Cadde Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü! 'Hadsiz'

Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü! 'Hadsiz'

17.04.2024 - 09:40 | Son Güncellenme:

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile boşandıktan sonra açıklamaları ve estetikleriyle sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, son olarak yayınladığı pozuna gelen yoruma sinirlendi. Görgüzel, kendisine 'Yavrum' diyen takipçisine ateş püskürdü.

Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü Hadsiz

2014 yılında Hamdi Alkan ile nikâh masasına oturan ve 2022'de evliliğini sonlandıran Selen Görgüzel, magazin gündeminin dilinden düşmüyor.

Haberin Devamı

Sosyal medya hesabında yaptığı iddialı paylaşımların yanında açıklamalarıyla da dikkatleri üzerine çeken isim, bu sefer takipçisinden gelen yoruma sinirlendi.

Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü Hadsiz

ESTETİKLERİYLE GÜNDEM OLMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde estetik operasyon için doktorunun kapısını çalan Görgüzel, sosyal medya hesabında yayınladığı haliyle şaşırtmıştı. Ünlü isim, “Çok gergin olduğum doğrudur” notuyla paylaştığı, suratı bandajlı fotoğrafı kısa süre sonra silmişti.

'YÜZÜME DOKUNMAM'

'Türk Malı', 'Zoraki Başkan', 'Oğlum için', 'Deli Duran', 'Bir Dilim Aşk' gibi projelerde boy gösteren Selen Görgüzel, sosyal medyadaki bir takipçisinden gelen 'Çok güzelsiniz, yüzünüzdeki işlemleri öğrenebilir miyim?' sorusuna şu yanıtı vermişti:

Burnumda operasyon var ve düzenli botoks yaptırıyorum. Onun dışında cilt bakımı dışında yüzüme dokunmam.

"YAVRUM BENİM"

Haberin Devamı

Son olarak 'Erkek spermi, canlı ve tazeyken yüze sürüldüğünde ciltte lifting etkisi yaratıyor ve cildi besliyor' diyen Görgüzel bu kez, takipçisine verdiği yanıtla gündeme geldi. Bir takipçisi, şarkıcının paylaşımının altına 'Yavrum benim harikasın, yerim seni' yazdı.

Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü Hadsiz

"KİMSENİN YAVRUSU DEĞİLİM"

Magazin gündeminin çok konuşulan isimleri arasında yer alan Görgüzel, gelen yoruma sinirlendi. Takipçisine yanıt olarak, "Ben annem ve babam dışında kimsenin yavrusu değilim! Beğeniniz için teşekkür ederim ama hiç tanımadığınız birine bu şekilde hitap etmeniz çok hadsizce..." dedi.

Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü Hadsiz