Selen Görgüzel

Selen Görgüzel

Son dakika Selen Görgüzel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Selen Görgüzel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Selen Görgüzel haber sayfamızda...

Selen Görgüzel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 533 selen görgüzel haberi bulunmuştur.
Selen Görgüzel'in isyanı: Yeter artık! Bu nefret neden?
Selen Görgüzel'in isyanı: Yeter artık! Bu nefret neden? Estetik haberleriyle adından sıkça söz ettiren Selen Görgüzel, son günlerde sahne performansı, cesur kombini ve aynı şekilde iddialı dansıyla konuşuluyor. Sosyal medyada olumsuz yorumlar alan şarkıcı, gündem olan kostümüyle poz verdi ve kendisini hedef tahtasına koyanlara tepkisini dile getirdi.
28.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel ilginç sahne tarzıyla dikkat çekti! 'Düşecekmiş gibi duruyor'
Selen Görgüzel ilginç sahne tarzıyla dikkat çekti! 'Düşecekmiş gibi duruyor' Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, yine adından söz ettirdi. Görgüzel'in sahnesinde tercih ettiği değişik kombinine görenlerden eleştiri yağdı.
26.05.2024 Cadde
Cem Yılmaz'dan nafaka tepkisi: Tabii ki oğlumu tek başıma yaptım!
Cem Yılmaz'dan nafaka tepkisi: Tabii ki oğlumu tek başıma yaptım! Eski eşler Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu arasındaki nafaka davasında Yargıtay kararını verdi. Oğlu Kemal'in annesi Yağtu'ya aylık 10 bin dolar nafaka ödemeye devam edecek olan usta komedyen, konuyla ilgili sessizliğini bozdu.
25.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel'den takipçisine yanıt! 'Şişman çıkıyorum'
Selen Görgüzel'den takipçisine yanıt! 'Şişman çıkıyorum' Yaptığı açıklamalarla ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, son olarak bir takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla gündeme geldi.
21.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel ilginç dansıyla dalga konusu oldu! Sosyal medyada eleştiri yağdı
Selen Görgüzel ilginç dansıyla dalga konusu oldu! Sosyal medyada eleştiri yağdı Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz ay yüzünü gerdirmişti. Ünlü isim son olarak sahne dansıyla ve tercih ettiği kombiniyle gündem oldu.
20.05.2024 Magazin
Selen Görgüzel ilginç dansıyla şaşırttı! Sosyal medyada eleştiri yağdı
Selen Görgüzel ilginç dansıyla şaşırttı! Sosyal medyada eleştiri yağdı Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz ay yüzünü gerdirmişti. Ünlü isim son olarak sahne dansıyla ve tercih ettiği kombiniyle gündem oldu.
20.05.2024 Cadde
Ünlülerden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı paylaşımları
Ünlülerden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı paylaşımları Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Bandırma Vapuru ile Samsun'dan yola çıkarak başlattığı bağımsızlık ve özgürlük mücadelesi 105 yaşında. Magazin dünyasının ünlü isimleri, Atatürk'ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla kutluyor.
19.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel neden estetik yaptırdığını açıkladı! 'Değişim değil, bilinçli bir müdahale'
Selen Görgüzel neden estetik yaptırdığını açıkladı! 'Değişim değil, bilinçli bir müdahale' Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, Nişantaşı City's'de görüntülendi. Son zamanlarda geçirdiği estetik operasyonlarla adından söz ettiren ünlü isim, 'Yeni yüz, yeni enerji kattı.' dedi.
16.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel'den 'kalça estetiği' iddialarına ilginç yanıt!
Selen Görgüzel'den 'kalça estetiği' iddialarına ilginç yanıt! Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, bıçak altına yatarak yüzünü ve boynunu gerdirmişti. Ünlü isim son olarak kendisine gelen 'kalça estetiği' iddiaları hakkında ilginç bir açıklama yaptı.
14.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde duygu seli! Nehir ile Cihan yıllar sonra yan yana geldi
İnci Taneleri'nde duygu seli! Nehir ile Cihan yıllar sonra yan yana geldi Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 14. bölümü yayınlandı. Azem'in kızını arayışının önüne kimin tarafından engel konulduğu ortaya çıktı. Reyyaz, Sırat'tan kalan her şeyin başına Cihan'ı geçirdi. Yıllar sonra abla kardeş yan yana geldi. İşte detaylar...
10.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel'in 300 bin TL'lik bileziği bulundu!
Selen Görgüzel'in 300 bin TL'lik bileziği bulundu! Şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel, sahne alırken 300 bin TL değerindeki bileziğini düşürüp kaybettiğini duyurmuştu. Bulan kişiye ödül vereceğini söyleyen Görgüzel, bileziğine kavuştu.
9.05.2024 Cadde
Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu
Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu Survivor All Star'da ilk eleme adayı Yunus Emre Özden, ikinci eleme adayı Batuhan Karacakaya, üçüncü eleme adayı Sercan Yıldırım, dördüncü ve son eleme adayı Furkan Kızılay olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...
9.05.2024 Cadde
Selen Görgüzel'e 300 bin TL'lik şok! 'Satmaya çalışan zor durumda kalır'
Selen Görgüzel'e 300 bin TL'lik şok! 'Satmaya çalışan zor durumda kalır' Yaptığı açıklamalarla ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, sahne alırken 300 bin TL değerindeki bileziğini düşürüp kaybetti. Konuyla ilgili açıklama yapan ünlü isim, sosyal medya sayfasından takipçilerine seslendi.
8.05.2024 Cadde
Survivor All Star'da adaya Berna Canbeldek veda etti
Survivor All Star'da adaya Berna Canbeldek veda etti Survivor All Star'da ilk eleme adayı Berna Canbeldek, ikinci eleme adayı Damla Can, üçüncü eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu, dördüncü ve son eleme adayı Merve Aydın olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...
25.04.2024 Cadde
Yüzünü gerdirmişti! Selen Görgüzel son halini paylaştı
Yüzünü gerdirmişti! Selen Görgüzel son halini paylaştı Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile boşandıktan sonra açıklamaları ve estetikleriyle sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde yüz gerdirme operasyonu geçirmişti. Ünlü güzel, sosyal medya hesabından son halini yayınladı.
24.04.2024 Cadde
Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü! 'Hadsiz'
Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü! 'Hadsiz' Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile boşandıktan sonra açıklamaları ve estetikleriyle sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, son olarak yayınladığı pozuna gelen yoruma sinirlendi. Görgüzel, kendisine 'Yavrum' diyen takipçisine ateş püskürdü.
17.04.2024 Cadde
9 saatlik ameliyata girmişti! Operasyonun bedeli dudak uçuklattı
9 saatlik ameliyata girmişti! Operasyonun bedeli dudak uçuklattı Yaptığı açıklamalarla ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz gün yaptırdığı estetik operasyonun ardından sosyal medya hesabında son halini yayınlamıştı. Ünlü ismin ameliyat bedeli ortaya çıktı.
24.03.2024 Cadde
Selen Görgüzel tanınmaz halde! 'Çok gergin olduğum doğrudur'
Selen Görgüzel tanınmaz halde! 'Çok gergin olduğum doğrudur' Yönetmen Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel, magazin gündeminden düşmüyor. Açıklamaları ve iddialı paylaşımlarıyla dikkat çeken şarkıcı, bu kez estetik operasyonla adından söz ettirdi. Yüzünü ve boynunu gerdiren Görgüzel, sosyal medya hesabından son halini paylaşırken, kısa süre sonra silmesi dikkatlerden kaçmadı.
23.03.2024 Cadde
‘Algıyla mücadele etmek kolay değil’
‘Algıyla mücadele etmek kolay değil’ Selen Görgüzel, ‘Zoraki Başkan’ dizisinin yönetmeni Nihat Özcan ve oyuncu Ferdi Akarnur tarafından uğradığı fiziksel tacizi anlattı.
28.02.2024 Cadde
Taciz iddiası yıllar sonra tekrar gündeme geldi! Selen Görgüzel isim vererek açıkladı
Taciz iddiası yıllar sonra tekrar gündeme geldi! Selen Görgüzel isim vererek açıkladı Şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel, katıldığı bir programda 15 yıl önce oynadığı 'Zoraki Başkan' dizisinin setinde yaşadığı fiziksel tacizden bahsetti. Anlattıklarının gündem olmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Görgüzel, kendisini taciz ettiğini söylediği kişilerin ismini de verdi.
27.02.2024 Cadde
Kendi tarzıyla seslendirdi
Kendi tarzıyla seslendirdi Selen Görgüzel, Serdar Ortaç imzalı ‘Umurumda Değil’i kendi tarzında yeniden seslendirdi.
24.02.2024 Cadde
Hamdi Alkan: Ailecek oyuncuyuz!
Hamdi Alkan: Ailecek oyuncuyuz! Barış Telli’nin hayat hikayesinden sinemaya uyarlanan 'Hayatla Barış' filminin galası önceki gün Kanyon’da gerçekleşti. Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan, galaya kızı Zeynep Alkan ile birlikte katıldı.
22.02.2024 Cadde
Hamdi Alkan, eski eşinin 'Artık dünya ahiret ağabeyim' açıklamasına yanıt verdi!
Hamdi Alkan, eski eşinin 'Artık dünya ahiret ağabeyim' açıklamasına yanıt verdi! Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'ın sekiz yıllık evliliğin ardından boşandığı eski eşi Selen Görgüzel, geçtiğimiz hafta sahne aldığı bir mekanda "Hamdi artık dünya ahiret ağabeyim, kardeşim" diyerek çok konuşulan bir açıklamaya imza atmıştı. Önceki gün bir AVM'de görüntülenen Alkan, eski eşinin bu sözleriyle ilgili sorulardan kaçamadı.
20.02.2024 Cadde
Tanyeli hastalık sürecini anlattı! 'Herkesi affettim'
Tanyeli hastalık sürecini anlattı! 'Herkesi affettim' Bir süredir pankreas kanseriyle savaşan Tanyeli, tedavisinin ilk aşamasını Türkiye'de tamamlamıştı. Kendisi için düzenlenen moral gecesinde konuşan Tanyeli, hastalık sürecini anlattı. 10 parça müzayede ürününden toplamda 500 TL değerinde satış yapılarak katkıda bulunuldu.
13.02.2024 Cadde
Tanyeli’ye vefa gecesi
Tanyeli’ye vefa gecesi Sekiz ay önce pankreas kanserine yakalanan Tanyeli için önceki akşam Türkan Şerbetçi ev sahipliğinde Cahide Palazzo’da moral gecesi düzenlendi.
13.02.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Selen Görgüzel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.