Geri Dön

'Sadakatsiz'in Derya'sı Özge Özder'den 'erken doğum' açıklaması

Kanal D’nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz’in başarılı oyuncusu Özge Özder, teve2 kanalında yayınlanan 'Magazin Masası' programına telefonla bağlanarak; dokuz aylık bebeği Luna’nın doğum öncesinde ve sonrasında yaşadıklarını anlattı.

Sinan Güleryüz ile mutlu bir evlilik sürdüren Özge Özder, kızı Luna’ya hamile kaldıktan sonra ‘Sadakatsiz’ dizisi ekibinin kendisine çok yardımcı olduğunu ve sahnelerinin hamilelik sürecine göre ayarlandığı için çok rahat bir hamilelik geçirdiğini söyledi.

"HİPERTANSİYON PROBLEMİ SEBEBİYLE İKİ HAFTA ERKEN DOĞUM YAPTIM”
43 yaşındaki güzel oyuncu, doğumdan önce hipertansiyon problemi yaşadığını, bu nedenle doğuma iki hafta erken girdiğini ilk kez 'Magazin Masası' programında açıkladı.

Sadakatsizin Deryası Özge Özderden erken doğum açıklaması

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber