi nedeniyle yaşamını yitiren oyuncu eşi Rasim Öztekin'i mezarında ziyaret etti. Kabristanda çektiği fotoğrafı yayınlayan Kazancıbaşı, duygularını da takipçileriyle paylaştı.
16.05.2022 Cadde
Esra Kazancıbaşı: Henüz bu vedalaşmayı yapabilecek gücüm yok!
Esra Kazancıbaşı: Henüz bu vedalaşmayı yapabilecek gücüm yok! Esra Kazancıbaşı, geçtiğimiz sene yaşamını yitiren eşi Rasim Öztekin'i andı. Öztekin'le çekilen bir fotoğraflarını yayınlayan Kazancıbaşı, yazdığı mesajla görenleri duygulandırdı.
2.05.2022 Cadde
Rasim Öztekin gözyaşlarıyla anıldı
Rasim Öztekin gözyaşlarıyla anıldı Geçtiğimiz yıl 8 Mart tarihinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayata gözlerini yuman Rasim Öztekin, ölümünün birinci yılında kabri başında anıldı.
9.03.2022 Cadde
Rasim Öztekin ölüm yıl dönümünde mezarı başında  anıldı
Rasim Öztekin ölüm yıl dönümünde mezarı başında anıldı Usta oyuncu Rasim Öztekin, ölümünün 1. yıldönümünde yakınları ve sevenleri tarafından Zincirlikuyu'daki mezarı başında anıldı. Türk tiyatrosunun usta ismi Rasim Öztekin, ölümünün 1. yıldönümünde mezarının bulunduğu Zincirlikuyu Mezarlığı'nda anıldı. Anma törenine eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, kızı Pelin Öztekin, oyuncu Şoray Uzun, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Ayşe Yüksel, İstanbul Şehir Tiyatroları Müdürü Ceyhun Ünlü ve sevenleri katıldı.
8.03.2022 Haberler
'Sensizlikle travmatik tanışmamın birinci yıl dönümü'
'Sensizlikle travmatik tanışmamın birinci yıl dönümü' Usta sanatçı Rasim Öztekin, ölümünün birinci yıl dönümünde unutulmadı. Kalp krizi sonrası vefat eden oyuncunun eşi Esra Kazancıbaşı ve kızı Pelin Öztekin, sosyal medya hesaplarından duygulandıran paylaşımlarda bulundular.
8.03.2022 Cadde
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı: 2021'de en korktuğum şeyler başıma geldi
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı: 2021'de en korktuğum şeyler başıma geldi Esra Kazancıbaşı, Mart 2021'de 62 yaşında hayatını kaybeden eşi Rasim Öztekin'i andı. Sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunan Kazancıbaşı, "Bu hayatta beni en çok sevenleri kaybettim" ifadelerini kullandı. Kazancıbaşı, eşinden aylar sonra vefat eden köpeği Diego'yu da unutmadı.
1.01.2022 Cadde
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı acı haberi duyurdu: Oğlum melek oldu
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı acı haberi duyurdu: Oğlum melek oldu Usta oyuncu Rasim Öztekin kalp rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz mart ayında hayatını kaybetmişti. Öztekin'in vefatından yedi ay sonra eşi Esra Kazancıbaşı, bir kötü haberi daha duyurdu. Çiftin 14 yıldır baktıkları Alman Kurdu cinsi köpekleri Diego da hayata gözlerini yumdu. Kazancıbaşı, kötü haberi Instagram hesabından duyurdu.
14.10.2021 Cadde
Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Alyansın parmağımda, sevdan kalbimde
Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Alyansın parmağımda, sevdan kalbimde Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden usta sanatçı Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla; evliliklerinin 16'ncı yıl dönümünde duygularını dile getirdi.
7.09.2021 Cadde
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı'ndan duygusal paylaşım
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı'ndan duygusal paylaşım Geçirdiği kalp krizi sonucu 62 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçı Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, duygusal bir paylaşımda bulundu. Öztekin ile çekilen bir karesini takipçilerinin beğenisine sunan Kazancıbaşı, "Aklım hep o günde. O anda. İçimde tarifsiz bir sızı. Özlüyorum, hem de çok" dedi.
26.03.2021 Cadde
‘Kontrollerini hiç aksatmadı’
‘Kontrollerini hiç aksatmadı’ Rasim Öztekin’in geçtiğimiz hafta vefat etmesinin ardından çıkan, ‘Kovid-19 sebebiyle olması gereken bir ameliyatı ihmal etmiş’ haberlerine usta oyuncunun eşi Esra Kazancıbaşı’ndan yanıt geldi.
16.03.2021 Cadde
Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı: Kontrollerini asla aksatmadı
Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı: Kontrollerini asla aksatmadı Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden oyuncu Rasim Öztekin’in (62) gazeteci eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, usta sanatçının vefatının ardındaki gerçekler ve bu konuda yanlış bilinenlerle ilgili açıklama yapıp, teşekkür mesajı yayınladı.
15.03.2021 Cadde
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı'dan Demet Akbağ'a yanıt
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı'dan Demet Akbağ'a yanıt Usta sanatçı Rasim Öztekin, geçtiğimiz hafta kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Acı haber sonrası oyuncu Demet Akbağ, "Kalbi zaten problemliydi. Covid-19 sebebiyle olması gereken bir ameliyatı da galiba ihmal etmiş" açıklamasını yapmıştı. Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı, 'acı gerçek' olarak yorumlanan Demet Akbağ'ın bu sözlerine yanıt verdi.
15.03.2021 Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (13 Mart 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (13 Mart 2021) İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
13.03.2021 Magazin
Esra Kazancıbaşı Öztekin'den eşi Rasim Öztekin'e duygusal veda
Esra Kazancıbaşı Öztekin'den eşi Rasim Öztekin'e duygusal veda Geçtiğimiz pazartesi akşamı 62 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü oyuncu Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, sosyal medya hesabından duygu yüklü bir paylaşım yaptı. Öztekin paylaşımında "Hiç beklemeğim bir anda bırakıp gittin beni" ifadelerini kullandı.
13.03.2021 Cadde
Son dakika! Usta oyuncu Rasim Öztekin son yolcuğuna uğurlandı
Son dakika! Usta oyuncu Rasim Öztekin son yolcuğuna uğurlandı Son dakika haberine göre; kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz gün 62 yaşında hayatını kaybeden Türk tiyatrosunun usta ismi Rasim Öztekin, son yolculuğuna uğurlandı.
10.03.2021 Cadde
Rasim Öztekin'in ailesinden cenaze töreni için açıklama: Özel hassasiyeti vardı...
Rasim Öztekin'in ailesinden cenaze töreni için açıklama: Özel hassasiyeti vardı... Önceki gün 62 yaşında hayatını kaybeden duayen tiyatrocu Rasim Öztekin bugün 15.00'te Zincirlikuyu Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanacak. Eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin ve kızı Pelin Öztekin, usta tiyatrocunun pandemi konusunda gösterdiği özel hassasiyet nedeniyle sınırlı katılımlı bir tören düzenleneceğini duyurdu.
9.03.2021 Cadde
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı kimdir? Esra Kazancıbaşı hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler...
Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı kimdir? Esra Kazancıbaşı hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler... Rasim Öztekin'in vefat haberinin ardından usta sanatçının eşi ve ailesine ilişkin araştırmalar sıklaştı. Usta sanatçı Rasim Öztekin ile 2005 yılında nikah masasına oturan gazeteci kimliği ile bilinen Esra Kazancıbaşı konusunda araştırmalar devam ediyor. Yaptığı sağlık programları ile adından söz ettiren Esra Kazancıbaşı kazandığı birçok ödülün yanı sıra 4 kitabı bulunmaktadır. İşte Esra Kazancıbaşı hakkında merak edilenler...
9.03.2021 Cadde
Türk tiyatrosunun beşinci kavuklusu: Rasim Öztekin
Türk tiyatrosunun beşinci kavuklusu: Rasim Öztekin Usta oyuncu Rasim Öztekin, 62 yaşında hayata veda etti. Hasan Efendi'nin kavuğunu 2016 yılında Ferhan Şensoy'dan teslim alan Öztekin, sanat hayatı boyunca birçok televizyon programına, dizi, tiyatro ve sinema projesine imza attı.
9.03.2021 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Esra Kazancıbaşı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.