Geri Dön

Seçkin gitti, Kıvılcım geldi!

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile fırtınalı bir aşk yaşayıp ünlü şarkıcının iki çocuğunun annesi Seçkin Piriler'den boşanmasının ardından Tangöze ile yaşamaya başlayan Kıvılcım Ural, Bodrum'da tatil yapıyor.

Seçkin gitti, Kıvılcım geldi!

Önceki gün annesi ve arkadaşları ile Kaan Tangöze'ye ait Gündoğan'daki eve giden Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler'in evliyken oturduğu evde aile saadeti yaptı.

Eve gitmeden önce annesi ve arkadaşları ile alışveriş yapıp taksiye binen Ural, Tangöze'nin Seçkin Piriler ile evli olduğu dönemde kaldığı eve girerken görüntülendi.

Eve gitmeden önce plajda uyuyan, iki market dolaşıp alışveriş yapan Ural, konserleri nedeniyle evde olmayan Kaan Tangöze ile plajda bol bol telefonla konuştu.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber