Hamdi Alkan

Hamdi Alkan

Sinema yapımcısı, yönetmeni, tiyatro sanatçısı, sinema ve TV dizileri oyuncusu.   Hatay'ın merkezi Antakya ilçesine bağlı Döver Köyü'nde doğmuştur. Biri kız, beşi erkek 6 kardeşin en küçüğüdür. Babası emekli memur, annesi ise ev hanımıdır. Yıldız Teknik Üniveritesi Elektrik Mühendisliği bölümü mezunudur. Hâlen tiyatro hocalığı, genel sanat yönetmenliği yapmaktadır. En popüler TV programlarından biri olan ve skeçlerden oluşan komedi programı Reyting Hamdi ile tanınmış ve bu isim Alkan'a lakap olarak da kullanılır olmuştur.Ayrıca 2006 yılı Sonbahar aylarında başlayan Ezo Gelin dizisinde Macit Baba karakterini oynamıştır.

Hamdi Alkan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.005 hamdi alkan haberi bulunmuştur.
Selen Görgüzel'in isyanı: Yeter artık! Bu nefret neden?
Selen Görgüzel'in isyanı: Yeter artık! Bu nefret neden? Estetik haberleriyle adından sıkça söz ettiren Selen Görgüzel, son günlerde sahne performansı, cesur kombini ve aynı şekilde iddialı dansıyla konuşuluyor. Sosyal medyada olumsuz yorumlar alan şarkıcı, gündem olan kostümüyle poz verdi ve kendisini hedef tahtasına koyanlara tepkisini dile getirdi.
28.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel ilginç sahne tarzıyla dikkat çekti! 'Düşecekmiş gibi duruyor'
Selen Görgüzel ilginç sahne tarzıyla dikkat çekti! 'Düşecekmiş gibi duruyor' Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, yine adından söz ettirdi. Görgüzel'in sahnesinde tercih ettiği değişik kombinine görenlerden eleştiri yağdı.
26.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel'den takipçisine yanıt! 'Şişman çıkıyorum'
Selen Görgüzel'den takipçisine yanıt! 'Şişman çıkıyorum' Yaptığı açıklamalarla ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, son olarak bir takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla gündeme geldi.
21.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel ilginç dansıyla dalga konusu oldu! Sosyal medyada eleştiri yağdı
Selen Görgüzel ilginç dansıyla dalga konusu oldu! Sosyal medyada eleştiri yağdı Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz ay yüzünü gerdirmişti. Ünlü isim son olarak sahne dansıyla ve tercih ettiği kombiniyle gündem oldu.
20.05.2024 Magazin
Selen Görgüzel ilginç dansıyla şaşırttı! Sosyal medyada eleştiri yağdı
Selen Görgüzel ilginç dansıyla şaşırttı! Sosyal medyada eleştiri yağdı Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz ay yüzünü gerdirmişti. Ünlü isim son olarak sahne dansıyla ve tercih ettiği kombiniyle gündem oldu.
20.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel neden estetik yaptırdığını açıkladı! 'Değişim değil, bilinçli bir müdahale'
Selen Görgüzel neden estetik yaptırdığını açıkladı! 'Değişim değil, bilinçli bir müdahale' Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, Nişantaşı City's'de görüntülendi. Son zamanlarda geçirdiği estetik operasyonlarla adından söz ettiren ünlü isim, 'Yeni yüz, yeni enerji kattı.' dedi.
16.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel'den 'kalça estetiği' iddialarına ilginç yanıt!
Selen Görgüzel'den 'kalça estetiği' iddialarına ilginç yanıt! Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, bıçak altına yatarak yüzünü ve boynunu gerdirmişti. Ünlü isim son olarak kendisine gelen 'kalça estetiği' iddiaları hakkında ilginç bir açıklama yaptı.
14.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel'e 300 bin TL'lik şok! 'Satmaya çalışan zor durumda kalır'
Selen Görgüzel'e 300 bin TL'lik şok! 'Satmaya çalışan zor durumda kalır' Yaptığı açıklamalarla ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, sahne alırken 300 bin TL değerindeki bileziğini düşürüp kaybetti. Konuyla ilgili açıklama yapan ünlü isim, sosyal medya sayfasından takipçilerine seslendi.
8.05.2024 Cadde
Zeynep Alkan'ın yeni film heyecanı!
Zeynep Alkan'ın yeni film heyecanı! Yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu Canan Hoşgör'ün kızı Zeynep Alkan (25), önceki gün Akmerkez'de objektiflere yansıdı. Alkan, yeni projesi hakkında konuştu.
27.04.2024 Cadde
Yüzünü gerdirmişti! Selen Görgüzel son halini paylaştı
Yüzünü gerdirmişti! Selen Görgüzel son halini paylaştı Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile boşandıktan sonra açıklamaları ve estetikleriyle sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde yüz gerdirme operasyonu geçirmişti. Ünlü güzel, sosyal medya hesabından son halini yayınladı.
24.04.2024 Cadde
Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü! 'Hadsiz'
Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü! 'Hadsiz' Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile boşandıktan sonra açıklamaları ve estetikleriyle sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, son olarak yayınladığı pozuna gelen yoruma sinirlendi. Görgüzel, kendisine 'Yavrum' diyen takipçisine ateş püskürdü.
17.04.2024 Cadde
Hamdi Alkan'dan Zeynep Alkan açıklaması!
Hamdi Alkan'dan Zeynep Alkan açıklaması! Yönetmen Hamdi Alkan, önceki gün İstinyePark AVM'de görüntülendi. Yaz aylarında bir sinema filmi çekeceğini, şu sıralar filmin toplantılarıyla yoğun olduğunu söyleyen Alkan, kızı Zeynep Alkan'ın sağlık durumu hakkında konuştu.
6.04.2024 Cadde
'Bay Sinema' Türker İnanoğlu'na hüzünlü veda! 'Bugün bir devir kapandı'
'Bay Sinema' Türker İnanoğlu'na hüzünlü veda! 'Bugün bir devir kapandı' Türk sinemasının efsane isimlerinden Türker İnanoğlu (88), 2 Nisan Salı akşamı geçirdiği ani rahatsızlığın ardından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. ‘Bay Sinema’ olarak anılan ünlü yapımcı ve yönetmen için Maslak Show Center'da veda töreni düzenlendi. Türker İnanoğlu , törenin ardından Levent Barbaros Hayrettin Paşa Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrası Kanlıca'daki aile mezarlığına defnedildi.
5.04.2024 Cadde
Son dakika: Türker İnanoğlu hayatını kaybetti! Bakan Koca duyurdu
Son dakika: Türker İnanoğlu hayatını kaybetti! Bakan Koca duyurdu Ünlü yapımcı ve yönetmen Türker İnanoğlu hayatını kaybetti. Bakan Koca sosyal medyadan acı haberi duyurdu. Türkan Şoray'ı keşfeden ve 'Bay Sinema' olarak adlandırılan Türker İnanoğlu 50'den fazla filme imza attı. İşte detaylar...
3.04.2024 Cadde
9 saatlik ameliyata girmişti! Operasyonun bedeli dudak uçuklattı
9 saatlik ameliyata girmişti! Operasyonun bedeli dudak uçuklattı Yaptığı açıklamalarla ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz gün yaptırdığı estetik operasyonun ardından sosyal medya hesabında son halini yayınlamıştı. Ünlü ismin ameliyat bedeli ortaya çıktı.
24.03.2024 Cadde
Selen Görgüzel tanınmaz halde! 'Çok gergin olduğum doğrudur'
Selen Görgüzel tanınmaz halde! 'Çok gergin olduğum doğrudur' Yönetmen Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel, magazin gündeminden düşmüyor. Açıklamaları ve iddialı paylaşımlarıyla dikkat çeken şarkıcı, bu kez estetik operasyonla adından söz ettirdi. Yüzünü ve boynunu gerdiren Görgüzel, sosyal medya hesabından son halini paylaşırken, kısa süre sonra silmesi dikkatlerden kaçmadı.
23.03.2024 Cadde
Hamdi Alkan kızının hastalığı hakkında ilk kez konuştu: Toparlayacak
Hamdi Alkan kızının hastalığı hakkında ilk kez konuştu: Toparlayacak Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör'ün kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla sevenlerini endişelendirmişti. Geçtiğimiz gün bir AVM'de objektiflere yakalanan yönetmen, kızının hastalığıyla ilgili ilk kez konuştu.
22.03.2024 Cadde
Zeynep Alkan: Hastalığımdan dolayı çok kısa bir sürede istemsiz kilo verdim
Zeynep Alkan: Hastalığımdan dolayı çok kısa bir sürede istemsiz kilo verdim Ünlü komedyen Hamdi Alkan ve oyuncu Canan Hoşgör’ün kızı olan Zeynep Alkan, son paylaşımıyla hayranlarını endişelendirdi.
20.03.2024 Cadde
Taciz iddiası yıllar sonra tekrar gündeme geldi! Selen Görgüzel isim vererek açıkladı
Taciz iddiası yıllar sonra tekrar gündeme geldi! Selen Görgüzel isim vererek açıkladı Şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel, katıldığı bir programda 15 yıl önce oynadığı 'Zoraki Başkan' dizisinin setinde yaşadığı fiziksel tacizden bahsetti. Anlattıklarının gündem olmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Görgüzel, kendisini taciz ettiğini söylediği kişilerin ismini de verdi.
27.02.2024 Cadde
Hamdi Alkan: Ailecek oyuncuyuz!
Hamdi Alkan: Ailecek oyuncuyuz! Barış Telli’nin hayat hikayesinden sinemaya uyarlanan 'Hayatla Barış' filminin galası önceki gün Kanyon’da gerçekleşti. Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan, galaya kızı Zeynep Alkan ile birlikte katıldı.
22.02.2024 Cadde
Hamdi Alkan, eski eşinin 'Artık dünya ahiret ağabeyim' açıklamasına yanıt verdi!
Hamdi Alkan, eski eşinin 'Artık dünya ahiret ağabeyim' açıklamasına yanıt verdi! Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'ın sekiz yıllık evliliğin ardından boşandığı eski eşi Selen Görgüzel, geçtiğimiz hafta sahne aldığı bir mekanda "Hamdi artık dünya ahiret ağabeyim, kardeşim" diyerek çok konuşulan bir açıklamaya imza atmıştı. Önceki gün bir AVM'de görüntülenen Alkan, eski eşinin bu sözleriyle ilgili sorulardan kaçamadı.
20.02.2024 Cadde
'Yamuk serçe parmak' paniği! Tüm dünyada görüldü, geri dönüşü yok
'Yamuk serçe parmak' paniği! Tüm dünyada görüldü, geri dönüşü yok Bu zamana kadar akıllı cep telefonlarının verdiği pek çok zararı okuduk, izledik. Ancak iş, okul ve hobilerimiz için iletişim aracı olarak kullandığımız minik cihazların tuhaf ve karanlık bir yanı daha ortaya çıktı. Serçe parmağının fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşan pek çok kişiye kötü haber ise işin uzmanından geldi: "Bu hasarın geri dönüşü yok"
20.02.2024 Genel Sağlık
'Yok artık' dedirten son vasiyet! Bir mezar taşı da beyni de olmayacak
'Yok artık' dedirten son vasiyet! Bir mezar taşı da beyni de olmayacak Çinli akademisyen, tam 14 yıl önce bugün bile oldukça büyük tepki çeken son dileğini açıkladı. Beyninin dondurulup 300 ya da 500 yıl sonra çıkarılmasını isteyen akademisyenin dünyayı ayağa kaldıran bu isteğinin altında yatan sebep ise pek çok şeyi değiştirebilir!
20.02.2024 Yaşam
Selen Görgüzel'den eski eşine gönderme: Hamdi benim abim!
Selen Görgüzel'den eski eşine gönderme: Hamdi benim abim! Selen Görgüzel önceki akşam Taksim Süreyya Teras adlı mekanda sahne  aldı. Sahnede üç evlilik yaptığı sözleriyle ilgili konuşan Selen Görgüzel, "İnsan istedimi abi kardeş de olur bakın Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin de öyle abi kardeşler" sözleriyle dikkat çekti.
12.02.2024 Cadde
‘Dünya ahiret abim-kardeşim’
‘Dünya ahiret abim-kardeşim’ Selen Görgüzel, Taksim Süreyya Teras adlı mekanda seyirci karşısına çıktı
12.02.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Hamdi Alkan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.